Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
27. okt 2010

Cavte ,ja chodim Kovacicovi ,sice nema sono posiela Ilavskemu ,ale ja som s jeho pristupom max. spokojna 🙂
@eviitka chod od neho prec ,nic dobre som na neho nepocula 😉

eviitka
27. okt 2010

@bubadlo27 fuha,tak ja neviem,ja som s nim nic zle nezazila..mala som pred tym v tatrach 70r dedka..ja sa s nim vzdy smejem,pokecame,no uvidim..mne na nom zatial nevadi nic

eviitka
27. okt 2010

@vladkaz1 ja zas nemozem povedat nic zle..pockam si na nejaky relevantny dovod,kazda sme ina a zrejme sa aj ku kazdej inak sprava

vladkaz1
27. okt 2010

@eviitka ved ano je to tvoje slobodne rozhodnutie 🙂

eviitka
27. okt 2010

@vladkaz1 len teraz sa mi to zacina, takze ak by bolo neico zavazne,tu hodim koment-varovanie a dviham kotvy od neho..ale zatial si rozumieme fajn

vladkaz1
27. okt 2010

@eviitka samozrejme chapem ,ja som taka ze by som asi necakala ,az by si sa nieco stalo ...
Skus si dat do googlu jeho meno a mozno si nieco zaujimave precitas o nom

bubadlo27
27. okt 2010

@eviitka no mne neslo o sympatickost ale o odbornost a skusenosti 😉

marcelkatt
28. okt 2010

Dobré ránko maminky... Ja som už od pol 5tej hore, nemôžem spať aj v noci som sa budila. Nechápem, ja som spachtoš a už som hore. Stihla som sa okúpať, dala som prať a teraz blúdim po nete 😉
Erik spal resp ešte spí po dlhej dobe vo svojej izbe, na novej posteli 😉 kiež by mu to už ostalo a opäť si zvykol spinkať sám, aby ho miminko nerušilo. No uvidíme, ale bola som prekvapená, že nedocupkal za nami 🙂

@eviitka ja Ti žiaľ neporadím, no čo som čítala, mhm nič moc ten dr. Ja som si vybrala ženského celkom náhodne, napísala som mu mail a vzal ma a som fakt spokojná s prístupom i odbornosťou. Chápem, ide o vlastné skúsenosti, každému vyhovuje niečo iné. No želám veľa šťastia.

@vladkaz1 moje akú ste mali noc? Vyspala si sa konečne lepšie? Ako deti? Mám pocit, že kvapky- Pamycoin Erikovi zaberajú, síce som mu ich dala len 3x zatiaľ, ten kašel má asi zo soplíkov ako mu to zateká, lebo nekašle stále. No uvidíme. Držte sa!

gabuliik
28. okt 2010

Ahojte.
@marcelkatt ,ani ja som túto noc nespala dobre.Vlastne už asi týžden som sa poriadne nevyspala.Furt rozmýšlam nad tými psami z našej ulice.Minulý týžden dokusali jednu pani ... Tak mám strach.Policia nekoná,včera som napisala asi 10mailov,všelijakým organizáciám a čo ja viem komu,že či sa s tým nedá niečo robiť ...
No a do toho dnes ráno svokra ... vynadala mi,že načo ťahám malého do škôlky,ked je taká zima.Že chcem aby ma všetci lutovali. ☹ 😠 Bože ,ale ved bol dobre oblečený a on sa tam teší ...každý den sa pýta učitelky,že či sa tam môže pohrať ....a podla mna,bude ešte aj horšia zima ako je teraz ... ja už neviem ako na nu.Furt mi len nadáva a zas pred detmi pri bráne.Monika bude zas na nu hnusná,nebude ju zdraviť a zas budem na vine ja ...
Prepáčte,ale musela som sa vyžalovať ... nemám komu ... ☹

marcelkatt
28. okt 2010

@gabuliik čo je na tom, že si vzala malého? Pokiaľ je zdravý a dobre oblečený, čo iste je, však hádam vieš obliecť svoje dieťa, tak nevidím problém. Ja budem ťahať miminko do školky, lebo inú možnosť mať nebudem.

gabuliik
28. okt 2010

Ved to,že je dobre oblečený a viem kedy môže isť a kedy nie.Keby bol chorý,tak ho tam nechám,ved som to tak robila aj minulý rok.... Ja už neviem o čo tej žene ide.Ona sa vyslovene potrebuje hádať,ale ja už nevládzem ..

marcelkatt
28. okt 2010

@gabuliik moja nezávidím veru... drž sa. Idem akurát s Erikom do potravín a lekárne. Som ho bola budiť, lrebo by zas dlho spal a cez obed by nešiel... Umyla som mu v detskej okno, oprala záclonku....

tehulka4
28. okt 2010

zdravim maminecky..tak uz sme ako tak vykurirovany obidvaja aj s malym... 😉 inak dostat sa sem na dlhsie ako 3 minuty, normalne zazrak...stale neico bud doma robim, alebo maly ...tak teraz som vas este len docitala, lebo evru, dost ste toho popoisali..🙂

videla som ze ste rozoberali aj gynekologov..ja som teda chodila aj ku Kovacicovi,a u neho som potratila a on mi stale hovoril, ze je vsetko v poriadku, az ked som v noci dostala strasne krce a bolesti a ficala na pohotovost tak si ma tam nechali, cistili ma a bolo mi povedane, ze mam este evlke stastie ze som takto dopadla...a cio sa tyka piknu, tiez mam zopar kamosiek, ktore vdaka jeho pristupu a lahostajnosti na to doplatili, niektore uz navzdy nebudu moc mat deti...povedala by som, ze patri kt ym lekarom, ez pokial ide vsetko hladko, neni problem, len ked sa uz ma nieco dolezite riesit, tak to nie vzdy dopadne dobre..a tiez by osm necakala na to, ze co sa stane ked sa stane a potom si tlkla hlavu o stenu...

@gabuliik , myslim, ze si uuuplne normalna matka ako kazda ina, ked ma dve a viac deti..nechapem kde si ho koze mala nechat,sameho doma, ci akoze u nej? a na co, aj napriek tomu ez je zima, tak ot neni az take hrozne a myslim, ze malemu iba prospelo ze sa vyvetral..ved ho nemozes drzat furt doma...to potom doma by ste nemali ani vetrat ani nic? nooo kasli na to, urobila si normalne....akurat by ma nasralo to, ze ti nadavala pred detmi..to si si mala vybavit s nou hned alebo nech to mm pretlmoci, ze si nezelas aby takto na etba vyletavala pred detmi, lebo budes ja ty na nu...

tehulka4
28. okt 2010

@marcelkatt tie okna ti zavidim, ja sa k tomu nejak nemozem dopracovat a tiez by som ich potrebovala umyt..ale asi buduci tyzden pomaly zacnem...

gabuliik
28. okt 2010

@tehulka4, ano ona chcela aby som ho nechala tam.Ale podla mna tiež nebol dôvod,pretože neni až taká hrozná zima ... a už bolo aj horšie počko a chodil so mnou.Naštvalo ma to,že povedala,že chcem aby ma lutovali,čo je totálna blbosť!
No a ona mi nadáva pred detmi stále a preto si myslim,že Monika sa k nej chová,tak ako sa chová .. ona tomu už moc dobre rozumie ...

marcelkatt
28. okt 2010

@tehulka4 no Luci musela som, ešte ma čaká v spálni a obývačku mi pomôže Robino. Chcela som to hneď v detskej, keď už som prach utrela aj záclonu vyprala, nech má čisto a v sobotu Robko vytepuje koberec, lebo je hnusný už.

lucyso
28. okt 2010

eviitka ja som presla k Eliasovi (on mi aj robil vtedy ten zakrok) a vlastne mi aj pomohol k otehotneniu, on sa totizto specializuje na zeny, ktore maju problem otehotniet.
inak je velmi mily, a dobry. som nadmieru spokojna a uz ma aj fajn sestricku (dakedy mal taku naladovu 🙂 )
ci berie, neviem, musela by si si tam zavolat.

lucyso
28. okt 2010

gabuliik a to manzel nemoze nejako zakrocit?? proste spravit pravidla..
aj my zijeme so svokrovcami, a vela veci sa mi nepaci (veeeeeeeeeeeeeeeeelmi) tak stale hustim do manzela, nech to riesi.. aj ked sa s nim velakrat pohadam, ale toto by som nezniesla aby mi nadavala a este pred detmi..

marcelkatt
28. okt 2010

No Erik už spinká, idem si zdriemnuť aj ja, som skoro hore, tak si oddýchnem trochu. Zatiaľ ahojte a všetkým pekný dník a hlavne, nech sa všetci chorí konečne vyliečia 🙂

anekzla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tehulka4
28. okt 2010

@gabuliik tak potom neviem co by povedala mne, ked ja osm pre maleho este ani poriadne zimnu bundu nevytiahla..🙂))))a dnes po meste mi lietal v teniskach...🙂)))to aom potom co???? otrasna mater?🙂)))) lutovat ta nemaju ludia za co, mas dve uzasne deti, akurat ams tu smolu, ze byvas v jednom dvore so strasnou jezibabou...a jasne ze rozumie, a nepotrva dlho a zacne tomu rozumiet aj andrejko, a bude to mat odoboch vnucat, nielen od jednej..len sa cudujem, ze mm absolutne nic na ot nepovie, chapem, ez chce byt zadobre aj s rodicmi, ale tak si myslim, ze zasa aby svokra po tebe vyletela pred detmi, to je u trochu privela, kde mas mat potom autoritu ako ich matka, co s nimi travi najvaic casu?

@marcelkatt jeeejda, to ja by som sa od mojho mm nacakala kym by umyl okna, ved ma problemy aj s riadmi...🙂uvidim, mozno nieco umyjem aj zajtra ked bude takto pekne..

inak baby,d nes som bola na chvilu smalym v meste, ze nech sa vyvetra trochu pred spanim..behla som len tak kuknut batovi a normalne som mu tam hned kupila zimne topanky, co som minuly tyzden behala ako diva a nic..tak teraz, som kupila, neni som uuuplne 100% spokojna,a le tak na takych90% ano, a mozempovedat, ze asi najlepsie co som zatial videla..take ste dokupim jedny a bude m mat na zimu s nim pokoj..a ani neboli drahe, ze 19,90..vnutri s kozusinkou a znacku mam odskusanu z minuleho roku, tak viem, ze mu nepremokali a boli super...skusim hodit obrazok...tak uvidime..

lenocka6
28. okt 2010

Baby, ja by som si z toho nerobila nič. Naše deti ešte stále nosia tenisky do škôlky a nemyslím si, že by im bola nejako zima. Dnes som im prvýkrát dala zimné čiapky. Aj u nás sa sem tam objavujú takéto kecy, ale neriešim to. Lebo to je stále "neni im náhodou zima" a za päť minút " neni im zase teplo".

@tehulka4 pekné topánky si kúpila, takéto podobné mal náš malý minulý rok tak isto od Baťu, ale teda zelenočierne a stáli vyše 30E. Ale ťažko povedať, či by mali jeho číslo. Pôjdem sa tam aj ja zajtra pozrieť.

tehulka4
28. okt 2010

@lenocka6 tiez sm bola prekvapena, ze mali nase cislo, lebo vraj tie 25,26su taky dost nedostatkovy tovar..teda ez ako prve sa minaju..minuly ork som m u batu malemu kupovala za 29,90aj ja, trochu ine,a le podobny princip na lepky a vyssie, akurat tieto su lepsie v tom, ze su aj vnutri zateplene...no skratka, som rada, ze som aspon jedny poriadne zohnala...este by som chcela jedny, len uvidime este ako budu mat tovar..

lenocka6
28. okt 2010

@tehulka4 máš pravdu, presne tieto čísla sú v okamihu ako ich dostanú predané. Ja som už pozerala po meste a nenašla som deťom nič. Takže uvidíme ako to nakoniec dopadne. 🙂

tehulka4
28. okt 2010

@lenocka6 zlatko, tiez som obehala aj ja uz minuly tyzden cele mesto a ic..dokonca co ja teda nemusim nejako extra som bola pozriet aj v rene co je v kauflande a tam tiez absolutne nic...takze som bola celkom rada, ze som mu nieco dnes kupila...a inak to mi aj predavacky povedali, ze to su najpredavanejsie cisla a ze su v momente fuc...

gabuliik
28. okt 2010

Ahojte.
@tehulka4,no on sa aj hocikedy snažil jej niečo povedať,ale to nemá už zmysel.Ona si furt mele to isté a jednoducho je to striga.Poobede som išla von,sama a ona mala otvorené dvere a ked ma zbadala,že idem okolo,chytila tie dvere a tak s nimi šlahla,že až.Až je to trááápne.Ona si vždy nájde nejaký dôvod ,aby mi mohla nadávať a tak....

No a k topánkam ... malý mám po Monike a jedny dostal od segry,takže v poho,ale páčili sa mi aj pre neho hore v maxe v Altere.Aj Monike som tam kupila ..

lenocka6
28. okt 2010

Baby, inak ja predávam tie minulorčné topánky po malom. Mám ich v inzeráte za 19E, ale som ochotná aj zľaviť, ak by mal niekto záujem. Samozrejme nechcem si tu robiť reklamu 🙂

lenocka6
28. okt 2010

Ešte by som sa chcela opýtať, dnes v teleráne ukazovali takú lienku, ktorú dávali deťom na hrudník a má to slúžiť na zvýšenie imunity. Pripadalo mi to ako nejaká lampa v tvare lienky, nehrialo to, len svietilo na červeno. Máte s tým niektorá skúsenosti, či je to vôbec na niečo? Vopred ďakujem za odpovede. 🙂

marcelkatt
28. okt 2010

@tehulka4 my máme podobné topánočky pre Erika.. No Robino ak mu poviem, on mi pomôže, to si musím zaklopať.... V obývke si netrúfam. Mojko a ako sa Ty cítiš? Ja mám posledné dva dni pocit, akoby mám dostať svoje dni, v noci ma bolieva panva, neviem sa otočiť, postaviť, hrozné niečo. A zle spávam 😖 . Inak výsledok z krvi mám dobrý, tak som spokojná, že konečne aspoň niečo pozitívne 🙂

@lenocka6 no nepočula som o tom, takže ja žiaľ neporadím....

@gabuliik tiež pekné čižmy 😉

My sme dnes kúpili Erikovi do detskej lampu na stenu - nad posteľ a LED žiarovku, je to šetriaca, svieti ako wat ale minie waty a najlepšie je, že nepália. A kúpila som aj dve napínacie plachty, lebo klasické sú krátke. No a dostal aj darček za to, že spí pekne sám v izbe už nielen poobede, ale aj v noci 😉 , tak sa teším. Kúpili mse mu domiešavač, vybral si.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre