Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
22. apr 2010

jaj zavidim ja nikam ... len tu bude moj etse brusit postielku jeden bok nic extra ...
No musim tam ist lebo to odkladam a neviem ani do kedy to musim nahlasit ...
umyval moj ne ja ...ja som potom este umyla raz po nom vis chlapi

gabuliik
22. apr 2010

😀 chlapi sú rovnaký ....ja by som umývala tiež

no moja,ale my sme neboli nikde pekne dlho.už mi tu šibe.som hovorila,že mi bude stačiť aj kamenáč,len nech to neni tu ...fakt mi je to jedno kam pôjdeme ...

no a tu materskú neviem dokedy máš nahlásiť ... a kde ideš na úrad práce alebo sociálku?

vladkaz1
23. apr 2010

na urad prace moja musim ist a na cosku ze az ked sa maly narodi ,kedze nemam narok na matersku ale hned na socialny rp je to zbytocne cakat na rozhodnutie materskej ze mi ju neuznavaju 😝
Mne sa tam tak nechce 😝

gabuliik
23. apr 2010

moja,tak to stačí,ked tam pôjdeš až ked sa malý narodí s kopiou rodného listu ....
ake už ti to asi píšem neskoro,že? 😅

vladkaz1
23. apr 2010

neskoro veru ,som tam isla uplne zbytocne to si mi nevedela povedat skor? 😀 😝

gabuliik
23. apr 2010

šak si mi večer už neodpísala ..... 😝
pardon .... 🙂 😀

vladkaz1
23. apr 2010

😀 😀 😀 no teda ..... 😀 😀

mimi21mimi
25. apr 2010

ahojky baby... pozeram, ze sa supnem aj do druhej temy, takto podla regionov, ale tu to tusim nie je moc rozbehnute 😝
ako sa mame?

vladkaz1
25. apr 2010

Mimi ale je len teraz ked je teplo mame malo casu pisat 🙂 ,kludne sa pridaj budeme len radi 😉 😵

gabuliik
25. apr 2010

Ahojte.
Presne tak.Je málo času.Dnes sme boli celéé poobedie vonku.
Mimi,kludne sa pridaj ... 🙂

miskaliska
25. apr 2010

ahoj gabuliik, ja mam golfac patron vega, da sa dat do lahu, ale nohy nie, mala mi v nom spi 1,5 h v poho, maju ho aj v bambini na predajni, takze by si si ho mohla vyskusat, ak by si chcela...

vladkaz1
26. apr 2010

Gabi len si pekne pokukaj tie kociky ci golface ,ja som spekulovala a jak som dopadla za tie rpachy som mohla mat lepsie golfky nez britax.
Miska ma pravdu. 😉

palculka
26. apr 2010

ahojte maminy, prišla som sem k vám do fora, lebo by som potrebovala poradit ohladom detského pediatra v Trnave. Nie som priamo z Trnavy a chcela by som pre svojho drobca ktorý je ešte v brušku nejakú super doktorku, najlepšie keby bola nejaká mladšia. Tak Vás prosím ked o nejakej takej viete, poradte mi.

mimi21mimi
26. apr 2010

Pekne je, len keby som na PNke nebola :P

Palculka ja viem o dobrom doktorovi - MuDr. Pivoluska, on je zarovena j detstky neurolog.

palculka
26. apr 2010

dakujem mimi, a kde ma ordináciu na poliklinike? Je mladý?

petulienka
26. apr 2010

k Pivoluskovi chodime aj my a sme spokojni 🙂 dobre je ze je aj neurolog zaroven. Ordinaciu ma na Kalinciakovej 🙂

palculka
26. apr 2010

Petulienka dakujem ale potrebujem niekoho na poliklinike, lebo tam budem musiet chodit autom, a Kalinčiankova je na druhej strane Trnavy, tak tam si teda netrúfnem.

petulienka
26. apr 2010

palculka aj na poliklinike je vela pediatrov... drzim palce 🙂

palculka
26. apr 2010

petulienka viem že ich tam je vela, ale ktorého vybrat 😨

vladkaz1
26. apr 2010

ja neviem poradit ja mam starsiu pani Margetakovu .

marcelkatt
26. apr 2010

Ja mám super dr, no asi taký stredný vek. Neviem, netrúfam si odhadnúť koľko má rokov.

marcelkatt
26. apr 2010

Erik už okúpaný, teraz papá krupicu a okolo 20tej hádam pôjde spinkať.

gabuliik
26. apr 2010

Čaute.
Tak s tými golfáčmi ... pozerám,ale dokým nepredám x-landera nebudem kupovať nič.A zatial sa mi nedarííííí ☹ ☹ ☹ .

No a pediater ... my chodíme k dr. Drdúlovej na poliklinike,ona môže mať tak okolo 40tky.Teda ja ju tak tipujem 🙂 .A je velmi fajn,príjemná,ochotná a som s nou max.spokojná.

Moje decká sú tiež okupané a je tam ticho,tak asi zaspali.Mrknem tam a idem upratovať .Potom sa sem vrátim....

marcelkatt
26. apr 2010

Gabulik a dala si všade inzeráty na X lander?

palculka
26. apr 2010

Marcelka a meno tej dr.?Je na poliklinike?

palculka
26. apr 2010

gabulik dakujem za tip, píšem si mená potom sa rozhodnem.

marianca
26. apr 2010

Baby ja sa vám sem len tak na okamžik vterknem...ohľadom tých doktorov v TT:
Palculka ja mám Dr. Pokojnú. Sedí na poliklinike na Družbe v tej detskej časti. Je úplne perfektná. Milá, ochotná, ústretová a nikdy sa mi nestalo, že by bola nevrelá či už voči mne, alebo deckám. Má super prístup k deťom, vie s nimi jednať, zabaviť ich, zaujať......a veľmi dobrá je u nej aj sestrička, takisto ochotná a príjemná....
Ja som k nej prešla pred 4 rokmi a som fakt spokojná a je ochotná poradiť a pomôcť aj po telefóne a to som ju pri Fifovi otravovala nonstop 😀
Toť vše
Pekný večer baby 😉

palculka
26. apr 2010

marianca dakujem moc 😉

gabuliik
26. apr 2010

Palculka,neni zač. 😉

Marcelka,dala som to asi na 6 stránok ,o ktorých som vedela,ak vieš o nejakej dobrej,daj tip.

gabuliik
27. apr 2010

No baby,to akože od včera nik???? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre