Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

sissik
20. nov 2008

ked bude stretko, tak sa rada dogulam 🙂

mo7
21. nov 2008

ahojte, chodite tam aj tam do toho trnavskeho materskeho centra?

gucz
21. nov 2008

ja do materského centra nechodievam, máme len jedno auto (MM ním chodí do práce) a cestovať autobusom s károu .... 😝

krtko.
21. nov 2008

ja chodim kazdy utorok doobeda 😉
ale ked som nebola na pn ,tak som chodievala s detmi aj inokedy a hlavne poobede

gabuliik
22. nov 2008

Caute. Už som tu zas dlho nebola. Tie moje deturence ma v poslednej dobe nejako moc vyčerpávajú. Padla tu otázka,že či som nedala malú do škôlky. Veľmi rada by som bola keby tam chodila aspon doobeda,ale nezobrali ju. Že majú plný stav a tak uprednostnili iné deti. Kedže som na materskej,tak podľa nich to neni nutné,aby tam malá chodila alebo čo. 😠 Jej by tam bolo medzi detmi lepšie a mna by to trochu odbremenilo. No čo už,musíme počkať do septembra 😖 .
Mel, tie očkovacie látky budem pýtať. Myslela som,že už to dávajú automaticky.
Ozaj,kedy tie trhy začínajú,niejako som neni v obraze. Rada by som tam šla mrknúť,až to deti dovolia.

gucz
23. nov 2008

gabuliik myslím že začínajú 1.12, ale nie som si istá. Verím Ti že je to s dvomi detičkami náročné. Aj ja by som chcela, druhé, ale MM moc nechce, že by sme to asi finančne neutiahli. Je to naozaj náročnejšie mať dve deťúrence na korunky? Moja má ešte plienočky (16 mesačná), ale snáď sa od nich v lete odučí.... Som z toho na nervy, smutná, lebo som chcela, aby sa mala Laura s kým hrať a tak... aby nebola jedináčik

bershka
23. nov 2008

ahojte kočky, smiem sa pridať? som tiež trnaváčka a chystám sa ísť rodiť do tt, ale neviem ako a kam sa zahlásiť. ževraj tam bývajú exkurzie. neviem o akom čase sa tam dostaviť. no neviem ani prd. ☹

sissik
23. nov 2008

bershka exkurzie v porodnici su tusim prvy pondelok v mesiaci o 14:00, ale na svoju pamat by som sa uz teraz nespoliehala 😔 pise a o tom aj v teme porodnica trnava, len treba hladat, kde sme o tm hovorili

gabuliik
23. nov 2008

Gucz, ono je to trochu náročnejšie,ale dá sa. Pokial kojím a len mierne dokrmujem,lebo nemam tolko mlieka,tak sa to dá. A stými plienkami si nerob starosti. Moja malá ich mala do dvoch rokov určite a potom som jej dávala plienku ešte dlho pre istotu na noc. Takže neboj,v lete sa určite odučí.
A určite nie jedináčika. To by som ani ja nechcela. Takže pritlač na pílu 😉

mo7
24. nov 2008

krtko: ja sa zajtra tiez chystam ist pozriet aspon pobeham trosku po trnave, musim sa naucit kde co je ale asi si na zaciatok kupim mapu aby som sa vedela lepsie orientovat 😀

melory
autor
24. nov 2008

ahojte, viete kedy trhy zacinaju? aby sme mohli organizovat stretko....

sissik
24. nov 2008

melory podla organizacnych pokynov na trnava.sk sa zacinaju od 1.12..
ale ci budu skutocne odvtedy..........

veronicenecka
25. nov 2008

dnes už stavali stánky tak už čo chvíla a vyzdobovali uz sa tesim 😀

bubadlo27
25. nov 2008

ahojte
ja som citala v novinach ze vianocne trhy budu od 1.12 do 22.12 😉
zarazil ma len pocet stankov 😕 , tak ako minuly rok a obcerstvenie bude len v 5 😀 😀 😀 😀 😀

krtko.
25. nov 2008

mo7,aj si bola?

sissik
26. nov 2008

a je tych stankov malo alebo vela?
dnes sa chystam do mesta, tak to omrknem.
ale obcerstvenie mi nechyba - tie mastne somariny, ktore pri vareni miesaju surove s urobenymi, nejem a punc, medovinu a vinko si teraz musim odpustit.

gucz
30. nov 2008

asi málo, no i tak sa tam pôjdem pozrieť 🙂

sissik
30. nov 2008

stankov je tam ako minuly rok. oproti ba je ich ale malo

krtko.
1. dec 2008

ahojte,neviete kedy je v tescu mikulas?

ja_nulka
1. dec 2008

krtko, myslim ze dnes 15.30-18.00. Aspon tak je to v letaciku, Mikulas, doktori Klauni, majster N, Peter Cmorik.

slnecnica11
1. dec 2008

Ahojte kočky z Trnavy.Chcem sa vas spýtat na 3D ultrazvuk u vas v TT.Dnes mi moja lekarka hovorila,že počula výborné referencie.Neviete mi poradit?Alebo ste boli v Hlohovci?Dakujem

sissik
1. dec 2008

slnecnica o 3D v tt som nepocula. ale v hlohovci je super

slnecnica11
1. dec 2008

sissik dakujem,tak to bol asi omyl,alebo to bolo popletene s Hlohovcom.A kolko to stoji v HC?

andreajocka1
1. dec 2008

ahojte,
no ako pekne sa to tu rozbehlo. bola som tu pred cca 2 mesiacmi a nejako to viazlo. ale teraz . . 😲
my sme tiez z tt.
rada by som chodila do MC ale mam to dost daleko a busom sa mi velmi nechce ist, najma kvoli kociku. chcem sa opytat ako funguje platenie v buse u sofera. nastupim cez stredne dvere (aj s kocikom) a ako mam zaplatit?
este som nesla, preto sa pytam.
my sme boli na 3D v hlohovci a platili sme asi 1000Sk. uz si nepamatam. 🙂

sissik
1. dec 2008

slnecnica my sme boli v hlohovci v nedelu a platili sme 1200.
andreajocka co som odpozorovala niekedy davno v busoch, tak mamicka nastupila s kocikom cez stredne dvere, kocik nechala stat v buse a isla zaplatit k soferovi. niekedy platila prednostne, niekedy stala v rade. co sa mi vidi dost divne, lebo si neviem predstavit nechat kocik aj s babetkom len tak bez mojho dozoru

andreajocka1
1. dec 2008

dakujem sissik
este mi napadla otazocka. kde v tt nastreluju nausnicky?

sissik
3. dec 2008

andrejocka a chces dat nastrelit malej? nebolo by lepsie dat prepichnut uska u detskej lekarky?

andreajocka1
3. dec 2008

myslsim si ze je menej bolestive dat nastrelit ako prepichnut. neviem. nam dr. povedala ze prepichnut treba co najskor. no a my uz budeme mat 5 mesiacov. tak neviem. ☹

sissik
3. dec 2008

ja som skusala aj prepichovanie aj nastrelovanie ako stara koza (som si zmyslela 20r, ze chcem dalsie 2 dierky na uchu) a bolo to rovnake. ale hygienickejsie sa mi zdalo prepichnutie u lekarky 😉

ajka30
3. dec 2008

ahojte, som tu nova 🙂 Chcem vas poprosit o radu. Viete mi povedat, ci a kde v Trnave sa robia kurzy pre prvorodicky? Takisto neviete, kde byvaju cvicenia pre tehotne? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre