Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
2. feb 2011

Ahojte....
Vidím,že tu rozoberáte Ilavského ... k tomu ja nemôžem napísať nič, nepoznám ho ....

Dnes som sa konečne po dlhej dobe vyspala ... Zaspala som s deťmi okolo 21ej a našťastie ani jeden z nich v noci nebuntošil,tak som spala ako bábo 😀 ...Budíček bol o 6tej, neviem prečo zas tak skoro ... Monika bola hore ...

mamazuzu
2. feb 2011

@monca1991 no, sestricka je tak prijemne strelena. zoparkrat sme sa uz pobavili 😀

monca1991
2. feb 2011

@gabuliik jeeee to mas jake fajn...kedy ja sa tak vyspim???

vladkaz1
2. feb 2011

Cafte ,decka mi spia mam troska veget .
Gabi no take spanie by som chcelaaaaaaaaaaa 😀

gabuliik
3. feb 2011

Ahojte.
No baby,tak moc dlho som sa netešila z toho spánku, dnes Monika zas v noci štrajkovala a už o 6tej boli obaja hore,takže tak.A ten môj výdatný spánok bol po velmi dlhej dobe,tak som si ho užila.Neviem prečo moje deti nespia pekne celú noc.Andrejko ako tak v pohode,ale Monika si furt volačo vymýšla.Najnovšie má modu chodiť si o 3tej ráno umývať ruky 😒 😠 .

Inak,už máme vypísaný zápis do škôlky,tak som si hned zobrala prihlášku a na budúci týžden to pôjdem dať potvrdiť k dokine.MM bude po nočnej,tak ho pred obedom zobudím a skočíme tam,nech to mám skrku ... 😉

lucyso
3. feb 2011

ahojte maminky.
@gabuliik umyvat su o tretej ruky🙂)? a to sa zobudi a proste si chce ist umyt ruky🙂)? ja umrem🙂. sibalka🙂))
my sa uz pomaly liecime z kaslika a nadchy. cez vikend sa ma vraj oteplit, tak mozno pojdeme na chvilocku von. uz konecne...

gabuliik
3. feb 2011

@lucyso , ano.O tretej ráno sa zobudí a zakričí,že si chce umyť ruky.Tak jej zažnem lapmičku a ide.Umyje sa a ide do postele.Len s tým,že potom ju zas musím isť zakryť 😝 . Tak som to riešila tak,že som jej povedala pred spaním,nech si ich ešte umyje a myslela som,že jej to bude stačiť.Ale nie ... 😀 . Čo už.Volakedy to bývalo len zakry ma a teraz sú to aj ruky v noci ....
No na to oteplenie sa teším aj ja, pojdeme na dlhúúúúúú prechádzku,lebo teraz vždy len do škôlky a domov ... je im zima ...

stankatt
3. feb 2011

Ahojte, tak po polroku sme zas marodi 😠 ma zapalene dych.cesty, mame ATB a tt doma.... no fasa...

stankatt
3. feb 2011

No uz sa zacineme chystat na zapis do skolky... stale neviem kam ju dam... tu pri nas su 3, ale o dvoch nemam referencie... Neviete nieco o skolke vedla materskeho centra???? ucitelky a tak pod. a este o tej kusok za nou???

krtko.
3. feb 2011

@stankatt stanka,mne tam chpdili baby -respektive este petka mi tam chodi
ale keby som si mala este raz vybrat ,tak ich tam asi nedam a dala by som ich dole na tu druhu okruznu
ty byvas na vodarni?

krtko.
3. feb 2011

takto presne pred 2 rokmy o 10:10 hod sa mi narodila lenka 🙂 ♥
boze ako to letíííí ☹

gabuliik
4. feb 2011

Ahojte.
@krtko. Lenke prajeme dodatočne všetko najlepšie 🙂 , hlavne veľa zdravíčka ...

No a na zápis ideme aj my.Som zvedavá,či mi ho zoberú .... 🙂

@stankatt, prajeme skoré uzdravenie ... 🙂

krtko.
4. feb 2011

dakujeme 🙂

gabuliik
4. feb 2011

Ahojte.
Tak som bola s deckami hodinu vonku a mám dosť.Čistá člapkanica,ktorú ja nemusím.Domov sme prišli komplet mokrý,až po pančuchy a ešte aj od blata.Takže perem.A najhoršie je,že Monike tečie do čižiem.Porazí ma! 😠 Takže môžem jej isť niečo kupiť a hentie dám reklamovať.Teda ,ak nájdem blok.Ale tak snád ho tu vysnorím,lebo také veci odkladám ...

terkaf
4. feb 2011

ahojte .
JA som tu nova a vsimla som si ze mate zalozene forum v regione TT. My uvazujeme ze sa z ba prestahujeme do TT zda sa nam ze je to kludnejsie mestecko pre deti ako Ba a mam na Vas otazky ci je to pravda ze Trnava je kludne mesto . My uvazujeme kupit byt niekde pri prednadrazi kde je max. ..SU v TT moznosti pre deti ako kruzky , materske centra dobre skolky...? Ste spokojni s byvanim v TT . Vdaka vopred za odpovede

stankatt
4. feb 2011

@krtko. na tu okruznu 19 chodi?? no ja silno uvažujem nad tou na Murgasovej....

stankatt
4. feb 2011

@gabuliik no to poteši- tie cizmy 😠 😠 😠

@terkaf no mne sa tu byva dobre :DDD MC je sice len jedno, ale ake je neviem, ja nevyuzivam...

krtko.
4. feb 2011

@stankatt uz ani murgasova nema take referencie,co baby hovorili
neviem kam to mas blizsie
ale co sa tyka aktivit ,tak to by som ju dala na tu okruznu dole?
nebyvas nahodou na spacinskej ?

stankatt
4. feb 2011

ano byvam 🙂 , najblizie mam tu na okruznej19- vedla MC, ale neviem, bola som tam pre prihlasku , este sa rozhodnem..... Tak asi skusim aj na Murgasovej a aj tu oproti... na nich sa mi paci, ze maju aj celkom pekny dvor s preliezkami, len ta na Murg. je vraj trosku drahsia...

delina
4. feb 2011

@monca1991 a to hovoris o tej starej alebo novej sestricke? stara bola super... ja chodim inak k Ilavskemu od zaciatku a zhanam teraz noveho gynekologa...

delina
4. feb 2011

Ahojte, a na skolky na Prednadrazi nemate nejake referencie? Su tam dve vedla seba...

vladkaz1
4. feb 2011

Sergine decka chodia na prednadrazie do skolky a tam kusok byvaju a su velmi skokojny 🙂

vladkaz1
4. feb 2011

spokojny

aduskatt
4. feb 2011

@delina ti velmo drzim palce pri tom zhanani🙂)

delina
5. feb 2011

@vladkaz1 a nevies, ci botanicka alebo beethovenova? ta druha ma webstranku, co je velice pozitivne...

monca1991
5. feb 2011

@delina o tej mladej take kucerave vlasy ma.a preco hladas noveho?niesi spokojna?

gabuliik
5. feb 2011

Ahojte.
@stankatt, tak potešilo,ale pojdem jej kupiť asi len nejaké do simby, nechcem zas vyhadzovať 30eur za čižmy,ktoré jej budú na dalšiu zimu malé.Tak to vyriešim asi len takto,aby mala niečo ešte na tieto 2 mesiace ... 😔

No a ja bývam v Modranke,nie priamo v TT,ale s bývaním som spokojná,nemenila by som ... 🙂 😀

luciana157
5. feb 2011

@terkaf ahoj, no trnava je kludnejsia nez ba, asi aj bezpecnejsia. my byvame hned pri meste, celkom fajn. len zvazujeme neskor ist niekde v okoli trnavy do domceka, pre este vacsi pokoj a chceme zahradku pre deti hlavne 🙂 v byte mi vadia susedia a to ze vlacim kocik po schodoch 😝

luciana157
5. feb 2011

@terkaf ale ak by boli na to peniaze, tak by som volila okolie ba a malinku by som vozila do skolky autom. do buducnosti by to bolo praktickejsie, vacsi vyber strednych skor, viac pracovnych miest a muz uz pracuje v ba a to dochadzanie nam berie vela casu, ktory mozme stravit spolu ☹

monca1991
5. feb 2011

mamicky,chcela by som vas len upozornit!!!v TT sa kradnu kociky rovno spred dveri.mne a mojej susede tak ukradli a zevraj uz aj na prengu uz miznu.davajte si pozor!!! ☹ 😠 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre