Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

l3nka
26. feb 2009

Xen 21 dr. Eliášovi chodím aj ja, je tam nová sestrička teda podľa toho ako novú myslíš... ak tú staršiu tak tá tam už nie je je tam iná... Ale podľa mňa sú fajn obidve..

stankatt
26. feb 2009

prsiiiiiiiiiiiiiiiiii 😠 😠 😠 😠 😠 😠

macka7
26. feb 2009

debie to na tych lickach ma zo zimy len ju natieraj z mastnym kremom ked idete von a umyvaj jej tvar repikom. Myslim ze to pomoze.
stanka ovorila som ze bude prsat ☹ a dnes som bola v meste no hroza chodit

macka7
26. feb 2009

boli sme so zanetuskou v cukrarni a mohli by sme sa tam niekedy stretnut co vy nma to 😉

zanetuska
26. feb 2009

no veru dobre veru bolo, mali by sme si veru vyhradit viacej casu pre seba.....a co natalia sa nehnevala? 🙂

gucz
26. feb 2009

lulinak čauko!!!! bože ten svet je malý, kuk mi do albumu, isto ma poznáš z CKD

elisam
26. feb 2009

Ahojte kočky, môžem sa k vám pridať? Po niekoľkých mesiacoch, čo vás sledujem som sa konečne odhodlala prihlásiť.

gabuliik
26. feb 2009

Čaute! Stanka,ty máš na to počasie fakt nervy 😉 ! Ale nečudujem sa aj ja ich mám. Doma je nuda ako šlak. Čo mate nové? Ozaj,ked dávaš malej ryžu,tak ju úplne rozvaríš alebo pomixuješ? 🙂

zanetuska
26. feb 2009

a koho by také hnusné počasie nehnevalo.....ved idem von a za chvilku rychlo domov.....nech uz je leto......a to sa zase budeme stazovat kedy skoncia tie horucavy 😀

mmona
26. feb 2009

Vitam nove. Aj ja už chcem teplo.

lulinak
26. feb 2009

gucz čau jasné že ťa poznám aj gabulíka. gucz pozdravuje ťa mangel 🙂 .To počasie je hrozné 😠 a malé sú ešte aj trochu choré. ☹

debbie
26. feb 2009

Macka no ale ja ju krémujem stále, ale ked sme vonku tak je to pekné a ked prídeme domov tak sa to zhorší aj ked ju krémujem to sčervená a šupka sa to. A máme teraz po novom aj pupáčiky aj na brade aj na brušku. No uvidím čo povie dr. a repík vysušuje tak som to nechcela ešte zhoršiť, má to ako dratenku.... ☹

gabuliik
26. feb 2009

Lulinak,čao!Ani som ta nespoznala. Máš nejaké tmavšie vlasy 🙂 .

lulinak
26. feb 2009

debbie aj malá mala niečo také,doktorka jej urobila stery z pokožky a aj z nošteka a bol z toho stafilokok a tiež sa jej to urobilo až okolo druhého mesiaca.

lulinak
26. feb 2009

gabuliik mne stmavli až po pôrode haluz že?Každý sa čuduje 😒

gabuliik
26. feb 2009

No to teda je haluz. Ako sa máte? Ešte kojíš?

lulinak
26. feb 2009

Máme sa dobre až nato že Mišula je stále chorá odkedy sa narodila Lianka už som zúfalá.Ešte sa kojíme.

gabuliik
26. feb 2009

Fúha,nemá to zo školky? Lebo aj tu sú také prípady,že odkedy chodia deti do škôlky,tak sú furt choré. ☹
My ideme znova na zápis,tak uvidím,že či nás zoberú a ako to vlastne dopadene 😉 .
Ja malého kojím už len v noci. Cez den papá všeličo iné. Ale takto je to asi len mesiac.Dovtedy bol kojený + dokrmovaný.

lulinak
26. feb 2009

Dnes sme boli dať Lianke prepichnúť ušká taká som bola vynervovaná.Chuďa malé ☹ tak mi ju bolo ľúto.

gabuliik
26. feb 2009

Ozaj,neviete mi poradiť nejakú dobrú kožnú doktorku? Naša dr. Urbanová totiž tento týžden zomrela ☹ . Preto musím hladať niekoho iného. Za tipy ďakujem.

lulinak
26. feb 2009

Zo škôlky to nemá,lebo keď sa narodila malá tak do škôlky nechodila,aj na imunologiu chodíme a stále nič nepomáha a aj v respiračnom sanatoriu bola od novembra do januára a stále je chorá ☹.

stankatt
26. feb 2009

caute 🙂 tak celkom sa dalo vonku... len ta mala furt place a jeduje sa v kare.... Gabi ryzu rozvaram uplne apotom aj trochu mixnem. sak aj tak tam dam zeleninu tak musim 😉

lulinak
26. feb 2009

To vážne?Ja som tiež chodila k Urbanovej a nebola som spokojná.Keď som čakala Lianku tak som bola celá vyhádzaná no a ona povedala že mám svrab 😠a liečila ma nevhodne a mi to aj zhoršila,no a potom som išla primárke do nemocnice na kožné a urobila mi stery že to vyzerá na atopický ekzém v tehotnosti a nie svrab.A svrab to samozrejme nebol.Tak mi chodíme k primárke Psotovej veľmi milá a dobrá,je to odborníčka.Odporúčam 🙂

gabuliik
26. feb 2009

Dík Stanka. Ozaj,teraz som čítala niečo o jasliach, ty chceš tam malú dať? Či sa informuješ len tak 🙂 ?

Lulinak, tak to ma mrzí. Miška nežiarli? Že by to malo nejaký súvis. Lebo Monika sa po narodení Andrejka zmenila.Je z nej čertica. Ona bola výmyselná aj predtým,ale teraz to občas preháňa až moc. 😠

stankatt
26. feb 2009

no od decembra by som chcela. V januari by som mala nastupit do prace.... tak sa informujem... je tam nieco nove?

elisam
26. feb 2009

Gabuliik, to si ma normálne šokla s tou dr. Urbanovou, to som vôbec nevedela, ja som k nej chodila s obidvoma deťmi. Tak môžem aj ja rozmýšlať ku komu. Péčiová sa mi moc nepozdáva, lebo nás poslala hneď do Blavy ,že sme ojedinelý prípad a v Blave nám na Kramároch povedali, že to má kopa detí. My asi teda skúsime u nás na Prednádraží.

lulinak
26. feb 2009

Gabuliik,žiarli určite občas jej aj niečo vyvedie,ale nič hrozné.Neviem možno to má súvis netuším.

gabuliik
26. feb 2009

Stanka, nič nové. Ja budem doma celé 3 roky.

Elisam, Péčiovej a ani Ryškovej nechcem ísť ani ja. Preto hľadám niekoho mimo.Malá má dermatitídu.

Lulinak,fakt neviem. Treba skúšať hocičo. 🙂

stankatt
26. feb 2009

Gabi mozno nakoniec aj ja 🙂 🙂 🙂 🙂

stankatt
26. feb 2009

ste zdrhli? 😀 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre