Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

terkaf
5. feb 2011

dakujem vam

delina
5. feb 2011

@monca1991 doteraz mi vadilo, ze aj ked som bola objednana (a zaplatila si za to), tak som niekedy cakala aj tristvrte hodku, kym ma zobrali dovnutra... ale naposledy to prepiskol, zvysil na mna hlas a ohovaral ineho doktora... a toto ja u svojho lekara akceptovat nemienim...

stankatt
5. feb 2011

@delina aj ked si bola objednana a zobral ta neskoro, vypytal si prachy????? 😠
Ja ked som objednana s Mon k dokyne a nezobere ma nacas, alebo v cakarni nikto nie je, tak peniaze nezobere...

delina
5. feb 2011

@stankatt ano, vypytal si peniaze vzdy...

stankatt
5. feb 2011

@delina tak to je drze 😠

lulinak
5. feb 2011

@monca1991 ahoj,aj mne ukradli kočík spred dverí,asi pred rokom ☹ čo sa v dnešnej dobe už robí ...... a ani sa nenašiel 😒

monca1991
6. feb 2011

@delina aha no tak to by som asi odisla aj ja.ja tam tiez niekedy cakavam tak dlho.aj ked som bola tehotna to bolo dost neprijemne.(hlavne ked kazdu chvilku som potrebovala ist na wc)

monca1991
6. feb 2011

@delina dr Péči je vinikajuci dok.par krat som u neho bola

monca1991
6. feb 2011

no hej aj nam aj susedke spred dveri.som myslela ze ma porazi.a teraz som musela zhanat novy

vladkaz1
6. feb 2011

Delina aj mne sa stalo par krat ze som u neho cakala aj viacej nez pol hodinu a vzdy som platila ,ale zas v ostatnom smere som bola max .spokojna ,este aj bol ludsky a dalo sa s nim dobre pokecat .
Ostatne jak kocky platila som za fotky ,zistenie pohlavia atd .. raz som dostala fotku zadara.
malu mam uz doma z chaty 🙂 ,od vcera ,v noci plakala ,nechcela spat ,tak ju nasi doviezli ,ale inak pohoda.

lenocka6
7. feb 2011

@delina Ahoj, pýtala si sa na škôlky na prednádraží. Moja sestra ti písala, že deti chodia na prednádraží do škôlky. Takže je to Bethoveenova. Je veľmi dobrá, pani učiteľky super. Ale býval tam v posledné roky veľký nátresk. Ale keďže tam chodila už staršia dcéra, tak mi malého zobrali bez problémov. Musím, ale povedať, že uprednostňujú súrodencov a najskôr berú detičky v predškolskom veku. Ale inak nemôžem na túto škôlku povedať krivé slovo.

gabuliik
7. feb 2011

Ahojte.
Včera sme sa boli prejsť v Kamenáči,ale hrooozne tam fučalo,tak sme neboli dlho.Potom sme išli ešte gratulovať svokre, v piatok mala meniny.
@vladkaz1, a s kým bola na chate? Som nejako nepostrehla ... 😅

lucyso
7. feb 2011

ahojte mainky.
Dnes bude krásne slnecne pocasie. tesim, tesim🙂, tak Vam prajem krasny dnik🙂

mitinka
7. feb 2011

Ahojkte viete aj mne poradiť niečo o školke na mahrovej ulici pre tejto základnej škole?Chcem tam dať od septembra malú ide do predškolskej,no neviem sa rozhodnúť,lebo už veľa som počula o tej bethoveenovej len mahrovú mám hneď z činžianku a bethoveenovu až dááááleko :( Ale prengo ako prengo 🙂) Len viac by sme museli prejsť,no mne o to teraz nejde 🙂 Prosím poraďte ☹

vladkaz1
7. feb 2011

@gabuliik so segru bola 🙂 tak sa tesila 😀

elisam
7. feb 2011

@mitinka môj malý chodí na Mahru a my sme spokojný, na budúci rok je aj on predškolák, a malá by mala nastúpiť od septembra,

mitinka
7. feb 2011

jééééj tak potom budú chodiť spolu 😀

lias
7. feb 2011

Baby, neviete mi dať kontakt na nejakého dobrého zubára - súkromného ??? Chodím s malou zubárke pod ktorú patríme, ale nepáči sa mi. Je pomalá (nedá sa objednať a čaká sa neskutočne dlho) , má veľmi staré vybavenie a nepáči sa mi ani jej práca. 😒

luciana157
7. feb 2011

@lias doktor luzak ma sukromnu ambulanciu, je blizko stanice. popripade do ip poslem aj cislo. ja chodim tam,je vyborny a vsetko maju nove moderne.

mitinka
7. feb 2011

To možete poradiť aj mne ale pre dospelých a najlepšie ženu lebo chlapi sú drsný ☹ Mám zlé skúsenosti ☹ a strašne veľa platím a mm mi povedal,že možno za súkromného aj menej zaplatím ako u mojho 😠 už som tam 2roky radšej nebola 😲 😀 no už sa mi zdá,že potrebujem,ale neviem ku komu 😔 Dajte rady a ak viete aj cenník približný 😅

lias
7. feb 2011

Luciana, díky, už nás aj objednali. Na Lužáka som mala tiež dobré referencie, len som nevedela kde má ordináciu 🙂

stankatt
7. feb 2011

@lias a ktorej chodis? len pre info...

gabuliik
7. feb 2011

Ahojte.
Tak ,dnes bol krááásny den.Decká vydrankali od MMla bicíky ,že sa chcú voziť 😀 , nadšený nebol,ale tak dal im ich z povaly dole.nech sa aspon pár dní povozia .... 🙂

zuzanky
7. feb 2011

Ahojte
Dnes bol naozaj krásny deň tak sme išli von a malý mi spal 3 hodiny. Až som bola prekvapená lebo v kočíku mi spí max. hodinku. Už aby zostalo takéto počasie a môžeme isť von aj bez kočíka. Lebo „krpček“ sa už púšťa a keď nespí v kočíku tak mi dlho nevydrží sedieť a pýta sa von. 🙂 🙂 🙂

delina
7. feb 2011

@lenocka6 dakujem... zrovna po beethovenovej som poskulovala.. maju tusim ako jedina skolka webstranku...

delina
7. feb 2011

@luciana157 ja chodim k mudr. petrikovi a dcerka mudr. krizanovej... robi u mudr. luzaka, myslim, ze len utorky, ale je mlada, ma male dieta, takze aj pristup k detom ma velmi dobry...

luciana157
8. feb 2011

@delina ahoj a ty uz chodis aj s malinkym k zuberke? kedy ste zacali chodit?

zuzanky
8. feb 2011

Ahojte
Ako je dnes zase krásne a to stačí aby vyšlo slniečko po obede pôjdeme trochu von. 🙂 🙂 🙂
Ozaj kedý sa začína chodiť z deťmi k zubárovi?

delina
8. feb 2011

@luciana157 prvykrat som bola, ked jej rastli horne dvojky, lebo jej rastli krivo a bala som sa, aby to nerobilo problemy pri dalsich zubkoch... potom sme boli v 1,5 roku a teraz sa chystame zase... prisli sme s kefkou a ukazali, ako cistim malej zuby...

delina
8. feb 2011

@zuzanky malo by sa zacat tusim od dvoch rokov alebo od komplet prerezaneho mliecneho chrupu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre