Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

petulienka
5. okt 2009

myslela som tym v Trnave... dakujem

jevel
5. okt 2009

ahojte

macka ako jazdy? nikoho si nesprešovala?? 😀

petulienka - neviem neporadím 😒

jevel
5. okt 2009

teraz som si neni istá , ale sa mi marí, že som stretla dnes na poliklinike lyzenku. ak si mala kárované nohavice tak si to bola ty. ja som bola v čakárni u šimekovej a ty si tam chvíľu bola , ale potom si išla preč.

jevel
5. okt 2009

no ale baby taaaakto nahusto píšete?? 😅

gabuliik
5. okt 2009

Čaute. To fakt sem už nikto nechodí?Som si myslela,že ked už je počko o ničom,tak sa to zlepší,omyl 😝 😀 .

No dneska sme zase ráno plakali .... ☹ 😠 .Dochádza mi trpezlivosť.Malý si rozbil pusu.Išli sme na bicíku a on okusoval rúčky a ked sa s ním MM pohol,tak nastal plač a krvííííííííí hrozne vela.Boli sme pri dome,tak som utekala namočit uterak,zakusol do nho a hned mu to prestalo tiecť.

brezicka
5. okt 2009

Ahojte, pristahovali sme sa do Trnavy a nikoho tu nepoznam. Hladam kamaratku na pokec o zivote a detoch. Mam 6 mesacneho syna Alexa a cez den dost volneho casu. Byvame na severe Trnavy, nie daleko od Teska. 🙂

bubadlo27
5. okt 2009

cavte ja som tu , som pozerala 112 ☹ a to som chcela ist na medinu 😨
gabi, to je mi luto ze mala si este nezvykla, ja sa toho tiez bojim

brezicka skoro vsetky tu byvame okolo tesca 😀

brezicka
5. okt 2009

Super, tak ked budete robit stretko, rada sa pridam. 🙂

bubadlo27
5. okt 2009

baby, na Limbovej bude burza od 14-17.10, chcela by som tam nejake veci po detoch zaniest, neviete ako to funguje, musim si tie veci nejako oznacit?
dakujem

vladkaz1
6. okt 2009

cafte .. uz mam konecne dovarene .. Bubi skoda ze som nepomohla vybil sa mi inak fon jak sme volali a nemohla som sa prinutit vstat s postele hned som zdrbala aj MM la chudak si to odniesol hahaha...
No Brezicka jasne ja pochadzam tam z veternej .. 30 to je s kriza tesca teraz byvame na druzbe no to stretko by smme veru mohli dat kym sa negulam a kym je pekne pocko ... ale zajtra mam doma segru .. a ideme mame gratulovat Vierku mala meninky .. inak nic nove len ze mi je na hovno som vulgarna jak cert ... 😝
gabi to je mi fakt luto ze to az tak prezivate preboha neda sa ju nejako motivovat na tu skolku ? Pochybujem ze nasa Lucka bude mat taky problem ta ked zbada deti konec mama neexzistuje .. horsi bude spanok v skolke ja si musim k nej lahnut doslova ju uspat aby zaspala .. 😅

vladkaz1
6. okt 2009

kde ste ked som tu ja tak nikto sakris 😀 pojdem kukat panelak konecne som dovarila

lenkahrehusova
6. okt 2009

ahojte baby 🙂
po sto rokoch, mám konečne čas na koníka 🙂
petulienka, spol.šaty požičiavajú aj na Františkánskej 🙂 ale neviem či aj pre tehotné.
ahoj brezicka, ja mám 8 mes. Lenku. Bývame na Spartakovskej 1, môžeme niekedy pokecať, prípadne spolu povoziť 🙂
Ozaj, nemáte náhpdou niekto účet na facebooku?

vladkaz1
6. okt 2009

ja som na facebooku Lenka napis IP napisem ti meno 🙂

lenkahrehusova
6. okt 2009

Vladi, ako sa ti darí? bruško rastie 🙂

vladkaz1
6. okt 2009

jaj no rastie rastie mam slaninku 😝 a nafucana som takze ako keby som mala uz pupik teda 😀 a vy ako? co nove ? a strasne sa mi prelievaju creva 😝

vladkaz1
6. okt 2009

lenka je strasne nadherna v tych body micky mause upny pokadik mate pekne foto .. aj s bruskom .. ja brusko fotit teda nebudem asi len pre seba by ste sa zlakli 😅

lenkahrehusova
6. okt 2009

Vladi, ďakujeme 🙂 máme sa dobre. Lenka je úplný pokladík. V beháku poletuje po celom byte ako šarkan 🙂

lenkahrehusova
6. okt 2009

džavoce o 100 - 200 🙂 už má 4 zúbky.
Práve teraz sme sa vrátili z prechádzky a spinká. Tak mám na minutku voľno 🙂

vladkaz1
6. okt 2009

jaj jasne no nasa je potom pravy opak Lenky .. ta je certisko hahaha 😀 😀 akurat musim ist pre nu do vane a som sa rozculila zajtra pride segra som varila na vela aby sa aj oni najedli na obed a moj mi na veceru zozral polku ryzde baby to ste este nemali takeho pazrosa doma 😝

lenkahrehusova
6. okt 2009

naša je kľudná - to je po mne 🙂

lenkahrehusova
6. okt 2009

potom, ty si pri malej toho užiješ 😉

macka7
6. okt 2009

caute jevel nikoho som nespresovala a dufam ze sa mi to ani nepodari 😀 19.10 mam skusky tak drzte silno palceky

jevel
6. okt 2009

macka - budeme držať palce neboj zvládneš to 😉 . Keď som to zvládla ja, tak ty musíš určite. Ja sa doteraz čudujem ako som mohla spraviť jazdu, celý čas som išla tuším na dvojke 😅 .

MAlá sa má ako? dostala antibiotiká ,alebo ste sa im vyhli? No ja som bola u doktorky aj včera - Aďo je chorý, tak ma tu poráža. si vieš predstaviť, keď dieťa vynechá školu , všetko dobiehať 😝

vladka - jej aké pekné foto v pase, len ťa tam moc nie je vidno. to ste boli v nejakom časopise? sympatická rodinka 😉

gabuliik
6. okt 2009

Čaute baby.
Vladi,na malú už som vyskúšala všetky finty.A nič.Slúbila som jej hocičo a aj tak plače.Dnes ale celú cestu neplakala,až ked sme prišli do škôlky,tak videla plakať druhé dievčatko a začala aj ona.NO čo už,snád ju to časom prejde.
Baby,pozeráte superstar?Bo ja áno a včera ma to totál naštvalo. 😠

jevel
6. okt 2009

gabulik - mňa to vytočilo, že vypadla Deborah. škoda jej. 😒
a malá ti takto plakáva od septembra? Nám pomáhalo keď som mu naslubovala cestou do školky hory doly (prídem pre teba skoro ...) a hlavne musel mať svoju oblúbenú hračku. držím palce nech si čoskoro zvykne.

gabuliik
6. okt 2009

Tak to naštvalo aj mna,že vypadla 😠
Hračky nosíme aj my a slubovať už moc nechcem,bo ona si všetko zapametá a potom musím kupovať,ked nechcem byť klamárka. 😅

gabuliik
6. okt 2009

Jáj,a plače od prvého dna.

jevel
6. okt 2009

chudiatko a nevracia z toho plaču? alebo plače keď ide do škôlky a po chvílke prestane a skludní sa?

moje krsniatko malo problém v škôlke a museli vymeniť škôlku. ona normálne vracávala a hovorila, že učiteľke smrdia nohy 😀 vymenili škôlku a bol pokoj

vladkaz1
6. okt 2009

Jevel no teda 😅 a vazne jej smrdeli nohy??? 😀
gabi to je mi fakt luto chuda moje male 😢

lyongirl
7. okt 2009

ahojte, vy ale píšete 😉
ja som tiež pozerala superstar a skoro mi oči vypadli, keď vyhodili Debie, bola zlatučká a nádherne to odspievala...
Moniky mi je tiež ľúto, chuďatko malinké, ja by som asi plakala s ňou ☹

brezicka a kde presnejšie bývaš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre