Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
12. jún 2009

Ďakujeme 🙂
Úspešne budeme pokračovať ďalej,lebo tá druhá dvojka vyzerá podozrivo 😀

vladkaz1
12. jún 2009

Ahojte kocik mam doma mama sa namna vykaslala segra isli na dovolenku tak isli este k nim a ja som cakala az do vecera doma som nahnevana skoda slov teraz ked poslem zajtra pride az v pondelok seriem si do huby a viac menej ma to mrzi

lyongirl
12. jún 2009

tehu - tak to je super, že bude mať druhé...a to sa im podarilo samé? Lebo pri prvom boli na umelom....nevieš, som zvedavááááá 😉

vladkaz1
12. jún 2009

a gratulujem k zubku 😵 mala mi uz spi idem varit mex. gulasik MM si rozkazal normalne som bez duse no hotova som s toho kocika .. ked mi teraz povie ze ho nechce ma porazi..
A uz mam zajednany britax... uvidim ako to dopadne ☹

tehulka4
12. jún 2009

lyon, podarilo sa im a ani nevedeli ako.. 😀 😀 😀 jednoducho sa podarilo...chceli sice mat pri jednych plienkach, ale vraj az takto skoro neplanovali, ale hovori, ze da sa..akurat ju stve ze tobude zasa chlap..

tehulka4
12. jún 2009

vladi, ved popripade si skus zavolat zahtra an nejaku dorucovatelsu sluzbu, ze ci nahodou ti to nezoberu a nedovezu este v ten den..a daleko ot mas poslat?

stankatt
12. jún 2009

Vladi zober kocik, sadni na vlak a ideeeeeeeeeeees 😀 😀 😀

lyongirl
12. jún 2009

no aj my máme 2 chlapov a ja som tak strááášne chcela 2x dievča 😀 😀 😀 , možno do tretice sa podarí 😀
baby, kto mi príde požehliť? 😀 😀 😀 máte po včerajšku prax...snáď to spraví MM, teraz povedal, že áno, tak dúfam, že nezaspí pri uspávaní Alexa

gabuliik
12. jún 2009

Vladi,tak to je fakt blbé s tým kočíkom.Ale skús ako písala Tehu,nejakú doručovateľskú službu.

Lyon,žehlenie ... pomooooc!Ďakujem nie,po včerajšku toho mám akurát tak dosť 😉

vladkaz1
12. jún 2009

hmm ln to je drahe a za postovne mi uz poslala a vobec nemam s tym skusenosti ☹

bubadlo27
12. jún 2009

ahojte,
napr. mne sa britax paci, sikovny do ruky, ale mne sa paci aj Bugaboo Bee 😀 😀 😀
vladi, mala si jej to rovno poslat napr cez DPD, ja som posiela na reklamaciu navigaciu a pri tej prilezitosti som si kukala na cennik a taky kocik do 20 kg, s dorucenim na druhy den by vysiel na 9,50 eur
pokialm viem, tak kurierske spolocnosti nerozvazaju po vikendoch, s vynimkou DPD, ktora robi rozvoz po BA aj cez vikend 😉

a este ma napadlo, ze aj keby si to dnes poslala poobede postou, urcite by jej to skor ako v pondelok neprislo, lebo posta tiez nerobi rozvoz po vikendox, bude ho mat najskor pondelok poobede

maleho mam asi choreho, ma aj teplotu aj sople, cely den mrci, v noci nexcel spat, co tak reval a po plavani sa mi komplet ogrcal, tak som vytesena, jedine este ze by to nebola choroba, ale konecne nejaky ten zub
😒

vladkaz1
12. jún 2009

no tak to je v podstate jedno nie? ci to poslem postou dnes alebo zajtra ked jej to pride ajstak v pondelok 😕

bubadlo27
12. jún 2009

urcte, aj ked som neni isty 😀 😀 ci balikove funguje aj v sobotu, ale vyskusaj 😉

tehulka4
12. jún 2009

vladi, balikove funguje aj v sobotu ale len do 12:00..kedysi boli do 13:00 ale uz nie...a tiez som si myslela, ze by jej to prislo az v pondelok..

tehulka4
12. jún 2009

bubi, mozno to bude skor ten zub...tiez mi amly tak vyvadzal ked mu isiel prvy...akurat ze mi tak vyvadza aj teraz, tak cakam ze kedy svinak konecne vylezie, lebo posledne dni je komplet furt zagrcany.. 😠

vladkaz1
12. jún 2009

no teeeda tak zajtra budem musiet stihnut do 12 tej aj keby som ho na hrbe odniesla sakra 😀

tehulka4
12. jún 2009

no to teda asi budes musiet.. 😉 a inak osobne si myslim, ze aj ak by si ho tam aj dnes poobede odniesla, tak by to spracovali a posielali az zajtra an miesto urcenia a obzvlast ak by to bolo niekde na stred alebo vychod slovenska..lebo mne napriklad baliky zo zapadu pridu na druhy den a ked ich cakam zo stredu alebo z vychodu tak to trva o jeden den navyse..

vladkaz1
12. jún 2009

no do Popradu to ide 😀

tehulka4
12. jún 2009

takze mozes byt pokojna, urcite by jej to zajtra neprislo.. 😉 to si dievca malo zmysliet skor, ze ho potrebuje..

bubadlo27
12. jún 2009

ja som dnes zistila, ze nas v kvapke odfotilia a hodili na web, ale taka strasna foto ze az 😠

vladkaz1
12. jún 2009

jee daj stranku idem mrknut!!! boze ty si do tvare tak pekna baba a rozumna hlavne ja ta mam strasne rada aj ked ta nepoznam dlho tak prestan mat kompexi!!!!

tehulka4
12. jún 2009
vladkaz1
12. jún 2009

nahodou dobra foto ta druha je ona 😉

bubadlo27
12. jún 2009

baby neuverite, ja som zaspala pri telke 😀
ano tehu, ale ta druha fotka, mala lezi na motylovi 😀
vladi, 😀 som sa nasmiala ale dakujem aj tak, aspon sa mi bude dobre spat 😉

zabkatt
12. jún 2009

jej ahojky babule ako?
vladka došiel brácho dnes ale neviem ako by som mu to doručila do PN 😒 ak by si to dnes poslala do 16tej zajtra by to teoreticky mala po 4tej a víš až v pondelok 😅
babule kamoška mi akurát volala že ideme do relaxu tak muž blázni po byte že čo bude robiť ked malý chytí v noci myši 😀 😀 😀 😀 😀a že ma nepustí chi chi

vladkaz1
12. jún 2009

😀 😀 booze no a co?? niekedy pojdeme vsetky spolu dobre? na disku hahaha... 😀
bubi ale nemas sa nacom smiat ja to myslim vazne ,viem ze to hovori ta neprava co ma furt problem aka je tucna, ale podla mna si kocka ..!! a nesmej sa je to uprimne na co by som ti to pisala radsej nic nenapisem nie?

bubadlo27
12. jún 2009

vladi diky, len mne tie moje kg navyse uz fakt seru, asi prejdem na nudzovy rezim 😀 😀
inak so odstriekavam mlieko a tak ma bolia uz bradavky ze az 😠

bubadlo27
12. jún 2009

a na tu disku akoze co pojdeme robit? dozor? 😀 😀 😀

zabkatt
12. jún 2009

aký dozor by si sa čudovala 😀

vladkaz1
12. jún 2009

😀 ze dozor ja nechlastam tak ja budem doroz aby ste sa moc neozrali hahaha.. no mozno sa zopsujem aj ja este aby ste ma netahali domov ozratu 😀 no to snad nie hahaha...no ale moj by to neprezil asi to by ste ma museli dojst vyprosit od MM 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre