Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
10. aug 2009

Serrus moja.Vy tuším furt marodíte.Nič moc.Okná budeme meniť aj my,ale asi až na jar ☹ .Momentálne nejsú finance.... 😖

lulinak
10. aug 2009

no,stým marodením som už na konci zo silami 😒 a to som zvedavá čo v septembri ked pojde Miška do škôlky

lulinak
10. aug 2009

tuším od začiatku prázdnin sme mali možno jeden týžden celkom normálny

lulinak
10. aug 2009

ozaj drobec už behá o sto šesť,čo?

gabuliik
10. aug 2009

No jasne.Už behá asi 3 týždne a je to hrozné.Všade je.Furt musím za ním utekať 🙂 .Ale najviac ma vytáča to jeho vyliezanie na stôl.Už nevládzem s nervami.Ja sa otočím a on je v sekunde tam.Začala som dávať stličky na zem,na ležato.Ale donekonečna to tak nemôže byť ☹

lulinak
10. aug 2009

už som si objednala nový kočík,len taký jednoduchý na zimu za lacno,lebo ten náš starý už asi neuvidíme ☹ ,hlavne že mám z neho tašku prenosnú tašku na bábo a na hlboký kočík také upínatko,alebo čo to je pri nohách
http://predeti.sk/?c=detail&id=4784

lulinak
10. aug 2009

ja to mám podobné všade vylieza štvornošky už ani nechce loziť a vonku ked sme na ihrisku tak všetko čo robí Miška chce aj ona

gabuliik
10. aug 2009

Celkom fajn.Si myslím,že to úplne stačí.Hlavne,že sa budete mať v čom voziť.Nie?

lulinak
10. aug 2009

minule som dávala fotky

lulinak
10. aug 2009

ja mám aj golfáče,ale len také jednoduché a naq zimu to nestačí potrebuje aj niečo väčšie z nánožníkom,lebo v golfinách by som jej dala overal a už by som ju tam asi nenarvala a to nehovorím kde je ešte deka

gabuliik
10. aug 2009

Fotky som videla.Sú zlaté.Miška je tuším celá po tebe.
Ved to,že na zimu potrebuješ väčšiu káru.Mna MM otravuje ,že aby som predala komplet x-landera.No nehrozí.ved mne tam malý cez den spáva a v zime sa budeme ešte určite voziť.Možno až na jar.
Aj ja musím pridať foto,ale asi až zajtra.dneska idem už do hajan.Lebo naši vstávajú mooooc skoro.papa

lulinak
10. aug 2009

čaves,aj ja idem ,lebo aj Lianka vstáva skoro a ešte je aj v noci hore,dobrú noc všetkým maminám 😉

krtko.
11. aug 2009

kukona ,co je malej ked si ju tam nechali.uz jej presli hnacky?

kukona1
11. aug 2009

ahoj krtko....malá má rotavírus...každý den telefonujeme,má sa dobre,už včera mala iba 2 krát riedku stolicu a dnes už normálnu...v piatok by ju mali pustit domov..
najhoršie že ju nemožeme íst pozriet,lebo je ešte malá na návštevy,plakala by a pýtala by sa domov...

krtko.
11. aug 2009

aj pre teba to musi bit tazke ☹

zabkatt
11. aug 2009

kukona drž sa ja si to vôbec neviem predstaviť a ani nechcem že by som ho mala niekam dať, aj ked je to pre neho jediné východisko držím palčeky. 😎

kukona1
11. aug 2009

dakujéééém...
ked som tam bola dnes pozriet,plná čakáren bola cigánov....dúfam že ich nedajú k malej do izby ked ich hospitalizzujú...či to aj neboli cigáni z Coburgu...čo vyhoreli...teraz nemajú kam dat deti tak také špindúre ich dajú do nemocnice 😠

stankatt
11. aug 2009

Zuzka vsetko naj k meninam 🙂

gabuliik
11. aug 2009

Čaute babenky.
Kukona,držím palčeky,aby ste čo najskôr boli spolu 🙂 .

Vladka,už je lepšie?

zabkatt
11. aug 2009

stanka dakujem pekne 😎
babule ja som dnes hotová, malú mám na prázdninách eštelen sme sa dokiepili z dovolenky, žiaden oddych rýchlo všetko poprať požehliť a od štvrtka zas prchám ku svokre lebo máme hody a malého oslava, tak treba piecť, variť, poupratovať na dome, ísť na nákupy, no neviem kde mi hlava stojí. Malý sa mi začal vnoci budievať, stále je hore, včera to očkovanie, celé mu to navrelo, tak som mu dala octan uvidíme ako bude do rána. ☹

gabuliik
11. aug 2009

Júúúúj,zabi,tak to nezávidím.A kam ideš na hody?My ideme na budúci týžden na hody k našim do ružindola. 🙂

stankatt
11. aug 2009

Gabi vam sa dari... 😀 2x oslava a teraz na hody... juj komu je lepsie 🙂

gabuliik
11. aug 2009

😀 😀 😀 Ked sa darí,tak sa darí.....

bubadlo27
11. aug 2009

cavte jezbaby 🙂
mne je dnes uplne na rit 😠 , normalne som musela ist k dokine tam mi pichla injekciu a asi mam zapaleny nerv, alebo zablokovany stavec, som ani krok nemohla spravit ☹
este nikdy sa mi to nestalo, tak neviem co sa stalo ale uplne ma to odstavilo ☹
malu mi mamina zobrala na prazdniny, muz ako na potvoru bol dnes az v ziari, tak lez prisiel domov, ja som sa aj otocila od lekarky, este ze aspon sused bol doma, lebo inak by som tu asi skapala od bolesti, mam len lezat, po tej injekcii som bola ako omracena, teraz je uz lepsie, uvidim ako bude rano

gabuliik
11. aug 2009

Bubi,tak to nezávidím.Prajem skoré uzdravenie a MM nech sa pekne o teba stará.A ty lež a odpočívaj! 🙂

macka7
12. aug 2009

bubi ja som na tom podobne ale zas v lopatke ma seklo a od rana vcera kazdy pohyb jak s nozom keby ma rezali, ale stretla som Stanku a ta mi poradila alpu tak som ju kupila mm ma stym rozmasiroval a dnes je uz trosku lepsie 🙂

vladkaz1
12. aug 2009

jezis baby no co je to s nami nezavidim vam prajem skore uzdravenie mne je lepsie unavena som ale uz mi neni nagrc asi fakt vycerpanie mala bola vcera hnozna celkovo som mala vcera hrozny den ..

stankatt
12. aug 2009

cafte, tu sa teda marodi ☹ ☹ ☹ ☹ pekne sa uzdravte, nech dame nejake stretko 😉

tehulka4
12. aug 2009

caute maminy...som tu uz dlllho nebola...nejak nic nestiham...sme v pohode a po dovolenke a este nas caka jedna...dnes sme boli s malym na poradni, mame 11450g, lozime, staviame sa o vsetko co nam pride do cesty, stale vymyslame, skaceme a trochu sa pustame chodit ale nejde nam to..🙂teda zatial..aj nas dnes ockovali tak som zvedava ze co a ako..prisli sme 😉

bubadlo27
12. aug 2009

cavte,
ja som sa objednala k neurologovi, ale idem k pivoluskovi, lebo keby som mala cakat na poliklinike, tak sa nenacakam ☹
samozrejme ze on je detsky, ale sestricka bez problemov ma objednala ako samoplatcu, tak zas 20 eur v riti ☹
ale kaslem na prachy, hlavne nehc mi pomoze, uz ma picha aj pod lopatkou normalne som spala az do deviatej, som nechapala 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre