Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

macka7
8. júl 2009

dala som do albumu nejake foto z toho kupka

vladkaz1
8. júl 2009

macka nadherne foto a ty jaka kocka no teeda 😵 😉

basado
8. júl 2009

macka je tam studena voda, že? ako vždy 😀 brr

macka7
8. júl 2009

no je tsudena ale aspon je tam klud a prazdno 😀 sak ona bude tepla ked bude asi zelena 😀

basado
8. júl 2009

no šak to byva, ked je zelena, tak je teplejšia 😀
krasne su fotečky 😉

gabuliik
8. júl 2009

Čaute,čaute.Som tu včera nebola ,lebo som čumela na toho Jacksona.Ale vydržala som len do 22ej.Ta jeho dcéra dojala aj mna..... ☹
Vladi ako?Už je lepšie?
Nám sa dnes vyďubal 8 zub,dvojka hore. 🙂

bubadlo27
8. júl 2009

no kde ste herecky?

lyongirl
8. júl 2009

túúúúúúú, ale dlho nevydržím 😀

gabuliik
8. júl 2009

tu 😀 😀 😀

bubadlo27
8. júl 2009

tu tu, avto je uz tu 😀 , mne bere MM na xvilu notebook, tak zatim 😉

lyongirl
8. júl 2009

ja som už hotovááááááá
idem sa chystať buvať, tak dobrú, ak bude zase PC, kuknem sem

gabuliik
8. júl 2009

To tu budem sama? ☹

vladkaz1
8. júl 2009

cafte no bolo dobre diki za starost no zasa na novo teplota ☹

bubadlo27
8. júl 2009

tak ja som uz tuuuuuuuu 😉

bubadlo27
8. júl 2009

vladi , podla priznakov nemoze mat siestu chorobu, zatial mala len horucky nie?

vladkaz1
8. júl 2009

no ved to mi vravela aj segra najprv sragorila nic nechcela jest potom horucka sracku uz nema dnes sa aj rozjedla .. ale iba jogurty a mliecne polievocku ani sl. roztek nechcela a taku dobru som jej spravila kuraciu ta postavi na nohy aj mna... ja neviem ze by tie zuby .. moc mame v poriadku dala som nurofen uvidime zajtra rano jej nic nebolo bola jak odtrhnuta od retaze

bubadlo27
8. júl 2009

na tu horucku sa nam najviac osvedcili cipky, nam sirup moc nezabera, a cipok hned zrazi teplotu 😉

vladkaz1
8. júl 2009

len nemozem dat 2 za sebou? nie? vcera ani cipoko nepomohol robila som zabal .. ☹

bubadlo27
8. júl 2009

najskor po 6 hodinach

tehulka4
8. júl 2009

caute maminy..ja som ale strasne nemehlo...dnes som bola v tescu a tak som po ceste o nieco zakopla, ze som ymslela ze mam palec zlomeny..tak som isla ako zofre de Peirak.. 😀 inak citam ze teplotkujete..ani nam nurofen an teplotu nezabera..tiez davam radsej cipky lebo je hend po teplote a na dlhsie kao po nurofene..a tiez mi dokina hovorila ze s moze aj po 6 hodinach dat..a inaks me boli naporadni, a nemohli nas odvazit lebo mali vahu iba do 10 kg.. 😀

zabkatt
8. júl 2009

ajojky babule tak akurát sme sa vrátili zo smolenického zámku boli sme tam so smotánkou ako hovorca ministra SR, francúzky hovorcovia, nejaký mafiozo ohladom financii ale všetko kamoši taka mojeho a boli sme pre malú takže len tak na skok rozbiehali ochutnávky nejakého vína z Francúzka talianska, no normálne som picnutá perfektná partia a zlatý kliniec večera že ráno okolo 10-11tej sú u nás. Do riti utekala som s mužom rýchlo kúpiť nejaké alko nealko, slané šunky, syry no neviem my sa nemôžeme rovnať tak dúfam že nebudeme za debilov, ale my chudoba si nemôžeme dovoliť to čo oni takže len tak decentne nachystám hádam že to postíham manžel ide do práce, ja s malým a ešte aj malá do toho no mám sa od rána čo obraciať hádam to zvládnem. Do toho mám plnú ladničku pašték čo si ludia nevyzdvyhli tak to nemám kam podávať no paráda.

vladkaz1
9. júl 2009

zabi no co ako si dopadla ?

zabkatt
9. júl 2009

ty brdo za pol hodku prídu🙂)) Tak upratané som už dlho nemala. Ešteže som si vzala moju sestričku pomocníčku prázdninárku, zabávala malého celý den aj som mu zabudla chudákovi dať ranajky a ja že čo je taký mrchavý 😀 a on hladný. nič spravila som salámovú misu, syrovú, ovocnú a zeleninovú, slané sladké k tomu chleby káva nealko alko a dovi 😀 😀 😀 uvidíme ako to dopadne 😝

jevel
9. júl 2009

ahojte

vladka - fakt také vysoké horúčky, ktoré trvajú tak dlho vyzerajú na zápal močových ciest. malá musí dostať lieky - určite s ňou choď k lekárke.

basado
9. júl 2009

ahoj jevel, mala už spinka?
naš ešte nie ale už ho idem uspat

basado
9. júl 2009

bože zas sa mračí 😠

jevel
9. júl 2009

pri teplote môžeš striedať po 6 hodinách - jeden druh liekov proti teplote - napr. paralen
ak teplota neklesá tak môžeš skombinovať po 3-4 hodinách od podania paralenu - nurofen

skrátka môžeš po 3-4 hodinách striedať lieky proti teplote , ktoré sú "ibuprofenum - (to je nurofen)" a potom jej dáš liek "paracetamolum - (to je paralen)"

jevel
9. júl 2009

ahoj basado - malá drichme od 12:00. no zasa sa mračí 😝

jevel
9. júl 2009

idem dať mužovi jesť 😉

vladkaz1
9. júl 2009

ale ja som boal u doki a vsetko mame v poriadku aj moc aj stolicu niec nam neni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre