Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
2. júl 2009

no tak to teda potesi stani no kaslat ich... moj moja sony erikson ten volkmen a je spokojny len chce uz dig. displej .. no dotikoy.. herec ja mam nokiu a som skojna ja som ja vysuvacky zatazena 😀

stankatt
2. júl 2009

Gabi nadO2 rozmyslam aj ja. ale musim byt este 1,5 roka u nich.... a to ze musim zaplatit ten poplatok mi povedal len tak na pol huby az ked som podpisovala zmluvu 😠

tehulka4
2. júl 2009

caute babulky, my tiez uz konecne spime... 😉 tiez som zatazena na vysuvacky alebo sklapacky...a podla nma najlepsie fony su ericsony, LG a nokie..nic ine necem ani vidiet..mala som uz hocico, ale toto su fony na 1 s milion hviezdickami..s ericsonom som nemala nikdy ziadny problem a to som mala uz 4..

stankatt
2. júl 2009

jasne ze ste mali dobre fony, ked tie nepodarky sa usli vzdy mne 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

tehulka4
2. júl 2009

inak tiez uvazujem ze prejdem na O2, ale mozem az v marci..zostanem u nich jedine ak by mi nukali neskutocne uzasne vyhody..alebo mi platili faktury.. 😀 ale inak pozdava sa mi na tom O2 ze si platim tolko kolko prevolam a nemusim sa nejak viazat..

gabuliik
2. júl 2009

Stanka,,mne o tom ani nepovedala.Ja som to podpísala,MM to potom čítal a vrátil sa tam,že nech mu to teda vysvetlí.Dopadlo to tak ako to dopadlo.
Tehu,aj ja som na ne zaťažená,ale v poslednej dobe nebolo z čoho vyberať 😒 .Ja mam teraz LG s tou querty klávesnicou a som spokojná.Uvidím dokedy 😀

tehulka4
2. júl 2009

stani, nic si z toho nerob..jednoducho su ludia, ktory na to maju stastie.. 😉 nasi susedovy uz mali za posledne 2 roky aspon 12 sedacich suprav, co furt reklamovali a co som furt mladeho stretaval na chodbe ze vlacil domov s kamosmi nejake nove a nove sedacky.. 😀

tehulka4
2. júl 2009

gabu, to neviem aky je, ale ja tiez vybarem tie sklapacky alebo vysupovacky kvoli klavesnici..na nokiach som pravidelne dodrbkala klavesnicu ked som ho hodila len tak do kabelky alebo do auta..

bubadlo27
2. júl 2009

cavte 🙂
riesite telefony? 😀
ja som minult rok presla od ruzoveho k oranzovemu a cert jak dabel 😠
potrebovala som preniest aj cislo a dalo sa len k oranzovemu, inak by som isla urcite k modremu 😉
a mam nokiu, maly mi ju vcera kvalitne oslintal, som vytriasala odtial sliny, susila s fenom, samozrejme ze nesla klavesnica, potom normlane blbol, co posielal sam sms, na prve cislo v zozname 😠

tehulka4
2. júl 2009

ja mam aj tmobile a aj orange..v podstate su na tom rovnako ajkurat ze tie sluzby na pobockach maju omnoho horsie u ruzovych..teda podla mna...

vladkaz1
3. júl 2009

aj ja mam aj aj ale chcem O2 moj ma 90 pausal orange a plati 600 a je viazany pretoze si bral telefon ja mam kredit no ono to je zozite nemozem mat pausal lebo mi chodili 4 tis fakt. mojho porazalo segra ma 02 kredit 100 min dobija si kazdy druhy mes. na fakturu a plati 300 sk dobre nie? ja ked kupim kredit mam ho za 2 dni v cudu

tehulka4
3. júl 2009

caute maminy...fiiiha, to ste vsetky paradne vytazene, ked nikde nikto..my sme prisli z plavania, maly sa napapal a pojdeme sa ulozit, len este cakam na pracku nech to vytiahnem..co vsetky robite?

tehulka4
3. júl 2009

bubadlo, chodite plavat aj v juli?

vladkaz1
3. júl 2009

baby no prave som prisla z druzby z kupka mala mi tam spravila riadne divadlo a jedna stara mi vynadala ze to je ale vychova 😝 nechcela ist domov a trieskala sa o zem

tehulka4
3. júl 2009

vladi, mala si staru volakde poslat...malemu tioez je dnes tak hura...cely den sa iba jeduje..myslim, ze keby evdel ako na to tiez by sa hadzal o zem...to je v detoch..a tiez mi dnes s tymuz pekne lezie na nervy..

vladkaz1
3. júl 2009

tehu no vobec ma to nenapadlo az ked som prisla domov som si blastne uvedomila v kuse plakala kopala trisekala sa rozrazila si obe kolena ako padla rev rev rev .. no asi 15 min vsetci na nas pozerali hlavne na mna jak na krkavciu mater a dala som jej len vychovnu po riti ... doma by som ju strieskala po rukach potvoru jednu malu

stankatt
3. júl 2009

cafte, no mam pocit, ze casom to plieskanie caka aj nas 😠 staci, ked malu vyberem z vany a tak vrci a kope.... no hruza, ledva ju udrzim.... Vladi skus terapiu objatim 😀

zabkatt
3. júl 2009

ajojky babule tak my sme pred chvíľou dorazili z galandie, no bolo parádne. Malý si tam aj pospal na deke ja som sa opalovala vkuse asi hodinu potom som ho zobudila lebo by spal a nič z kupka, tak som ho ešte vymáčala a šli sme domov🙂)) paráda a už spíme🙂)) ja som sa osprchovala a tlačím do hlavy kukuricu už asi 5tu 😀

gabuliik
3. júl 2009

Čaute.Tak my máme dneska celkom v poho den až na to,že malý mi od 12tej nespal a odkvacol okolo 19tej 🙂 .Monika tiež,bo som ich unavila.Napustili sme bazén a čvachtali sme sa.

Vladka,to plieskanie nie je bohviečo.Mne to istý čas robila malá.Zo začiatku som ju vyčapcovala,ale vôbec nepomáhalo,tak som ju začala ignorovať.A pomohlo.Prestala s tým.Najhoršie bolo,že všetci na nás čumeli jak puci.A staré babky dohovárali,ale ignorovala som 😠 .

Zabka,kukuricu?To už je?Niejako skoro,né?

bubadlo27
3. júl 2009

cavte 🙂
my sme dnes boli posledny krat plavat, ideme az v septembri, este zajtra s malou a doplavane 😀
zajtra ma caka navsteva svokry, s ktorou sa mimochodom nebavim, no uvidime 😀

tehu, ideme az v septembri😉

vladkaz1
3. júl 2009

cafte baby na buduci tyzden okrem pondelka a stredy nedame stretko? hmm 😀
No terapisa oobjatim nepomaha ona chcela ist do vody pery mala az mokre a bolo jej jedno kam skoci aj do velkeho bazena by sa utopila no ale keby ste to videli bolo ju pocut az von z kupaliska a to je tam riadny krik ... kopala plieskala sa objala som ju a ona ma bila no katastrofa .. nervicky fungovali len som dohovarala capla po riti ale nestrieskala som ju sak stacilo aky cirkus sme tam robili nie?.....ako nahle som ju pustila herecka sa vybrala sama dovelkeho bazena .. snad by aj skocila 😠 ☹

stankatt
3. júl 2009

Vladi, tak nieco vymysli a potom poradis aj mne 😉

gabuliik
3. júl 2009

Fú,tak to musela byť riadne vyšpičkovaná.A myslím,že si reagovala správne.Lebo keby si ju tam vytrieskala,tak by ťa zlinčovali 😲 .Ani u nás terapia objatím nefunguje.Ani v jednom prípade. ☹

vladkaz1
3. júl 2009

no ved mate pravdu ja mam take zlostne dieta az no ved ako sa treskla ma rozrazene obe nohy no hruza .. ja neviem co s tymto budem robit nalakat sa na nic nenecha ja fakt neviem som zufala stohoto vecneho jedovania ...inak v bazene bola jak poklad ale mala modre pery no nechaj ju tam huba jej drkotala slnko zaslo ona musi pocuvat mna susen nie ja ju..
Bubi aj skoda ze idete posledny raz nie? ale ved aspon sa mas na co tesit!!! ako dopadla oslava?

stankatt
3. júl 2009

tak mala sa este gula v postielke 😲 , ale je aspon potichu 😝

gabuliik
3. júl 2009

Bože,MM ma odtiaľto znova vyhána preč ☹ .Tak musím ísť.papapa 🙂

bubadlo27
3. júl 2009

tak mne maly uz spi, to plavanie , je aspon na nieco dobre 😉 ale zato mala je ojasena jak 100 certov, MM sa smeje, lebo jej dal vypit opicu / to je u nas to male cappy / a teraz je asi ojasena po nej 🙂

stankatt
3. júl 2009

Gabi nedaj saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

zabkatt
3. júl 2009

kukuricu sme kúpili pri hlavnej ceste jak sme sa vracali z Galandie🙂)) mnam už mi je z nej až zle jak som sa prežrala🙂))

vladkaz1
3. júl 2009

gabi pekna foto ja kukuricu luuubim mnam
Bubi to je suoer ze ho to unavuje moja nic energia na hovado 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre