Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
1. mar 2010

Ahoj Lyzenka aj nám vravela, že to nemá význam dio dvoch škôlok zapisovať, lebo po zápise majú všetky riaditeľky stretnutie na školskej správe, alebo tak nejak a tam aj tak sa dozvedia, že jedno dieťa je zapísané do viacerých škôlok. A prijmú iba do jednej., Nám povedala, že ak ho nevezmú a niekde bude menej detí sami nám dajú návrh do inej škôlky. Tak uvidíme. Pre nás je z praktického hľadiska výhodná škôlka na Spartakovskej, máme to najbližšie.
Erik už spinká od 19.20h, ja som dala aspoň prať, dnes mi je blbo.

marcelkatt
1. mar 2010

Gabulik ja kupujem buď v zdravotníckych potrebách, lekárni, alebo v značkovej predajni. Cenovo podobné všade asi.

lyzenka
1. mar 2010

marcelka,

tak to je fajn, tak potom už ani nepôjdem s tým originálom od doktorky........buď ho na Tekela príjmu alebo nie....ale vraveli, že okolo 40 detí budú príjmať určite....tak snáď budeme medzi nimi aj my. A prinajhoršom-prinajlepšom by nás potom snáď niekam inam odporučili... 😉

marcelkatt
1. mar 2010

V to dúfam aj ja, že hádam nás vezmú. Vraj na Družbe je vyššia šanca som sa dozvedela, ale či to nie sú len reči, to neviem.

marcelkatt
1. mar 2010

Dobrú noc dievčence, idem ja do hajan. Papa.

gabuliik
1. mar 2010

Marcelka,v zdravotných málokedy natrafím na jej číslo a tak isto aj v lekárni.A čo je to značková obuv?Myslíš adidas a tak? Pretože som pozerala aj adidasy,ale nemali klenbu.A ani v Humanicu nemali,ani v Rene a dokonca som bola aj v obuvi za ČSOB a aj tam boli tie topánky rovné.Nechápem to.Pokaždé máme problém také topanky zohnať.Dokial bola obuv na kríčku,tak nebol problém.Tam mali všetky tie detské topánky klenbu.... Tak prečo ich nemajú aj v iných obchodoch? 😠

marcelkatt
1. mar 2010

Gabulik v Pezinku je dobrá obuv s klenbou. Teda raz sa nám tam podarilo kúpiť, potom sme tam neboli. Ja nie som z Trnavy ťažko poradím iné obuvi. Áno myslela som Adidas, no málokedy majú s klenbou ako aj sama píšeš.

stankatt
2. mar 2010

ahojte 🙂 tak ja uspesne sa zapracovavan... celkom sa da, len mala ju chuda rano prva v jasliach a predposledna ide domov 😝 couz.... zas tam nece papat a pit... 😠 😒 tak uvidime, skusime jej tam nechat domaci nas cajik, ci by ten nepila...a papat papa aj doma malo...

marcelkatt
2. mar 2010

Ahojte, no nejako táto téma upadá... My sme dnes doobeda boli u mm babky v skleníku, čosi tam pomáhal, tak ja som sa s Erikom bola poprechádzať okolo potoka a tak. Poobede sme zas prešli okolo Lokomotívy, ŽOS-ky a chvíľu sa pohral na dvore. Predvečerom nás navštívila Vladka s Luckou, tak sme pokecali, deti sa zahrali. Malého som akurát uložila do postieľky, vypil mlieko a vyzerá, že zaspí 🙂 pozriem si seriál a pôjdem aj ja spať.

stankatt
2. mar 2010

tak test s cajokom z domu vysiel 🙂 vypila skoro celu flasu 😀
inak kde ste vsetky?

lyongirl
2. mar 2010

ahojte, my sme prišli domov o 20:30 a robili sme si večeru a tak, nestíham...
boli sme s MM na prezentácii hrncov, kuch. robota atď. 😝 😝 😝 , ceny nádherné...škoda hovoriť, ale oddýchla som si od detí 😀

super Stani, že malá pije aspoň čaj z domu...

no a stými topánkami sa teším, keď začnem zháňať ja...Alex bude potrebovať nejaké topánočky na svadbu a tým pádom mu tenisky asi kupovať nebudem a bude nosiť topánky, ale to nie je isté, možno bude treba aj tenisky, ešte neviem, no je to hrozné, koľko topánok deti za 1 rok potrebujú. Ešte nemá ani 3 roky a už bolo treba tuším 10 párov topánok ak som dobre rátala a to nerátam papučky 😒

no a všetkým želáme, aby vás prijali do škôlky 🙂 🙂 🙂

stankatt
3. mar 2010

haloooooooooooooooo to dnes nikto? ja pracujuca matka to tu mam vytrhnut? 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎

gabuliik
3. mar 2010

Čaute.
Ja nestíham.mám toho dosť.a posledné večery to tu okupuje furt MM 😠 .

Stanka a ako sa ti darí v práci? 😉

stankatt
3. mar 2010

Gabi sak pomali si zvykam a zabehavam sa 😉 ale ustata som jak das...... sak rano vstavam 4,40 😠 😠 😠 😠 😠

vladkaz1
3. mar 2010

Ahojte mala mi uz spinka ,idem si pozriet panelak a aj ja pojdem hajat asi neviem 🙂

gabuliik
3. mar 2010

Wow,že 4,40 ... ja mám problém vstať 6,30 ... A to kedy dávaš malú do jasiel? 😕

stankatt
3. mar 2010

cca 6,10 ju tam mm vezie... ja robim od 5,45 😝

gabuliik
3. mar 2010

😲 ,tak to je fest skoro teda.Ako to zvláda,to vstávanie myslím.A dokedy robíš?

lyongirl
4. mar 2010

ahojte, ja som naštvaná, tak som sa prišla posťažovať...
Alexa prijali do škôlky od januára 2010, ale nakoľko je stále chorý, tak sme ho odhlásili a povedali, že nastúpi až v septembri 2010. V januári mal nastúpiť do škôlky v meste, lebo tam majú pobočku a od septembra už na Kopánku. A včera riaditeľka povedala MM, že nám príde vyrozumenie, že ho neberú, ale pokúsi sa to vybaviť. Ževraj majú voľné len 2 miesta, tak som taká naštvaná, prijatý je od januára, povedali, že od septembra bez problémov/veď prijatý je/ a teraz toto, si do huby serú 😠 😠 😠 . Tak som dnes poslala MM ešte do jednej škôlky, kde berú okolo 60 detí a sme 53tí. Keby som to vedela, tak ho idem zapísať inde a nie na poslednú chvíľku.
Celá cirkevná škôlka nech ide do riti, si tam podosádzajú decká po známosti a neviem ako ešte, vôbec by ma nemrzelo, keby tam nechodil, len keby mi ho zobrali inde...

lyongirl
4. mar 2010

baby, nemátie záujem o nejakú poukážku z DMky, mne sú nanič...

Palette - farba na vlasy - zľava 1€
Brillance - farba na vlasy - zľava 1,40€
Babylove - hrnček na pitie z bezpečnostným uzáverom - zľava 0,45€
Sunar 24 - UM 600g - zľava 3,35€
Avent set na kŕmenie - 2 poháriky + lyžička - zľava 0,40€
Dino Aqua Doodle - zľava 2,40€ - je to nejaká hra na kreslenie
Canpol babies športová flaška so slamkou - zľava 0,40€
babylove lyžičky - zľava 0,65€
Nestlé Junior milk bifidus 2+ instantný nápoj 400g - zľava 1,80€
Sunárek instantný čaj 300g - zľava0,50€
Sunar UM 600g - zľava 3,32€
Babylove vlhčené utierky 4x80ks - zľava 1€
Autosedačka Nania BeLine SP vhodná od 8 mesiacov do 12 rokov zo stránky Predeti.sk - zľava 15€

gabuliik
4. mar 2010

Lyon,tak to by naštvalo aj mna.Asi by som im tam riadne vypucovala žalúdky.Ale aj tak to dobre nechápem,ved ked je raz prijatý,tak s ním musia rátať,nie?

zanna
4. mar 2010

Lyon,to v ktorej skolke beru tolko deti?Mne nechcu maleho zobrat nikde,vraj najskor predskolske deti 😖

lyongirl
4. mar 2010

no, nechápem ani ja, keď ho raz prijali, čo to má znamenať...povedala som MM, nech riaditeľku pošle do riti a on že, šak to je rehoľná sestra a ja mu hovorím, tak nech sa lepšie modlí k Bohu a nešáli...
bol tam min. kvôli Alexovi 5x, počítam, že aj viac, aj torty im robil, aj koláčiky a zdá sa mi, že zadarmo, ale to som si neni istá a oni takto? Som povedala, že nech tam už ani nechodí, buď ho prijmú do tej druhej, alebo si ho nechám doma, ja sa im prosiť nebudem...

lyongirl
4. mar 2010

zanna - na Družbe v Jame, ale majú 2 kritériá, v prvom rade berú deti v predškolskom veku a v druhom rade deti, ktoré dovŕšili 3 roky...

stankatt
4. mar 2010

cafte, tak lyon to teda nasere 😠 😠 😠 za dobrotu.......

Gabi ja robim 5,45 - 14,00 a 13,45- 22,00 😝 zatial....
mala vstava sama od seba okolo5tej, tak poho. tatik ju tam vozi rano a aj po nu chodi okolo 15,15.... len dufam, ze cez vikend bude dospavat... 😉 😉 ale inak je to celkom dobre.... zvykla si bez problemov 😉

lyongirl
4. mar 2010

na jednej strane by som išla aj ja do roboty, lebo tento blázninec, čo tu posledne máme je neznesiteľný a už ma poráža, som viac na nervy ako deti, ale neviem si predstaviť tie smeny, do toho deti a domácnosť a nemám kam dať deti 😀
u nás sa teraz tuším robí týždeň ráno, týždeň poobede, týždeň noc, ale nie som si istá, lebo to už x krát menili odkedy som na MD a aj tak sa tam po MD asi nevrátim, kvôli tým smenám...

Stani klobúk dolu 😉

zanna
4. mar 2010

Lyon,diky,no skoda,zas nesplname ani jedno kriterium 😢
ale,zas ako sa hovori:nadej uniera posledna 😀

zanna
4. mar 2010

Lyon,diky,no skoda,zas nesplname ani jedno kriterium 😢
ale,zas ako sa hovori:nadej umiera posledna 😀

zanna
4. mar 2010

ups, 😀

marcelkatt
4. mar 2010

Ahojte, no Lyon, tak teda pekne s Vami vypiekli. To sa nerobí, keď ho už raz prijali, majú ho zobrať a nie na poslednú chvíľu ho ešte nikde nevezmú. Držím palce!!!

My sme boli na zápis na Spartakovskú 6, tak uvidíme ako dopadneme, keďže my sme si dali nástup až od januára 2011.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre