Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zuzanky
19. feb 2011

@gabuliik Prejame skoré uzdravenie aj my sme chorý ja som bola vo štvrtok u lekara ale už mi nič nebolo len ma hrdlo bolela ale dem predtim som sa riadne potila. Maleho sme odo mna separovali aby to nedostal tk sa onho starala svokra ktorá nam zatajila, že pije coldrex tak už je aj malý chorý ma teplatku a aj kašel. Parada. ☹

@lucyso Možno preto sa ti nestava na nožičky lebo ju ešťe bol po očkovaní a ja to nechapem my sme čitali z manželom ked na neurologigka tiež povedala, že ma loziť a dozvedeli sme sa, že chodiť by malo dieta ako 2 ročne viac tam podporovali lozenie. 🙄

adriana02
20. feb 2011

Caute baby som tu na fore nebola taaaaaaaaaaaaaaaaaak dlho vzdy iba nakuknem na fotoblogy a sem sa akosi nedostame,tak co tu mate nove? 🙂

mitinka
20. feb 2011

Ahojte neviete poradiť súrne dobrého zubného lekára,ktorý je milý nie najdrahší 😅 robí kvalitne a s kvalitným materiálom?Potrebujem to súrne či už súkromný alebo neštátny 😢 Mám veľmi nepríjemného svojho a každým rokom to je horšie a už k nemu nechcem ísť.Nebola som už 2roky 😲 čo u mňa sa nestáva som poctivá a chodím každý rok ,ale je veľmi nepríjemný až som sa rozhodla neísť no a už to potrebujem😔 a pobolieva ma zub a nerada by som platila honosné sumy tak chcem ísť čo najskor ☹ Prosím poradte 😢

mitinka
20. feb 2011

@mareli Aj my ideme plávať do kvapky od marca,len ešte nevieme dátum 😀

anesim
21. feb 2011

@mitinka Ja chodím Kukučkovi, ale mladšiemu, robí dobre, aj keď tie sumy nie sú najmenšie. S malou chodím K Darílkovej - robí u Lužáka, Aj ona a lužák sú dobrí, no všade si platíš celú sumu.

lenkahrehusova
21. feb 2011

Ahojte baby 🙂
Môžem vás poprosiť o hlasy 🙂

http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/4086

ďakujeme pekne za každý hlas 🙂

lenkahrehusova
21. feb 2011

Ahojte, alebo môžete hlasovať aj tu 🙂
Ešte raz ďakujeme 🙂

http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/2991

mareli
21. feb 2011

@mitinka jeej, tak snad sa nas nakoniec dost nazbiera a kurz nam otvoria.

mitinka
21. feb 2011

@mareli No dúfajme že áno 😀

lenkahrehusova
21. feb 2011

Ahojte, ja som chodila zubárovi Hlavatovičovi a bol v pohode. Ceny ako u iného zubára. Teraz sedí na Žarnovej.

A čítam, že máte choré detičky, tak nech sú čím skôr zdavé.

gabuliik
21. feb 2011

Čaute baby.
Tak dnes od rána robím Monike masku na maškarný.Má aj kupenú,zajačika,ale u nás vyhrávajú robené a kedže chce vyhrať 😀 ,tak si vymyslela,že bude motýl.Tak som strihala z kartonu kridla,malovala ich a našivala na ne ozdoby.Normálne ma boia ruky.Takže na dnes končím ... 🙂

pettru
21. feb 2011

ahoj holky, rada bych se vas zeptala na skolky v trnave. bydlime na druzbe, tak jich tu mame v okolo vic...jen mi teda docela vadi, ze sem skoro nikde nevidela na zahrade zadny prolejzacky, vunec nic pro deti...jedine snad skolka u slavie nebo na prednadrazi(ale to je daleko)...muzete mi nejakou doporucit bud z osobni zkusenosti nebo co vite od kamaradek? dika P.

ciernaperla
21. feb 2011

@ivka1603 ani nie ale ak by sa ti niekedy chcelo ist na prechadzku a budem mat doma auto tak sa na ten koniec preveziem aj s krpcekom....

zuzanky
21. feb 2011

@ciernaperla Ahoj ja som z družby tak môžeme isť spolu kočíkovať ale teraz sme chorí na kontrolu ideme v stredu tak som zvedavá ako dopadneme.
Ozaj včera sme mali 10 mesiacov a našla som tretí zúbok ale nie je to lopata ale očný na ľavej strane 🙂

ciernaperla
21. feb 2011

zuzanky @jej tak to budeme moc radi. Prajeme skoro uzdravenie. My mame 4mesiaciky a slintáme jak šlak tak čakame kedy najdeme niečo v ustockach.

ciernaperla
21. feb 2011

@zuzanky jej tak to budeme moc radi. Prajeme skoro uzdravenie. My mame 4mesiaciky a slintáme jak šlak tak čakame kedy najdeme niečo v ustockach.

gabuliik
22. feb 2011

Ahojte.
@zuzanky , aj ja idem zajtra na kontrolu s deckami ...možno sa stretneme 😉

lucyso
22. feb 2011

Ahojte maminy. tak z jednej choroby sme sa dostali a teraz zas 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😢 😢 😢
vcera vecer sa mi zdala taka nijaka, tepla bola. a vnoci mala horucku 38 ☹ ☹ ☹ ... tak som dala nurofen, pockala som kym klesne, ale ani neplakala, ani nic. skor naopak. chichotala sa a rozpravala si. zato rano bola umrncana, nijaka, tepla bola, ale horucku uz nemala. tak som volala dokine a ze ak bude mat teplotu aj dnes, tak zajtra mam prist.
porazi ma ☹ .. ale ani kasel, ani sopliky, nic. len teplotu mala..

zuzanky
22. feb 2011

@lucyso A nejdú jej zúbky? My sme mali teplotu 39 a po nurofene nám vôbec neklesala tak sme dali vaňu a potom pomalinky klesala. ☹

Zajtra idem na kontrolu teplotu už nemáme ale kašeľ a soplík máme riadny tak som zvedavá ako dopadneme.
Už aby bolo pekne teplučko a nie takéto počasie. Raz je teplo potom zima 😅

stankatt
22. feb 2011

@lucyso teraz je vraj taka viroza, ze nic len velke horucky.... 😠

gabuliik
22. feb 2011

Ahojte baby.
Marodom prajeme skoré uzdravenie .... malý má zápal priedušiek,ale teplotu nemal,našťastie .... už je to lepšie , zajtra kontrola a dúfam,že povie,že môžeme isť trochu von,lebo ma tu už poráža .... 😠

zuzanky
22. feb 2011

@gabuliik Úplné ta chápem aj mne je už doma dlho a dúfam, že tiež už budeme môcť isť von 🙂

lucyso
22. feb 2011

Ahojte, no dnesok je za nami. a to len plac, lutost, mojkanie a task dokolecka..
@zuzanky aj mna to napadlo, ci to nie je zo zubkov.. a zda sa mi ze sa jej prerezavaju horne jednotky. dokonca zo spanku zaplace, ale spinka dalej.. je teplucka, ma zvysenu teplotu "len" 37 stupnov. snad sa jej nezvysi.
veru nech uz je jar a slniecko.
MArodom, prajem skore uzdravenie!

adriana02
22. feb 2011

@mitinka ahoj ja chodim ku Škodackovej je sice sukromnicka ale podla mna nieje az taka draha a je prijemna a super robi zuby ja si myslim ze sa oplati za to zaplatit 🙂

mitinka
23. feb 2011

@adriana02 a kde sídli?Vieš dať kontakt?Ďakujem

adriana02
23. feb 2011

@mitinka je to akoje Slavia v trnave 033 / 550 28 92,Hajdóczyho 38 je to v takom rodinnom dome

gabuliik
23. feb 2011

Ahojte.
Tak sme boli dnes na kontrole a už sú decká ok.Ešte doberú sirupy na kašel a bude to v pohode.A dnes som aj stihla urobiť malému masku na karneval ,tak sa teším ... 🙂 Ešte mi zostáva doriešiť Monikinu ...

mitinka
23. feb 2011

@adriana02 nemá internetovú stránku? 😅 Náhodou?Niektorý totíž majú 😕 😅

zuzanky
23. feb 2011

@gabuliik Šikula si, že si stihla urobiť aj kostým aj my sme už ok len sirup a kvapky na kašeľ dobrať a už to bude ok ale nám sa tlačia ďalšie zúbky tak sme taký umrnčaný už aby ich mal vonku 🙂 🙂

adriana02
23. feb 2011

@mitinka myslim ze nie aspon co som ja hladala tak nema ved skus si zavolat a a opytat sa co potrebujes ona je taka v pohode ja som jej napr povedala ze teda penazi nemame na rozhadzovanie a ona to zobrala v poho objednama podla toho ako sa mi da a ked napr ze nemozem tak preobjedna chodi k nej aj moj manzel a teraz som bola aj so synom prvy krat a zatial sme spokojny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre