Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

kukona1
20. jún 2008

dakujem krtko

melory
autor
20. jún 2008

dobre nakupte, ja som bola na nakupy vo viedni a oplatilo sa mi to, sice vsetko z vypredaja, ale kraaaasne nove kusky.

lenik15
20. jún 2008

melory a kam chdis na nakupy do Viedne? Ja chodim za viednu je to straaaaaaaaaaaasne velke nakupne centrum ale neviem ako sa to vola. A tiez by som tam do konca mesiaca chcela ist hlavne na plienky. Maju teraz nejake zlavy aj na veci?

melory
autor
20. jún 2008

ja som bola na hlavnej nakupnej ulici v centre mesta. behala som po obchodoch, nie v centrach.

kukona1
23. jún 2008

baby neviete aké sú podmienky v Kamenáči.Do detského bazéna musia mat deti plienky?

melory
autor
23. jún 2008

kukona1 musia mat plienky po novom 😉 ja som vcera kupila v tecku...dnes som detom urobila kupacku na balkone, vanicku pre novorodenca som napustila vodou...to bolo radosti...ako sa povie, "kolko malo staci k detskej radosti"

kukona1
23. jún 2008

may sme včera boli v Senci malá sa tam dobre vyblbla a dnes mala celý den na balkone bazén....

melory
autor
23. jún 2008

kukona do senca sa nam nepodarilo zajst {rozbila som muzovi auto na totalku ☹ } ale snad nieco vymysli...ten bazen je super, akurat nam kvapka z balkona 🤐 ...mam dojem, ze ich to schladilo, ale aj prebralo 😲

krtko.
23. jún 2008

mel,co si robila,ked si rozbila auto

melory
autor
24. jún 2008

jaaaj, obzerala som sa kam som nemala 😉
idem burka...vlecie sa...snad nas neobide

gabuliik
24. jún 2008

mel,tak to neni bohviečo s tým autom. Mna by muž dorazil 😀

melory
autor
24. jún 2008

moj to predychal na jednicku...podrzal ma...ze musim viac jazdit...ked sa kupi nove vraj kazdy den musim nieco odjazdit!!! caka ma dalsia autoskola.

aduska27
25. jún 2008

Ahojte baby,
som sice z TT, ale nie povodom , a tak mi nema kto poradit. Prilis sa mi nepozdava pristup nasej pediatricky, rada by som ju zmenila - uz som o tom uvazovala aj davnejsie. Lenze bohuzial ziadnu inu nepoznam, zase by som len strielala naslepo - a bojim sa aby sme nedopadli este horsie 😠 . Kam chodite s deckami vy, poradite? Mam s drobcami kadejake zdravotne problemy a potrebujeme ich riesit - teda potrebujeme doktorku co rozmysla a necaka len na popud zo strany rodicov. Fakt by som uz rada detom pomohla ☹ . Fakt dakujem za kazdu odpoved. 😅

gabuliik
25. jún 2008

Ahoj aduska. Ja chodím s malou k dr.Drdúlovej. Ona má sice v obvode Zeleneč - my k nej nepatríme,ale bola mi odporučená. A som s nou spokojná. fakt. Len s tým,že ona ordinuje len pondelok,stredu a piatok. Ostatné dni tam je taká stará pani dr. Tuším sa volá Pikulíková - no a tá .... neviem. Neboli sme tam,keď ona ordinovala.

lenik15
25. jún 2008

melory ozaj v tom rakusku maju super veci, zacali zlavy tak sa dalo dost dobre vybrat a hlavne lacno, i ked ten moj maly je pochudnuty po chorobe a trosku mu to je volnejsie ale pribere. PeknY vecer

melory
autor
26. jún 2008

lenik verim, ze si si urobila radost a nasla si nieco super pre rodinku...tiez som bola spokojnaaaa. deti su v tom uuuuzasne.

krtko.
27. jún 2008

gabuliik,aj ja chodim k dr.Drdulovej.a tiez som s nou spokojna.
my sme tam boli vcera(stvrtok) a ordinovala.
sa mi zda ze ma volno len utorky

gabuliik
27. jún 2008

Krtko.,že by to už zmenila? Musím sa jej spýtať. Dík za info.

gucz
28. jún 2008

ja chodím k pani doktorke Jarábkovej, ordináciu má na linčianskej a som veľmi spokojná, starala sa už o mňa, keď som bola decko 😉

krtko.
28. jún 2008

ahojte.nemate nahodou niekto noviny plus jeden den z piatka?
potrebovala by som len výherne cisla na stieraci kupon.
zabudla som siich v piatok kupit ☹

krtko.
1. júl 2008

gabuliiik,ked pojdes k doktorke opýtaj sa teda ktorý den neordinuje,lebo ja som bola dnes na kontrole s natalkou a bola tam

gabuliik
1. júl 2008

Ok,musím sa tam zastaviť. Možno aj zajtra,idem na kontrolu do nemocnice,tak poviem mužovi nech ma tam hodí. Dám vedieť.pá

krtko.
2. júl 2008

gabuliiik,este ste sa nedohodli na mene?

gabuliik
3. júl 2008

No,nedohodli. Už som z toho zúfalá. Každú chvíľu môžem rodiť a ešte neviem ako sa ten malinký bude volať. Som z toho dosť nervózna. Môjmu drahému sa totiž nič nepáči.... 😠

tana100
3. júl 2008

gabuliik nič si z toho nerob,my sme sa dohodli na mene na 100% až v porodnici 🙂

gabuliik
3. júl 2008

Fúha,tak to bude dosť hektické. Neviem ani kto ma tam do tej pôrodnice odvezie,keďže muž robí na smeny a ešte mám doma malú.Takže na to sa spoliehať nebudem,že sa dohodneme tam.
Ja už to vidím tak,že nakoniec dáme meno po mužovi ☹ .Moc mi to neni po vôli,lebo sa tak volá aj jeho otec a bývame v jednom dvore.Takže by tu behali traja s rovnakým menom ☹ A to nechcem!

tana100
3. júl 2008

no my máme veľmi dobrých susedov(krtko),počas porodu nám deti zavarovali 😀 A čo sa týka mena,mne sa nepáči,ak sa dieťa volá po niekom z rodiny(ale to je vec názoru),Určite to zvládnete.

krtko.
4. júl 2008

gabuliik,ale keby si zakricala meno tak sa ohlasia vsetci traja 😀

krtko.
4. júl 2008

tana,ratam s tebou ked pojdem rodit a hlavne ked ukecam draheho k porodu 😀

gabuliik
5. júl 2008

No dík krtko 😉 . Práve o to mi ide. Aby sa neotočili všetci traja!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre