Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vka
26. mar 2007

🙂 🙂 🙂 MELORY Všetko najlepšie k narodeniu dcerky ktorej prajem vela šťastnych a slnečnych chvil k životu,šťastie zdravie Božie požehnanie pre vas obe držte sa 🙂 🙂 🙂

palvinka
26. mar 2007

Mel gratulujem, želám Vám zadravíčko a šťastíčko 🙂

jankatt
26. mar 2007

mel gratulujem k dcerke,prajem vela zdravia,stastia drzte sa a nech ste zdrave 🙂 🙂 🙂

kala
26. mar 2007

aj my gratulujeme nech ste zdravé a šťastné

jankamanikova
26. mar 2007

Mel - vsetko najlepsie. Stella - znamena hviezda, tak nech Ti Tvoja dcerka ziari po cely zivot stastim a radostou; nech prinasa ludom svetlo a pokoj a radost. Nech ste stastni a zdravi. My sa v stredu stahujeme z Trnavy, tak budem na Teba mysliet a ozvem sa. Prajem vsetko dobre. Drz sa!
Aj ostane Trnavcanky, mate krasne mesto, vela prilezitosti. Bolo mi ctou zit v tomto meste, ale ideme dalej. Drzte sa a vela stastia!

mitinka
28. mar 2007

ahoj jani tak zelam vela uspechov v novom mestecku dufam ze niekedy aj stretko hodime v trnave a kam ste sa vybrali??juuuj nam bude smutnoooo opustila nas trnavacka aj mel bude smutno kedze ste byvali vedla seba 😒 co uz dufam ze sem niekedy na pokec skocis 😕

kluara
30. mar 2007

Melory, gratulujem k narodeniu dcérky. Nech ste obe zdravučké 🙂

melory
autor
31. mar 2007

ahojte, som dojata a stastna po precitani vasich gratulacii, dakujem, dakujem, dakujem.

certica
31. mar 2007

gratulujem mel, mala je fakt zlata 😎

luciask
31. mar 2007

melory, mala je krasnucka a ta fotka s tym prstekom v pusinke je uzasna. Dufam ze sa citis dobre a velky brat Hugo si na Stelku zvyka, ozaj ako jej hovorite?

melory
autor
31. mar 2007

hugo je uzasny, neziarli, ale stale ma diriguje, stelka chce cumlik a beha s cumlikom, stelka chce mliecko, daj jej mliecko, stelka place...mama vstavaj stelka place a podobne, ked ho pre nieco poslem uteka to rychlo zobrat...je fakt zlaty.

hovorime jej stela, stelka, stelinka...steli
😉

luciask
31. mar 2007

no super a ako porod? ako to dopadlo presne ako si ocakavala?

melory
autor
31. mar 2007

porod super.

luciask
31. mar 2007

no som rada ze to dopadlo presne ako si chcela, a ako porovnavas nemocnice? V Topolcanoch lepsie?

melory
autor
31. mar 2007

topolcany sa nedaju s trnavou ani porovnat....bolo tam skvele, ozaj odporucam

luciask
31. mar 2007

to som velmi rada ze sa ti pacilo a ze si mala uzasny zazitok. Malu predpokladam ze kojis? Ide vam to? Nie si unavena z nocneho vstavania? Ako Hugo spinka pekne u seba ci zavita ja k vam?

melory
autor
31. mar 2007

hugo spi u seba dnes v noci sice prisiel ale ked som mu povedala aby siel do svojej izby posluchol, tiez ma to prekvapilo....mam mlieka a mlieka, aj hugovi pridavam do kakaa co pred spanim odstreknem, ale mala pije a papa statocne. som unavena este z porodu ale zo vstavania nie. ved len pokracujem...porod bol ozaj vdaka sestriciek a doktora ako na zapade, tak by to malo byt v kazdej nemocnici, ale bohuzial nieje. urcite nie v trave.

luciask
31. mar 2007

no som rada ze bol personal velmi mily, od nich sa moze vela ludi ucit ako sa spravatv zivote a v praci nie?

andreab
31. mar 2007

mel,gratujem k dcerenke, stelka,je krasna,okana po mamine, zelam vam vela zdravicka.

mitinka
1. apr 2007

mel a co si platila za porod a to vsetko? 😒

mitinka
1. apr 2007

mel teraz som zbadala fotky no taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa je uzastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa prekraaaaaasna cela je po tebe ale fakt je strasne peknucka jeeeeeziiiis to je nadhera som rada ze to prebehlo podla tvojich predstav a priani aj hugo musi byt urcite zlatucky 😅 ste fakt super a uz sa tesim ze sa stretneme 7.maja 😀 😀 teda dufam ze budete zdravucky co vam a hlavne malinkej zelam 🤐 🤐 🤐

luciask
1. apr 2007

mel inak Hugovi vsetko najlepsie k meninam.

mitinka
1. apr 2007

hihi ozaj mel vsetko najlepsie a hlavne zdravicko 😉

melory
autor
2. apr 2007

caute holky, ja mam teraz doma do piatku maminku tak mi je fajn, stale nieco robi, upratuje a vari, zehli....no mam sa fakt dobre lebo mala k tomu vsetkemu spinka a spinka. dnes bola u nas doktorka a ze sme o.k.
ze ma velky pupok a to tvrdi o velkej - tucnej pupocnej snure a ta je ked je babo dobre zivene....3900g hovoria za vsetko.

dakujem ja sa tiez neviem na malu vynadivat, je taka chutnucka a okata. 😵

luciask
2. apr 2007

melory, no to ti je sveta zit, mamina ti riadi domacnost a ty si mozes Stelku uzivat. No 3900 g to je teda dobra vaha. Moja starsia bola 3800 a strasne rychlo rastla, v pol roku uz nosila oblecko na rok.

melory
autor
3. apr 2007

ved to ze ked ma len plienku tak jej este ako tak je 56 ale ked ma aj balenie na siroko tak uz 62. co mal hugo ako 3mesacny 😀 😀 😀 akurat dnes som rozmyslala, ze uz novorodenecke vecicky odpracem zo skrine a to ma len necele dva tyzdne 😵 😵

luciask
3. apr 2007

melory no tak je ozaj velka, inak my sme skoro po dvoch tyzdnoch presli na oblecenie velkosti 3-6 mesiacov. No asi bude slecna velka, tak bude potrebovat vacsie veci, ale ked balis nasiroko tak to ozaj ma o jeden zadok naviac a treba vacsie, ved mozno ked pojdes na klbiky a povedia ti ze je vsetko fajn, tak pojde o vlekost dole.

melory
autor
3. apr 2007

prosimta tu je to tak rutina ze do troch mesiacov miminalne a potom ked uz povie na nozickach ze v poriadku tak kaze doktorka detska do pol roka balit na siroko...ale ja balim len cez den a na noc nedavam...ved chuda moje, a potom ked pridu horucavy to zabalim ... 🙂

milhaus
3. apr 2007

Moja Lucia sa narodila v Trnave kde ma previezli z Piešťan.
Mala tam bola tušim štyri dni na oddeleni rizikovych novorodencov, teda na prvom poschodi.
Bola pri pôrode taka mlada brckava doktorka, dlhe vlasy tmave, neviem ako sa volala ale bola dobra, všetko mi hovorila čo sa ide robit.
Po pôrode ma previezli na rizikove lebo na sestonedeli nebolo volno.

melory
autor
3. apr 2007

neviem ci brckava tam nieje sestricka co robi porody je hrozne dobrunka.
aj moj maly bol na JIS-ke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre