Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
27. sep 2009

Mňa z toho už asi porazí moja, načo píšem, keďd Ti správy nejdú zobraziť a aj mne často. Nechápem to. No po pravde dedko a aj Stano si chce užiť malého nášho. Vladka sú z neho unesení, chýbal im. Od februára som tu nebola na dlhšie. A to som zvykla aj na 2-3 týždne. Mňa mrzí tá socka, lebo aj ja chcem ísť. Niki bola dnes v Maďarsku, dala som kúpiť bundu Robkovi tak som rada, doniesla mu peknú za 22€, ešte topánky mu musím. S Nikis sa vyrovnám na výplatu.

marcelkatt
27. sep 2009

BUDEŠ MI CHÝBAŤ VLADKA!!!!

vladkaz1
28. sep 2009

aj ty mne zlatko napisala som ti ip spavili mi vysetrenie a krv mam prist na 10 siatu aj z vysledkami tak som doma a cakam pojdem pre to naspat ,, konecne som sa najedla bola som uz hladna jak vlk 😀

tehulka4
28. sep 2009

caute maminky...pozeram, a pozeram, ez vcera ste to tu riadny odflkli...-)

vladi, no ako? uz mas vysledky? drzala som ti palceky aby ti to vsetko dobre dopadlo..

vladkaz1
28. sep 2009

tehu dakujem za zaujem 😵 si zlata ty ako??????
vsetko v poho zatial 5 ty tyzden ,22 idem na sono ci srdiecko funguje Ilavskemu predstavte si ze uz sa plati 9E no pekne som nevedela ale sak co by sme nespravili pre svoje ratolesti ..
28 idem zas na kontrolu a dostanem knizocku ak bude vsetko oki .. 🙂

lenkahrehusova
28. sep 2009

jé, Vladi, gratulujem k úspešnému 6tt 🙂

dejna
28. sep 2009

Ahoj Vladi, gratulujeme ti, a prajeme pohodove a bezproblemove tehotenstvo, a hlavne zdravicko 😉
,,susedka oproti " ked sa pozries z kuchyne 😀

vladkaz1
28. sep 2009

denja 😕 😕 😀 😀 neviem neviem kto siiiii???, prezrad alebo hod si foto do albumu 🙂

dejna
28. sep 2009

Vladi, to som ja Danka, co ste sa nastahovali po nas, ved som ti napisala, ze ked sa pozries z kuchyne, uz vies 😀

vladkaz1
28. sep 2009

ja som si myslela az potom ma napadlo ,no hura ze si sa ukazala 😀 , no mohla by si vybenut aj za nami na dvoj moj mi uz isiel do prace som slamenna vdova mala chrapka prdka si spokojne do perinky a idme nieco popratat pojdeme von alebo zalomim k nej? a kaslem na vsetko??? 😅 😅 😀 juuj mam doma takyyy bordelicek az 😝

dejna
28. sep 2009

neboj pridem za vami, ak sa mi bude dat, ked vies, bud sme stale niekde, alebo ked sme aj doma, tak u nas niekto je, takze my mame stale nieco, sice tam na preliezky skoro vobec nechodime, ale prideme za vami ,ak budeme mat cas. Kasli na bordel, a oddychuj zakial mozes, ved bordel ti neutecie. A teraz sa ti chce asi stale spat, ze?

lyzenka
28. sep 2009

ahoj vladi,

gratulujeme ešte raz...už teda 5 týždeň....super! nech je všetko OK.OB. ... :O)
A ako sa cítiš inak? si aj viac unavená? alebo ani nevieš? 🙂

lyzenka
28. sep 2009

aaa....tuším už spíš... 😔 😀

bubadlo27
28. sep 2009

cavte, nastavajuce maminy, aj tie ktore este neviete, ale ja viem 😉
hlavne oddychujte a nestresujte sa, nic vam zato nestoji 😉
a na pobavenie, viem ze to sem nepatri, ale kedze mam tie narodky, tak mi dufam odpustite 😉 🙂
Nákladiak vezúci náklad kolkových gulí zastavil dvom cigánskym
stopárom.
Vodič hovorí, že ich rád zoberie, len budú musieť byť vzadu s
guľami.
Neprekáža im to, teda nasadnú. O pár kilometrov nákladiak zastavia
policajti a kontrolujú jeho nákladný priestor. Po krátkej prehliadke
policajt zabuchne dvere a povie vodičovi nákladiaku, nech ukončí
cestu tak
rýchlo, ako môže. Potom hlási vysielačkou nadriadenému: "Vaším
smerom ide
nákladiak, vyveďte ho k hraniciam a potom čo najrýchlejšie von zo
štátu!" "A prečo? Čo také strašné sa deje?" pýta sa náčelník.
"Čo sa deje?
Hneď vám poviem, čo také sa deje! ....Ten nákladiak vezie náklad
cigánskych vajec a dvaja z nich sa už vyliahli!"

lyzenka
28. sep 2009

ši náš po-ba-vila... 😀 😀

a kiež by si mala pravdu, bub... 😉

vladkaz1
28. sep 2009

😀 bubi dobreee 😀 😀
dani oki stav sa niekedy knlude prid na kavicku ak chces aj s malou aspon sa zahraju nase ratolesti 😵
Lyzenka ano zalomila som ,som unavena ale este to zatial nepocitujem len mam zapchu potom zas hnacku ja neviem je to ine nez pri malej uvidime co bude .. musim ist nakupit kopec vitaminov co mi nakazal to zas necham v lekarni Ecok 😝
tehulka nieco tusim ty si tehu??????? ze???? alebo kto potom? 😀 😀 😀 priznajte sa hmm?

bubadlo27
28. sep 2009

😉 🙂 ale jasne ze mam pravdu :- 🙂
ja som na obed uz bola v takom stave z malej, ze konec, teda ja toho vela znesiem, aj som si uz na vela veci zvykla, ale co bolo dnes , strasne 😠
revala, 2 hodiny vkuse a to tak ze az hikala, nic som nemohla bez nej spravit, ani sa ist vycikat a najhorsie, ze chcela aby som pri nej bola stale a ja som potrebovala uspat maleho a kedze nespia v jednej izbe, si to viete predstavit 😀
potom zas nechcela jest..., stale kukame dokola len krtka, alebo dedkovu oslavu, resp.lovecku sezonu, no neviem naco platim tu kablovku 😠
ale inak pekny den 😀

gabuliik
28. sep 2009

Čaute baby.
Vladi,držím palčeky,aby to všetko dobre dopadlo.
My sme mali dnes den blbec.Monike sa zhoršil ekzém,doškriabala sa do krvi pod kolienkami.No hrúza.U kožnej 20 ľudí-a ni sme sa nedostali na radu.Čo už.Ale najhoršie je,že nám nechce nič jesť.Že neje v škôlke,na to sme si už zvykli.Vždy sa napapala potom doma.Ale už asi 4 tý den neje ani doma.Dnes za celý den zjedla trocha ryže a necelý pol krajec chleba.Večer som ju preto donútila vypiť aspon kakao.Je hrozne bledá ... Normálne mám strach či jej niečo neni... ☹

stankatt
28. sep 2009

cafte, tak vladi vsetko OK 😉 a kto je este? tehulka je tehu? 😀

bubadlo27
28. sep 2009

tak ta nasa paulina postupila v superstar, to sme teraz normalne slavna dedina 😀

stankatt
28. sep 2009

som nepozerala superstar 😢 pozrem na nete

gabuliik
28. sep 2009

Paulína čia?Musela som odbiehať za malým,tak som to prepásla.

Tehu je tehu? 🙂

stankatt
28. sep 2009

Gabi neviem, ale mam pocit ze aj ano 😀 cosi tu spominala, ze jej mrcha meska...

gabuliik
28. sep 2009

No to som postrehla aj ja,ale som z toho trochu paf 😀 . Aj mne meškala mrcha,ale nakoniec sa dostavila.Chvalabohu 😀 😀 😀

stankatt
28. sep 2009

co by si nevychovala aj 3? 😀 😀 😀 😀 😀
tak budeme cakat, ci je tehulka tehulka 😀 😎

gabuliik
28. sep 2009

nie, 3 ďakujem neprosím...... Stačia mi títo moji dvaja šintri.Už som z nich niekedy na nervy a totál unavená.A keby bolo tretie ,tak by som skončila u Pinela v Pezinku 😀 😀 😀

stankatt
28. sep 2009

mne staci aj 1 😉

stankatt
28. sep 2009

no idem spat, nech mam zajtra silu 😀

vladkaz1
29. sep 2009

kde ste kto som prave dozehlila dovarila a nic sa mi nechceeeeee 😝

dejna
29. sep 2009

Dakujem Vladi, ved sa niekedy dohodneme, inak ako sa citis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre