Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
29. máj 2009

cafte, Gabi to je blbe... chuda male.... ☹
dnes som kukala na stv ten program: kto setry, ma za3 ci jak sa to vaola.... ma ta slecinka, ze akoze poradkyna taaaaaaak vytocila..... 😠

gabuliik
29. máj 2009

Čo sa stalo?Že na čo vám je net? 😀 To tam bolo minule,hned som to prepla.....

stankatt
29. máj 2009

bola tam taka mlada rodina, ona bola na materskej. mali maleho syna a ta p.... ze upne prestante kupovat sladkosti... a este tam mali, ze mesacne daju cca 10 eur na kavicku + zmrzku.. a aj to im zrusila.... to jako pojdes s malym do mesta a nekup mu kopcek zmrzky 😠 a pod.... hlavne ze nech odkladaju na stavebne 176 eur mesacne.... ne aby im povedala, ze ked budu obaja zarabat, tak potom nech odkladaju.... a este sa zatvarila jak puk, ze ta kocka nachcela ist do roboty, ze chcela byt na materskej s detmi... neviem ci nemali nahodou 2 😒

vladkaz1
29. máj 2009

Stani ja to ani nekukam lebo by ma porazilo tak nech si ona skusi odkladat z rodicovskeho 5600 a primerny plat je kolko???? tak si to zratajte da sa nieco usetrit??? Hovno sa da sme radi ked detom nieco kupime a ked ju mozem potesit sladkostami tak jej kupim ved deti to potrebuju piskotky mlsky a tak.. a neist na zmrzlinu ozaj budem zavreta doma alebo budem chodit kukat len do vykladov po obchodoch??? NO bola by som ja na hlavu... ked zacnem aj ja robit jasne ze nam bude lepsie ... ale teraz dam detom vsetko co potrebuju .. a budem kupovat co potrebujeme nie si kukat cez prsty a mat chud na zmrzku hlavna vec ze budem mat na ucte peniaze 😝 😝 😝 😝 😝 😝

vladkaz1
29. máj 2009

jaaaj no som sa ja rozculila ani kukat to nemusim haha 😀 😅

stankatt
29. máj 2009

normal som bola vytocena... pi... taka mlada, som zvedava, ci ma ona deti... v prvom rade vsetko pre deti a potom pre seba... a 10euro za MESIAC na kavu... to je fakt minimum.... predsa raz za cas, potrebujem vypadnut a trochu si pokecat aj o inom ako o detoch... kakani a pod... neprepijavam peniaze ale snad jednu kavu sa da... akoze nekup deto a setri na stavebne... stavebne je OK, ale nie na ukor rodiny.... a dokonca aj mm ju pekne pomenoval... ta jako zrobit sa a nemat nic zo zivota ci co? jaaaaaaaaaaaaaj piksla.... bombu by som jej dala 😝

gabuliik
29. máj 2009

To fakt asi nevie čo je to mať deti.Ja malej kúpim v obchode každý den niečo.Ked len džúsik alebo nejakú maškrtu.Nedá mi to jednoducho povedať jej,že nie.Ale len jednu vec,aby nebola potom náročná.A na zmrzku chodíme tiež.Ved ked vidí druhé deti,jasné že pýta aj ona. 🙂

gabuliik
29. máj 2009

Malý sa mi zobudil.Musím íst .......

stankatt
29. máj 2009

no uz to kukat nebudem...

tehulka4
29. máj 2009

caute maminy...my uz konecne spime...no esteze som to nevidela, lebo by ma asi dobre rozhodila...normalne by som jej tam zavolala rovno do eteru co je to za pritrubenu brzdu..stavim sa, ze nema ani decka ani rodinu a ide veeeeelmi mudrovat...neznasam takych strasne mudrych ludi.. 😠

tehulka4
29. máj 2009

a nam ide asi tiez stvrty zub...vsetky mu vychadzaju v pondelky, tak mozno na MDD bude mat o zub viac.. 😀

vladkaz1
29. máj 2009

ved ja nehovorim odkladat na stavebne ked budu 2 platy myto tak robime .. co dostala mala k narodeniu sme jej dali na knizku a su to jej peniaze momentalne sa poterbuje obliekat jest plienkovat kozmetika .. sem tam kava takze nemame na zvis aby som este odkladala a moj MM je toez toho nazoru..
Sme sa stahovali sem a obuchali sme 100tis .. a kolega MM povedal co byva oproti my mame jednu izbu prazdnu a zijeme len v jednej nebudem vyhadzovat prachy za zariadenie 😕 🙄
No teda ja chcem mat pekne zariadene hlavne utulno aby mala mala svoje prostredie na rozvijanie sa a stale je treba nieco kupovat alebo stale je proste nieco odchadza nam 4 rocna pracka.. a fur nieco sa kasle... 😝

tehulka4
30. máj 2009

breeeeee ranecko.... 😉
bohaca to je dnes zasa pocko..... 😠 😠 😠 😠

vladkaz1
30. máj 2009

dobreee jaaak som zla zla zla este len som vstala a uz nadavam 😀

zabkatt
30. máj 2009

no my hovor o počku do riti. Ja idem ku kaderníčke, mám tam byť na pol 11tu a ten môj .................. neviem kde v riti je. Ideme dnes na ten ples a neviem kde mi hlava stojí🙂)))

vladkaz1
30. máj 2009

🙂 tak si uzite ten ples ja chcem ist mame nieco si posit .. isla prec tak budem mat klud potrebujem len nieco obnitkovat

basado
30. máj 2009

čaute.
zabkatt príjemny ples prajeme 😵
my sme boli dneska v zoo v blave. trošku popršalo ale potom vyšlo slniečko . bolo super 😵 😵 😵

bershka
30. máj 2009

caute kocky
nechodi sem nejaka michaela, co ma maleho jakubka, cca trojmesacneho?

vladkaz1
30. máj 2009

Michalelu tu asi nemame ... aspon co ja viem ... ved ked je tu tak sa ohlasi 😀

gabuliik
30. máj 2009

Čaute.
Tak my sme dnes už bez teploty,ale kaká jak šlak.Rano pustil tak do gatí,že som musela prať bodyno aj pančušky.Fuj! 😠 No a štrajkuje so spánkom.Za celý den spal hodku a teraz o ôsmej horko tažko zaspal.
No a počko ..... no comment.
Zajtra ideme do Kamenáča,sa tešíme 😀
Basado,aj malá tam chcela ísť,len MM bol do pol tretej v práci.Tak bohužial.
zabka,príjemný ples ..... 🙂

basado
30. máj 2009

gabulík a ma aj antibiotika? nedavač mu nutrolin B?

gabuliik
30. máj 2009

Nie,nemá.On mal tú teplotu len včera.A dnes nič.A to kakanie pripisujem zubkom,tak dúfam,že sa nemýlim ☹ Čo je to ten nutrolin?

basado
30. máj 2009

nutrolinB su probiotika, ktore posobia na črevnu mikrofloru
používa sa pri poruchach travenia, pri infekčnych ochoreniach, pri vysokych horučkach a hnačkach
podavaju sa aj pri antibiotikach, 🙂

basado
30. máj 2009

ja som to davala pokažde ked maly chlapci antibiotika. 😵
vidím že si tu píšem sama 😀
tak si idem lahnut . dobruuuuuu nocku 😔 😵

vladkaz1
31. máj 2009

kde ste???????????? 😀

basado
31. máj 2009

no tu sme. 🙂
bratrancova žena mi zobrala Adka, že je niečo v anfiku nejake sutaže či čo. ale ako vidím bude pršat 😠

vladkaz1
31. máj 2009

hmm no my sme doma a strasna nuda ... 😝 mala kuka minimax 😕

basado
31. máj 2009

mala nespava na obed? či ona ešte 2krat za den?

vladkaz1
31. máj 2009

mala spala do 12tej rano sa zobudila a vsetci sme tahali do 12tej a muz do 13tej to je zivot co?

basado
31. máj 2009

no to teda je. my byvame už o 7 hore . teda maly sa vždy tak zobudí, tak potom musím aj ja. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre