Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
25. máj 2009

😀 ja sa drzim -7 ale este treba takych 10 ved macka ma videla tak vam potvrdi.... ze som jak gulicka 😀

macka7
25. máj 2009

zabka ja by som chcela flasku od aventu mas?

stankatt
25. máj 2009

vladi ja sa drzim chladnicky 😀 😀 😀 😀 😀 aaaale nie, uz by som sa mala vazne nasrat a nieco s tym zacat robit.... kecat asi len nestaci 😀

macka7
25. máj 2009

no tak zas si neni gulicka to prehanas ja som ta spoznala podla fotky a moona ale co si mala na sebe som nestihla kuknut ja som bola v obleceni damskom a ty si isla cez hlavnu ulicku

ka3n
25. máj 2009

ahoj macka7..ako sa mas? dlho som sa neozvala, na tento forum moc nechodim..dnes idem za kamoskou do TT, zachvilku mi ide bus..a ideme do tesca nieco pokupit drobcom a aj sebe.

macka7
25. máj 2009

mame sa fajn akurat ma mala problem zaspat naucila sa z lahu sadat a straasne ju to bavi a ja som z toho na nervy lebo v noci si zacne vykrikovat a ja kuknem na postielku a ona si stoji cajka no skoro ma prekotilo tak som ju dala vedla seba a furt si sadala este aj so zavretymi ocami tak od tretej v noci som mala na nej polozenu ruku aby lezala 😠

vladkaz1
25. máj 2009

jaj neprehanam ,ale fakt je ma dost na rozdiel od toho ked som bola tehu v 7 mes. som mala lepsiu postavu nez teraz 😀 , &stanka no to mas recht ...moja aj ja menej kecat a zacat nieco robit ale ja mam zravu hlavne vecer a varim stale no nedaj si... dnes som robila gulasit taky cerstvy chlebik a dieta je prdeli hahaha neva na slnku vypotim ... alebo zapsim a zasa sa namna nalepi Kilo...
Maci ja som si ta vobec nevsimla mi sme len tak prebehli lebo vsetko mame doma len sme isli na akciove mlieko a kavu..., druky krat ma drgni ze halooo to som jaaaa 😀

macka7
25. máj 2009

no maju teraz pekne vecicky ja som tam vybrala uz par veci

ka3n
25. máj 2009

no ja zase trosku inak, ked maly zaspava, tak sa stale prevaluje na brusko a nevie naspat..takze s atak hrame, on na brucho a ja ho otacam aj stokrat 🙂)

vladkaz1
25. máj 2009

oki baby idem off, lebo mam este robotu ,po obede idem segre tak nech sa deti vyhrahraju kym je pekne lebo zevraj ma zacat zasa prsat cez tyzden 😝

macka7
25. máj 2009

no dnes som akurat hovorila ze jak to bolo dobre ked bola este krpata len spala 🙂

zabkatt
25. máj 2009

babule ja už tie kg neriešim lebo by som zošalela. V sobotu ideme na ples, a musela som si požičať mamine šaty☹((( Krásne ale jak aristofela. macka flašky nejaké sú ale väčšinou baby ono no pozrem na sklade či niečo nájdem🙂))

macka7
25. máj 2009

zabka tak nechaj ja kuknem v obchode ved to maju 😉

elisam
25. máj 2009

Stanka, nám monitor tiež sem tam zapíska, ale malá je cestovateľ, tak ju to len nezachytilo. Musela som podložku posúvať podľa toho kde najviac v postieľke býva. Ale keď to zapípalo, tiež sa len prebrala a sledovala čo sa deje a potom hneď zaspala. Inak v pôrodnici nám detská primárka dávala takú mini prednášku o tom, keď bábo ozaj prestane dýchať, no zo všetkých tých informácii som bola hotová, a len som dúfala, že to nebudem potrebovať. Ale už máme kritické obdobie za sebou, tak je to fajn.

stankatt
25. máj 2009

aj mala cestuje a vrti sa a nikdy nepiskal... a zrovna vcera sa ani nepohla... spala tak isto, ako som ju tam ulozila...

ale hlavne ze je to uz prec 😉

stankatt
25. máj 2009

naaa de ste?

gabuliik
25. máj 2009

Čaute...
Nám sa včera prerezal zúbok.V pravo dole dvojka 😕 .Čo je divné,lebo ako prvé by mali ísť horné,nie?
Stanka,mne ten monitor pískal v nemocke.A to sa malý len zošuchol dole.Páni,všetci hned utekali,že čo je.A dostala som vynadané,že mám dávať na to pozor 😠 .

Dneska mi parádne na tom slnku zhoreli ramená.Som opálená podla tielka ako blbeček 😠 😀 .Zajtra si dám do zahrady plavky a vyrovnám to 😀 😀 😀

stankatt
25. máj 2009

Gabi ja som podla tricka opalena- to je na blbecka 🙂, do plaviek ma nedostane nikto 😠

gabuliik
25. máj 2009

Sak,ale ja tie plavky len v záhrade,kde ma nikto nevidí 😀 😀 😀
Toho blbečka som myslela obrazne 😝

stankatt
25. máj 2009

som pochopila, ze obrazne 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
25. máj 2009

ahojte dnes som stretla bubadlo 🙂 velmi prijemna kocka a ma nadherne deticky 😵

gabuliik
25. máj 2009

Stanka 😀 😀 😀 😀
Ja som bola dnes s Lulinak,sa poznáme už dlhšie 🙂

vladkaz1
25. máj 2009

jaaj dnes same stretka???? mala mi spi som total ko som dosla teraz domov boli sme cely den vonku 😅

lulinak
25. máj 2009

Čaves,babule.Aj ja som dnes doslova spálená,som dnes u mamy umyla bazén a som sa kapánek priškvarila.Lianka mala premieru v bazéne 😀 .Tak sa jej lúbilo a potom prišla aj Miška a to sú dva blázni. 😀

Gabi zajtra idem tiež k mame tak sa môžme stretnúť. 🙂

lulinak
25. máj 2009

Práve dijetkujem, 😉 jahody so šľahačkou.Mňam,mňam.

gabuliik
25. máj 2009

No tak to je fakt diétka.... 😀 Ja sa držím ,už od piatku skoro nič nejem.

Stretnúť sa môžeme,ved si brnkneme.Dúfam,že nebude také teplo ako dnes.Hrúza.Ja som dala štuplom do záhrady vaničku a čvachtali sa tam.Velký bazén vytiahneme neskôr.Malého to nelákalo,ale Monike to stačilo 🙂

bubadlo27
25. máj 2009

ahojte 🙂
aj my sme dnes stretli vladku s lucinkou 😀 , zlate zienky 🙂 my sme sa vybrali na nakup do billy 🙂

zuby nemame zatial ziadne, mala mala az po roku, tak asi ziadne na obzore, ale je velmi mrzuty, tak cakam, ze co z toho vylezie 😕

ste riesili dietu a plavky, u mna plavky nehrozia, stastie ze ideme na dovcu do chorvatska kvazi na sukromnu plaz, tak ma tam skoro nikto neuvidi 😀
a dietu nasadzujem postupne, len malemu stale odsavam moje mliecko a ked nebudem normalnme jest, tak ani mlieka nebude 🙂, ale moja posledna dieta 90 dnova, skoncila tehotenstvom, tak pozor na to 😀 😀

jaaj a dnes mame 8 mesiacov 😀

vladkaz1
25. máj 2009

jaj zasa sa tu drzi dieta...
inak jak som dnes isla po meste same panicky chuducke ,jaaaj jak ma mali v hube som bola nasrata.. este som to pocula ,ale sak vselijake sme.... postava nieje vsetko... 😠
Schudnem 10 kilo aj muz padne zo stolicky ze jaku samicu ma doma 😀 nie?

macka7
26. máj 2009

vladka kukni sa na tie baby co maju 18r a su nenormalne tucne a este jak sa oblecu vyzeraju jak mufiny 😀 Neboj cez toto teplo urcite schudneme pojde to same 😉

macka7
26. máj 2009

ja ked vidim fotku jak som vyzerala pred tehu chce sa mi plakat dam ju do albumu 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre