Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

katrin21
22. dec 2010

fiha, no dobre ze viem 😉

gabuliik
22. dec 2010

Ahojte.
Ja dnes od rána fičím ... umyla som zem, požehlila,pospratávala, pečiem krídelka a totálne ma vytáča malý.Dnes od rána je zlý jak čert.Furt len reve a piští a čo ja viem čo ... Na obed idem pre Moniku , upečem koláč a večer ešte oplátky .... pekný den vám prajem ... 🙂

lucyso
22. dec 2010

ahojte.
No @gabuliik a ty si na baterky??? ja som tiez doobeda upratala, ale tak RIADNE poupratujem zajtra. vcera som uz dopiekla a veru sa mi uz nechce a ani nebudem. aj tak my s mm moc na sladke nie sme, tak to je len pre navstevy.
Dnes nevarim a nebudem ani zajtra. mm uz bude mat dovolenku a straaaaasne si chutime na pizzu uz dlhu dobu, tak si objedname a bude.
No a zehlenie?? ja teda zehlim vzdy pri Panelaku vecer 😀 😀 😀 😀

gabuliik
22. dec 2010

@lucyson ,nie som ,ale zajtra na to upratovanie moc času nebude.Už budú všetci doma,tak som to chcela mať skrku a chcem isť ešte trocha upratať mojej babke.Ona už nevládze ... No a teraz si dám kafíčko a fičím dalej ... 😀 Idem robiť ten koláč a potom tie oplátky ...

lucyso
22. dec 2010

mne mala konecne spi, tak kam chvilu pokoj a tiez pijem kavicku... jooj ako ja tu kavu milujem. od pol 5 som hore.. Livia sa tak zobudila a nechcela proste spat.. zaspala o pol osmej a to som ja uz isla z postele...

gabuliik
22. dec 2010

no ja som si dala upiecť ten biskvit a chcela som si zarobiť plnku,len som zistila,že som si nekupila šlahačku ☹ .Decká nechcú isť so mnou do obchodu,takže budem musieť počkať na MMla,kým príde a potom to dokončím ....
Ale poviem ti,už mám všetkého akurát dosť.Už chcem aj ja len tak sedieť a oddychovať ... len neviem kedy to bude ☹ 😝

aduskatt
22. dec 2010

@katrin21 rychlo, rychlo.nema na nic cas, ked sa spytas, urobi z teba debila....., zacina byt nedosledny, zbrkly, nepamata si, obcas je arogantny, vysmesny...a obral ma o par mesiacov casu a prachov.......ak chces, viac ti napisem do IP

aduskatt
22. dec 2010

@katrin21 nehovoriac o tom, ze nedodrziava casovy harmonogram a aj ked ta vezme o dve hodky neskor, ako si bola objednana, bez vahania ta skasiruje plnou palkou......a co si pamatam, tak potvrdenku som od neho videla asi iba raz.inak hodi do pokladnicky, zavrie a hotovo...........

marcelkatt
22. dec 2010

@zuzanky ďakujem mojko....
@aduskatt no Patriok je zlatunký moja, pekne papá a spinká,, vydrží a hore a sleduje okolie 🙂 Erik by ho len hladkal stále. Dedko s ním chodí na vychádzky, tam mu je najlepšie.
@katrin21 čo sa týka Ilavského to je asi vec názoru a skúseností si myslím neviem,. Ja som max spokojná fakt. Len sa platí ale zas nechodím tam denne a po pravde mne to vyhovovalo dať 9€ bez čakania, keďže som mám ešte jedno staršie dieťa a nedalo sa mi vyčakávať a ani by som nechcela presedieť v čakárni.
To máš tak aj pôrodnice, jedna chváli Bojnice do nebies a druhá nadáva že nikdy v živote si myslím... Ja som v TT nepoznala žiadnych lekárov, nikoho, Ilavského som našla v tom časopise, napísala som mu mail a vzal ma hneď v roku 2007 a nechcem zakríknuť nikdy som s ním nemala problém. A tak isto to mám aj s detskou lekárkou, tú mi poradila neurologička odporučila mi MUDr Kollárovú a tiež sa veru nesťažujem. Ale koľko ľudí, toľko chutí ako sa vraví.

marcelkatt
22. dec 2010

@aduskatt to súhlasím, potvrdenky nedáva, no mne sa nestalo, že by ma vzal nejak moc neskoro ako som bola objednaná, možno max meškanie 20 min... čo by tiež asi nemalo byť no...

mitinka
22. dec 2010

ahojte ,,ženy" 😀 😀 potrebujem veľmi súrnu radu.... Chcem pre malého oblek a doteraz som žiadny nenašla a tie čo som si objednala,tak sa neozývajú 😒 Viete mi niektorá poradiť,kto v tt predáva veľkosť 80 alebo kde by som niečo takéto zohnala??Ďakujem 😉

zajo79
22. dec 2010

@mitinka v trnave predavuju..byvale modistvo, teraz sidlia za tescom v takej ulicke. 😉

zajo79
22. dec 2010

ale ja som poziciavala v Nitre v tescu v svadobnom salone naposledy chalanom obom, na svadbu..pozicovne vyslo cca 25eur na jeden oblek, plus koselu som musela kupit.

mitinka
22. dec 2010

a oni požičiavajú alebo predávajú?

zajo79
22. dec 2010

@mitinka myslim ze aj poziciavaju, aj predavaju... ale take male saka neviem ci maju. ja som v nitre v svadobke nasla aj zo sakom a vestou, namakany boli chlapi. 😀 😵

aduskatt
22. dec 2010

@marcelkatt sa normalne tesim za teba, ze Patko je spokojne babo🙂
ja som, sa prave vratila od kauflandu.som si odstala hodinu a pol na kapra

tehulka4
22. dec 2010

@mitinka chces cely oblek alebop ti staci vesta a nohavice a kosela???lebo ja som malemu kupovala nohavice s vestou a koselou v jednote, na 1. poschodi predajna motyl hned oproti tym chodiacim schodom..

stankatt
22. dec 2010

cafte, tak vianoce uz v plnom prude? Som dnes robila este roladu a ked som ju mala uz pekne naplnenu a zatocenu , dosla mala pomocnicka a pkne mi to docapala rukami... tak neni rolada, ale nejaka plnena placka alebo co... 😝 aaaale sak sa spapa aj tak 😀

marcelkatt
22. dec 2010

@aduskatt hodinu a pol? Kokos dosť ☹
@stankatt ja idem dnes robiť kokosové guličky s rumom po paneláku, deti spinkajú. Patrik sa zobudí cca okolo 22.30 hod asi... na papanie.

gabuliik
22. dec 2010

baby,ja som dnes urobila kivi rez a teraz na striedačku pečeme s MMlom posledné oplátky.Ja mám momentálne 15min. pauzu a potom fičím ja ... Zajtra ešte slané urobím,šalát a tak sa premoceme ....

aduskatt
22. dec 2010

@marcelkatt jj, a tusim som aj trosku prechladla 😠

marcelkatt
22. dec 2010

@aduskatt sprav si čajík, nech nie si chorá. Dobrý je zázvorový. Ja som bola chorá v tehotenstve asi v kuse 3 týždne a dostal ma nakoniec až ten zázvor.
@gabuliik obdivujem, šikovnica si 😉

gabuliik
22. dec 2010

@marcelkatt, dakujem, ked sa striedame ,tak to ide rýchlejšie ... už je tam toho cesta len trocha ... 😀 😝 A ako sa máte v PD?

marcelkatt
22. dec 2010

@gabuliik juj moje dobre sa máme, tu je vždy fajn, a tu ten čas ide rýchlo vždy... Ešte keby Erik už nemal kiahne bolo by lepšie, ale takto nechodí von, musí byť iba v teple, tak už je z toho nervózny a nevie čo so sebou. Nové sa mu už nerobia, teda nenašli sme, no natierame ďalej a dávam Fenistil a na noc dithiaden, aby ho to nesvrbelo.

aduskatt
22. dec 2010

@marcelkatt som si spravila hned ako som dosla domov a praskal kapra do vane.vyborny visnovoskoricovy........nemam cerstvy zazvor, minula som do varenia nedavno a nedokupila som

marcelkatt
22. dec 2010

@aduskatt mojko prajem, aby Ťa to rýchlo prešlo, aby si nebola chorá a zvlášť teraz na sviatky.

aduskatt
22. dec 2010

@marcelkatt dakujem moja, ja to nejak prezijem🙂

marcelkatt
22. dec 2010

@aduskatt držkaj sa moja... ani guľky nerobím, blbá nemám kokosovú múčkum, som zabudla dať kúpiť mm.. Tak zajtra si vybehnem ráno.

aduskatt
22. dec 2010

@marcelkatt ja som prave dorobila vanilkove rozky.132 ks.......dufam, ze vydrzia aspon do 24eho🙂)

zuzanky
22. dec 2010

Nie sláva ale prepracovanosť veď on je v robote cca do 18-tej od 8-smej je toho dosť. Ale záleží ako sa správaš aj ti k nemu. Keď sa platilo ešte 200 Sk a zobral ma o hodinu neskôr tak som mu dala 150SK a povedala som mu, že 15 minúť beriem a nie hodinu a ak chce plnú taxu tak chcem blok a nie neočíslovaný príjmoví doklad. Odvtedy ma berie na čas alebo keď mešká tak sa mi ospravedlní a keď som bolo tehotná tak som mala vždy somo a foto zadarmo. Ale od pôrodu som tam nebola ta neviem a keď pôjdem v januári tak my určite vynadá 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre