Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
8. dec 2009

ahoj gabika, dlho veru, rada vas opat vidim vo vasej zostave 🙂

gabuliik
8. dec 2009

a čo porábaš,ked sem nechodíš? 🙂

melory
autor
8. dec 2009

momentalne si hladam pracu, od marca mi to konci

tehulka4
8. dec 2009

cavte zienky...len pre porovnanie..segra chodila s malym k jednej psychologick ci co to bolo na nejaku specialnu grafomotoriku ci co to a to chodila 2 mesaice kazdy tyzden an hopdinku, musela si kupovat papiere aj farby a ine pomocky a ju taky kurz vysiel okolo 70 euro. Takze ked to tak podla mna presuniem na skolku, kde to robi nejaka pani a vela asi na to nestudovala, ale azsa s prihliadnutim na to ze donesie hlinu, vypali to tak si ymslim, ze tiez asi tych 5 eur za hodinu..ale to je asi podla mna maximum, lebo priestori si neplati..tak ale to je iba moj odhad..

vladkaz1
9. dec 2009

Dobre ranko prajem 😀

melory
autor
9. dec 2009

babulky moc vam dakujem. ale nam to prsi v trnave 🙂 moj maly ma dnes v skolke program. idu do divadla. dala som mu koselu 🙂 aby bol fesak. vladka ty sa nam gulatiiis 🙂 a gratulujem k pariku, dlho som ta nevidela, co uz nechodis do maxu?

vladkaz1
9. dec 2009

Mel chodim ,aj teraz tam chcem nejake knihy kupit 🙂
No negulatim sa som schudnuta hodne veru ,ale nevadi ved priberem este dost .
A ty v akom smere hladas pracu?

marcelkatt
9. dec 2009

Ahojte, pekný dník... Hoci zas upršaný. Akurát sa chystáme na nákup, ešteže mám hotový obed už. Poobede čakám návštevu. No aspoň teraz s malým von nech sa vyvetrá. Zatiaĺ papa. 🙂

stankatt
9. dec 2009

caute 🙂

lyzenka
9. dec 2009

Ahoj Mel,

tiež som ťa už dlho nevidela....naposledy tiež v Maxe...si len tak preletela rýchlo 😀

melory
autor
9. dec 2009

lyzenka ahoooj, ako si nam zruzovela 🙂 nemam uz tvoje cislo telefonu 🙂 napises mi ho ip?

bubadlo27
9. dec 2009

cavte, hladam na nete terminy zapisov do skolok a nahodou som nasla toto, ste o tom nieco vedeli? 😕 ☹

03. 12. 2009
Zomreli rodička aj dieťa
Uplynulý piatok zomreli v Trnavskej fakultnej nemocnici rodička a dieťa. 20-ročná Adriana bola privezená do nemocnice s dýchacími ťažkosťami. V 38. týždni tehotenstva sa však v rodine netešili z babätka, ale chystajú pohreb. Matka je navyše v kritickom stave na anestéziologicko - resustitačnom oddelení. Adriana mala pred pôrodom problémy s komplikovaným zápalom pľúc, ktorý teraz doktori liečia. Pre septický šok však príbuzným veľké šance na záchranu nedávajú.
V ten istý deň službukonajúcemu lekárovi zomrela na inej sále rodička, bábätko prežilo. V oboch prípadoch vymenoval riaditeľ FN Martin Tabaček komisie, ktoré prípady prešetria.

lyongirl
9. dec 2009

no pekné!!! Ja môžem byť rada, že som u tých masárov dopadla, tak jak dopadla. Kto bol ten dr. nevieš bubi?

marcelkatt
9. dec 2009

Tak toto, čo sa za posledné obdobie deje je fakt hrozné. Denne čítame podobné správy nielen zo zahraničia, ale aj zo Slovenska, je to fakt smutné. Ja osobne som o tom nevedela.
Takýchto prípadov je nejak veľa už.
Bubi aj si našla tie termíny?

bubadlo27
9. dec 2009

vobec netusim kto to bol aky MUdr. , ja som o tom ani nevedla, sranda ze to nedavali ani v telke len zevraj to bolo v Trnavskom hlase ☹
a terminy na zapis som zatial nikde nenasla, asi este nevypisali ☹

lyongirl
9. dec 2009

marcelka - v mase toho železa teda moc nie je až na hovadziu pečeň, hovadzie maso a jahňacie maso... 😉 😉 😉

anesim
9. dec 2009

Škôlky mávajú zápis celý marec, teda aspoň doteraz to tak bolo 😉

vladkaz1
9. dec 2009

baby ta Adriana je suseda teda byva oproti nasim ona je v kome ,alebo uz zomrela? babo jej zomrelo bola romka a pila zevraj ked bola tehu ,neviem nieje to z mojich ust .. ale ajstak je to hrozne.. slusny ludia su to

marcelkatt
9. dec 2009

Lion, myslela som hovadzie. To odporúčajú pri nedostatku železa.

vladkaz1
9. dec 2009

macka ty nemas navstevu?

marcelkatt
9. dec 2009

Jééj Vladka, dala si nové foto. Ako vždy, Tebe každý účes a farba pristane... 🙂

marcelkatt
9. dec 2009

Moja, čakám ako blbá a nič. Hádam dorazia 🙂 vieš ten strýko z BA.

lyongirl
9. dec 2009

marcelka jasné 🙂

marcelkatt
9. dec 2009

Som to asi neuviedla presne...

vladkaz1
9. dec 2009

macka ved viem si mi hovorila ,diki ja viem ze mi to pristane ha 😀 😝

marcelkatt
9. dec 2009

Baby mne sa nič nechce... Dnes som bola na nákupe a nič viac. Bordel mám, juj. Ale aj zajtra je deň. Teraz spievam malému... Teda sa čudujem, že ma počúva 😀 😀
Večer navarím na zajtra a hotovo.

vladkaz1
9. dec 2009

macka ja som teraz dosla ,bolia ma nohy jak svina ... mala mi spi a ja zalomim tusim tak isto .. 😀
umyla som len riad a pojdem vecer obalit rezne som kupila pekne stehno .. fu ale normalne ma od unavy oci stipu

melory
autor
9. dec 2009

dnes som robila fazulovu s parkom, masko na prirodno. vari sa kazdy den, bude druhe alebo polievka.

vladkaz1
9. dec 2009

ja idem bud masko na prirodno alebo rezen ,ryzu mam od dnes .. tak nech nemusim na trojo varit 🙂

marcelkatt
9. dec 2009

Vladka, oddychuj konečne. Potom keď sa malinký narodí sa nezastavíš. Veď vieš. Ja som dnes kúpila kuracie stehná, krídla po 2kg, maso mám dosť ešte...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre