Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

mirka414
1. máj 2008

ahoj dievcata,nepoznate nahodou niektore s tychto dievcat?su to trnavcanky okolo 29-30rokov a priezviska su za slobodna..Denisa Balazovicova,Mariola Kristofikova,Petra Heckova,Petra Pisarcikova Monika Farkasova?bolo to moje spoluziacky,no nemam adresy kde byvaju.prosim ip

gabuliik
1. máj 2008

Krtko,ja sem chodím už len sporadicky. Ked je vonku pekne,tak sme vonku a v poslednej dobe bývam večer taká unavená,že koľkokrát ani neviem ako a zaspím. To bude tým tehotenstvom. Nevoľnosti naštastie prešli. Síce to trochu trvalo,ale už je to v pohode. Ale musím si dávať bacha na to čo zjem. Inak ďakujem za opýtanie.

krtko.
1. máj 2008

ja tiez vecer zaspim ani neviem ako a neni som ani tehu.nejako mam toho moc.pribudla mi este jedna starost,staram sa o babku ktora mi prestala chodit a uz asi ani nebude ☹ .preco si musis davat pozor na to co zjes?

mitinka
1. máj 2008

ahoj mel si tu??potrebujem ta 🙂

debbie
2. máj 2008

Ahoj Melory som u nej objednaná na pondelok. Mám to po známosti a nepovedala že neordinuje. Má ordináciu v nemocnici. Tak to potom nechápem. Prečo by ma objednala keby neordinovala.

melory
autor
2. máj 2008

debbie ved uvidis {ozvi sa} aby sme vedeli povedat ostatnym holkam, ked sa budu pytat.

mitinka moja zlata, kludne mi napis IP 😵

lalala
3. máj 2008

Ahojte mamini ked bude zajtra pekne pocasie nepojdete kocikovat asi okolo 14.00 hod by sme sa mohli stretnut pri Radnicnej cukrarni, alebo pri MAXE. Dajte vediet. 🙂

mitinka
5. máj 2008

lalala ake stare mas babo?? 🙂

melory
autor
5. máj 2008

ahojte, ja som dnes nevystrcila nos z domu. oprala som 7 pracok 🙂 mam dva susiaky 😕 ako dve deti 😅
mitinka pytala som sa muza a povedal, ze vy ste iny pripad, lebo chcete peniaze na nieco co este nestoji a nema hodnotu a my sme kupovali byt.

gabuliik
5. máj 2008

Krtko, musím si dávať bacha,lebo z niektorých jedál mi neni dobre. Nemôžem veľa cibulové,mastné a korenisté a musím jesť málo,ale často.

melory
autor
6. máj 2008

gabulik tiez si spominam, ako mi bolo zle z tazkych jedal.

ozaj a pohlavie ste si dali zistit?

gabuliik
8. máj 2008

Mel,dali. Bude to chlapec. Teda,ak sa ten dr. nesekol. Ale dal mi na to záručák a toho pipíka som videla aj ja. Dúfam,že to nebol očný klam 😀 😀 😀

melory
autor
9. máj 2008

gabulik. jupiiii, parik vo vyhlade 🙂

krtko.
11. máj 2008

idete niekto na ten výlet z centa?

melory
autor
11. máj 2008

ja o ziadnom neviem, ale moj ide so skolkou v utorok ku konikom.
😵

krtko.
11. máj 2008

ide sa na detsku farmu humanita-22.5.pozerala som aj stranku a može to tam byť pekne.uvažujem že ich zoberiem.prichod je hlasený o 12:30

melory
autor
11. máj 2008

das link? 😉

melory
autor
11. máj 2008

dakujem moc, dala som si to medzi zalozky, zajtra prestudujem.
stelka by sa tesila, ale hugo by to uz aj chapal....ved uvidime.

krtko.
11. máj 2008

aj ja som chcela že pojdem len s petkou,ale zasa by mi bolo luto že natalka zostala v školke.takže sa pojdeme zajtra zahlasit

melory
autor
11. máj 2008

hmmm, ja este porozmyslam...vies aj podrobnosti?

krtko.
11. máj 2008

pozerali ste že burza v centre bude 2 dni?konečne tam nebude taka tlačenka a vacsia pravdepodobnost ze sa preda viac vecí 🙂

melory
autor
11. máj 2008

to som si nevsimla, ja mam momentalne toooolko tehu kamosiek, ze nic nepredavam, len stale nieco bali a posuvam, kde sa da.
najprv som zacala veci predavat, ale neosvedcilo sa mi to a tak ich radsej posuvam a nehavam si ich vracat a potom zas posuvam...mam dojem, ze su viac na osoh.

krtko.
11. máj 2008

ja som tiež popožičiavala veci.to bola parada ked som mala zrazu tolko miesta v skrini.ale horsie to bolo ked mi to zacali potroche vracat naspat.potrebujem predat trojkolku.takže ked ju pojdem odniest už tam volačo nabalim

krtko.
11. máj 2008

idem spat.dobru

melory
autor
12. máj 2008

mnamka ty si bola na vystupeni?

moj hugo tamako drevo stal a slzy v ociach

lalala
13. máj 2008

Caute babule, ja mám 9 mesacnu cerku.
Ako si pisete o poziciavani nemate niektora na predaj trojkolku aj s /krytkámi na nozky pokial mala neslape, aby som ju mohla vozit./

mnamka
13. máj 2008

melory, nebola som ☹ Katka dostala v nedelu priserny kasel, v pondelok nemohla ani rozpravat, v kuse kaslala. Strasne sa na to vystupenie tesila a ja tiez, vedela vsetky basnicky aj pesnicky, poctivo chodila cely cas do skolky a zrazu nic z toho ☹ Myslela som ze jej to nejako preliecim aby aspon poobede mohla prist, ale nepreslo jej to.
Nesla ani dnes na ten skolkarsky vylet, lebo kaslala do 4 rana 😨 Som ju rano odhlasila na cely tyzden a odvtedy jej nic nie je. No co uz, snad na rok...

terezzka11
14. máj 2008

😢 ahojte dievcata. davno som tu nebola. aj teraz som tu,lebo nieco potrebujem. 😒 nepoznate niektora stomatológa Dr. Daňka? Potrebujem ist surne k zubarovi, lenze ziadneho nemam (tak mi treba, ked som blba), a tento ma ordinaciu blizko pri nas. Len by som chcela vediet, ci s nim niektora nemate skusenosti a ake.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre