Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

luciask
16. feb 2008

ten kamen na pizzu? a nemaju ho niekde na Slovensku? Tupperware nepredava aj take? a ten pamper chef to este nie je na Slovensku?

melory
autor
16. feb 2008

pamper cher nieje na sk este a nikde som ho nevidela.

luciask
16. feb 2008

no ja si myslim, ze urcite to tam doleti na Sk, keby to nebolo take velke a tazke tak by som ti to zobrala aleby som sa bala ze by sa to po ceste roztrieskalo, lebo ti co nakladaju do lietadiel oni to tam len tak hadzu tie batoziny. V Taliansku nahodou take nieco podobne nepredavaju?
Inak uz koncim, manzel tvrdi ze sa citi lepsie, ze nech mu idem do roboty po veci a bude trosku pracovat, ze sediet sa mu uz da. Tak asi tu uz enbudes ked pridem spat, ale mozno za pol hodinku som spat.

melory
autor
16. feb 2008

dobre - utekaj, papa

gabuliik
18. feb 2008

Čaute babenky. Nahnala som muža umyť riady,tak som mu to tu obsadila 😀 . To fakt zúri v celej TT taká viróza? Malá mi tiež začala kakať také riedke čo u nej nebýva zvykom. Dúfam,že to neni ono,lebo ma švacne. Vo štvrotk chceme ísť na víkend do Tatier. No to by nebolo príjemné. 😒 No uvidíme. Mel držte sa a vydrž to !

mnamka
18. feb 2008

my sme mali takú virózu alebo čo to bolo minulý pondelok. Volala mi ráno učiteľka zo škôlky, že je Katke zle, tak som išla pre ňu a behom hodiny sa mi pogrckala aj ju prehnalo. Ale to bolo všetko, potom jej už nič nebolo a ani to nikto z nás nechytil 🙂

mnamka
18. feb 2008

digysa, ja mám už 30 🙄

digysa
19. feb 2008

Zdravim trnavu....tak som si citala na predoslej strane o Pizzi...tak uz viem, co dnes robim na veceru... 😉
mnamka....ze UZ mas 30, hmmm ja mam iba 32 😲
Inak neviem, ci sa ta viroza prenasa az za more, ale my sme sa pred 2-mi tyzdnami jednej zbavili.....tusim kazdu izbu mi ten maly ovracal a nie len maly, ale aj muz to dostal, tak som mala nervy, ze sa musim starat o dve skapate tela 😠 My sme uz z toho vonku...

Inac, mozete mi nejaky recept dat na kuracie prsia? Stale robim to iste- kura na smotane s cestovinou, uz nas to nebavi ani jest...

digysa
20. feb 2008

Tak som tu pizzu urobila.....no dievcata, kde ste??? Potrebujem inspiraciu z Trnavskej kuchyne 😀 😉

monkula
20. feb 2008

dnes som bola v Trnave a až tam ma napadlo, že som mohla napísať sem, kto sa chce stretnúť... Mala som čas, kým MM trpel pod tetovacou ihlou... 😀 😀 😀

luciask
20. feb 2008

no sprav, zapekane prsicka s platkami sunky, syra a ananasu, a daj tam aj ten dzus z ananasu, k tomu ryza.
ja z prsicok aj perkelt alebo paprikas robievam a k tomu halusky.

riarey
21. feb 2008

Ahojte dievcata🙂
rada by som Vas poprosila o radu-tip.Neviete nahodou o nejakom fitness dance studiu v TT, alebo staci dake fitko, kde necvicia len klasicky aerobic, ale skor nieco tanecne...
Ide jar a nemozem dalej pouzivat kabat ako zakryvaci manever🙂, tak by som rada vo veci postava nieco podnikla.Dakujem za rady.

melory
autor
21. feb 2008

riarey ahoj ja chodim do pohody, paci sa mi tam, je tam vselico, aj aerobic, ale aj rozdeleny do roznych skupin ako je: body stiling, stretch body, basic stop, aerobic mix, step, pilates, power step, poxer joga, tae-bo, fitbaal, brusne tance

melory
autor
21. feb 2008

monkula to si sa teda mohla ozvat

monkula
21. feb 2008

melory, veď my sa ešte budeme chodiť tetovať, tak sa potom ozvem 😀 😀 😀 😀

riarey
22. feb 2008

vdaka,takze aj take tanecnejsie tam robia veci...hm,a kde to presne je ?niekde v centre?A v akych casoch...ja mozem no, az tak okolo siestej, ale to asi problem nebude.Este jedna vec, musi sa tam na hodiny clovek prihlaovat vopred...?Dakujem za info,inac kludne mozte aj ip poslat, lebo ja sem len sporadicky nakukam.vdaka

melory
autor
22. feb 2008

riarey maju cvicenia aj o 18:00, 19:00, 20:00, a niekedy aj 21:00
prihlasuje sa dopredu telefonicky, alebo osobne, alebo ked uz cvicis zapisujes da do knihy sama.
je to tam kde kupalisko slavia.

riarey
22. feb 2008

🙂)slavia...hm,no neviem sice kde to je ale asi nie v centre,no z prednadrazia to asi nebude naskok,co?rada by som zacala nieco robit so sebou ale zas, nemam auto,takze som limitovana vzdialenostou, zas na druhej strane nechcem chodit ako pes s prebitou nohou po vsetkych mozny fitneskach kym najdem to dobre, preto zistujem,Ked sa mozem spytat, ako si tam ty spokojna, pripadne co cvicis.Ja som nikdy necvicila,tak nemam ziadnu predstavu ako to tam chodi, len bohuzial situacia je uz kriticka a musim so sebou nieco robit.dik

andreab
22. feb 2008

ahoj babule, zelam krasny den vsetkym,
po dlhej dobe sa opat zapajam medzi TT, co uz ked my stale pendlujeme medzi Dublinom a Trnavou.

Mel, uz je Stelka v poriadku?(tu virozu myslim) Chcela som sa ta spytat, ci ste chodili na to plavanie.
Ja by som mala zacat s Lili 4.marca v Kvapke, v pondelok mame ist po prihlasku.

melory
autor
24. feb 2008

andrejka mne sa nedalo chodit do kvap[ky, lebo mam aj huga a muz chodi neskoro z prace. tak som to vzdala, ja som plavkyna, tak ju naucim sama.
viroza presla, bola to crevna chripka a idu jej "stolicky" uz druha vykuka, tak tie hnacky ma stale, ale uz z toho.

andreab
24. feb 2008

Mel, dufam,ze to Stelinke rychlo prejde.
Lili mala min tyzden 1rok a zatial ma len 4 zubky, ale uz tolko X sa zdalo, ze pojdu dalsie a nic.

melory
autor
25. feb 2008

andrejka ja tie stolicky nechapem, keby ze ich nevidim - neverim.

andreab
25. feb 2008

ahojte,
dnes sme boli v meste, kopec mamiciek vsade, len vo fore TT nikto.
Ale bol kraaasny den, tak snad ste si zo uzili. Liliana s babkou nahanali na namesti holubov, velmi sa jej to pacilo.

Mel, to keby mala nasa dcera viac zubkov, tak by jej dal tatino hned jest aj klobasu 😵 , este,ze je len stvorzubec. A kusok masa zuje hodinu, aj ked ona tomu jedeniu vobec moc neda.

melory
autor
25. feb 2008

andrejka stelka je velmi dobre a vsade a stale a vsetko...pokial je zdrava.

ja som teraz nie v tt, uzivam si stredne slovensko.
ale normalne my uz chyba.

lalala
26. feb 2008

Ahojte mamičky, prave som sa do tt pristahovala a nikoho tu nepoznam mohli by ste my pomoct a poradit kam chodievate s detickami ja mam 6mesacnu dcerku. 🙂

melory
autor
26. feb 2008

lalala to zalezi kde byvas.....

elinka27
27. feb 2008

caute baby, trosku od veci,ale neviete mi nahodou poradit kde v Trnave sa daju objednat oblozene misy?DAKUJEM

lalala
27. feb 2008

byvam pri centre.

melory
autor
27. feb 2008

elinka v bille...co ja viem
lalala, dobre su prechadzky v promenade.
potom radnicna cukraren na pesej zone...zatial ma nic ine nenapada.

lalala
27. feb 2008

aspon nieco dakujem. Mavate zraz aj s inymi maminami, lebo nikoho tu nepoznam a ked chodim sama kocikovat tak je my smutno a nemam sa s kym porozpravat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre