Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
13. júl 2009

jaj baby som ustvana jak pes prave som dosmazila s kare rezne plnene so sumkou a syrom ryzu a robim este francuzske zemiaky nech nemusim zajtra a pozajtra varit ... teda dufam 😀 ale zemiaky sa uz pecu idem okupat malu

lyongirl
13. júl 2009

baby, neviete kedy je odstávka vody? Teda myslím na Družbe a Zátvore....

marcelkatt
13. júl 2009

My sa chystáme s Erikom von... 🙂

krtko.
13. júl 2009

vladka,neviem ci som si dobre zapisala to cislo,ale ked som ti isla volat tak mi napisalo ze cislo sa nepouzíva.posli mi ho do ip.poslem ti aj moje 😉

zabkatt
13. júl 2009

ajoj tak my sme teraz dorazili, do pol 6tej sme boli na kupku a potom sme stretli kamošky tak sme ešte kecali a teraz sme dorazili deti som dala do vane a ja idem posušiť na zajtra deky a prádlo, vyberem ich, uložím a budem oddychovať. Aspon dúfam.

macka zajtra idete? Nevezmeš aj tú 8ročnú? Klaudika sa nemala s kým hrať tak či náhodou 😀

marcelkatt
13. júl 2009

Ahoooojte dievčatá, tak malý už spinká, idem ešte s manželom do Tesca... Erika bude strážiť dedko, je ešte do zajtra u nás. Potom aspoň kuchyňu poupratujem a zajtra povysávam všetko a poumývam, lebo to tu vyzerá fakt hrozne.

vladkaz1
13. júl 2009

macka prosimta no fakt hrozne ved si mala poriadkok ani mne sa nic nechceeeeeeeeee pomooooc som jak keby ma stado konov udupalo 😝

basado
13. júl 2009

my sme teraz dorazili domov.
išla by som na kupko ale kupat sa nemožem, akurat ked maju byt horučavy 😠 . možno ešte zajtra.
akurat papaju. pojdu sa umyt a spat

basado
13. júl 2009

vladka šak nech ti muž spraví masaž 😅

basado
13. júl 2009

aj mne by bodla taka super masaž. 😝
dneska bola aj sestra na masaži, mala posunute stavce tak jej to napravil a hned sa jej ulavilo. len aby zajtra vstala

marcelkatt
13. júl 2009

Vladka, keby si teraz prišla by si videla mojko. Výbuch.... A to boli u nás aj svokrovci, čo už... Oni tiež nemávajú vždy poriadok no nie? Ideme do Tesca, ocino si dal kúpiť osviežovač vuduchu.náplň, on tomu nerozumie tak mu to odbehneme s Robkom kúpiť. Mojko tak ak si unavená, choď spinkať. A čo Lucka buvká? Erik zaspinkal okolo pol 8mej...

vladkaz1
13. júl 2009

ano buvka aj boris inak by mi spravil dnes cely den revala boli ma hlava musim ist dokimu lebo toto uz neni normalne jake mavam bolesti hlavy ☹

marcelkatt
13. júl 2009

Vladka, to nie je sranda. Treba ísť k dr.... Nikdy neveiš čo to môže byť.

vladkaz1
13. júl 2009

no ved ja viem ale nikdy som taketo stavy nemala ☹

mausy21
13. júl 2009

ahojte nechce sa mi čitat a hladat dozadu tak sa vas chcem spytat či sem n ahodou nechodi babena Ajka?

vladkaz1
13. júl 2009

ja neviem asi nie Mausy nepostrehla som teda spon 🙂 a ty co nechodis?kludne sa mozes pridat k nam ked ze si uz mamicka z TT 😵

zabkatt
13. júl 2009

malý už buvá, klaudiku som vybrala z vane a idem oddychovať 😀

gabuliik
13. júl 2009

Čaute.To bol dneska hic 😀 ,horko jak šlak.Cez obed som utekala do Dráčiku kúpiť bazén,lebo ten čo sme mali z min.roku decká došklbali.Som bola nasratá jak pes! 😠
Štuplov som uložila o ôsmej,umyla som zem,riady a pospratávala hračky.Teraz som mrkla sem a idem čo to ožehliť.potom sem mrknem.papa

mausy21
13. júl 2009

ja neviem ja tak bludim a neviem kde sa usadit 🙂

krtko.
13. júl 2009

tak sa usad tu 😉

bubadlo27
13. júl 2009

cavte herecky 🙂
my sme sa dnes kupali na balkone 😀
deti pospali uz o osmej, ja som makala jak fredka od stvrtej som varila a sterilizovala malym papanicu na dovcu 😝 😉

zabkatt
13. júl 2009

bubado písala som ti ip ale si neodpísala☹((

vladkaz1
13. júl 2009

bubi a co robite este doma ja som myslela ze ste uz pri mory 😅 😕 😕 😀 😀 no teeda na prd citam
masy kludne tu uz ta nedame ako sa vam dari zvladas vsetko? mala Sofi ako? spinkate? pod nas omladit a pripomenut nam ake to bolo mat take maliskave .. jaaaj az mi srdce pisti.. 😵 😵
No inak zavidim balkon .. ja nemam dt kam a co ma to dobre stve uz som chcela pred barak ale MM zakazal ze jej tam nabehnu vsetky deti hahaha 😀

gabuliik
13. júl 2009

No čo,aspon by mala spoločnosť,nie?Alebo tam budeš stát s metlou a všetkých odhánať 😀

vladkaz1
13. júl 2009

no ano mne by to nevadilo len moj je na take veci alegicky nevravim ze nejake susedkine deti alebo tak .. ale z ihriska spinave to by nedovolil ..ked ma mala taku pokozku aj za kupko nadava ale ma pravdu s casti

bubadlo27
13. júl 2009

vladi, az v sobotu odchadzame 😉
zabi , sorry, nejako mi to uslo, az teraz som ju zbadala, si sa segra prihlasila a nepovedala mi ☹
inak kontakty ja nemam ziadne, lebo chodime 3 az 4 rodiny a vzdy to vybavuje jeden clovek 😉
ale ja by som sa na blink nebala, my sam tak boli pred tromi rokmi v Tucepi, a ti je dost zname stredisko a nasli sme celkom slusne byvanie, sice nie 10 m od mora, ale tych 100m sa da 😀 😉

marcelkatt
13. júl 2009

No Vladka súhlasím s Borisom... Keď má Lucka citlivú pokožku, nie je moc vhodné, aby jej tam nabehlo veľa detí. A nevieš, či iné detičky nemajú tiež niečo... Ja nie som fajnová, ale tiež moc s Erikom na kupko nechodím, radšej mu dám do bazéna vodu a kúpka sa sám, alebo so sesterničkou...

vladkaz1
13. júl 2009

Ja viem Maci noo.. ale ked nemame moznosti ake vy ☹ , ani balkon 😒

marcelkatt
13. júl 2009

Verím mojko... Noa keby dáme bazénik na dvor doobeda, ved to nechodí moc detí na dvor.. Či áno? A povieme, že nemožu ísť k Lucke do vody. Veď normálna mamička to pochopí.

vladkaz1
13. júl 2009

no ved ano ... en musim kupit bazenik 😀 Erko moze ist k Lucke 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre