Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
6. nov 2009

zeny, idem nalozit este pracku a pospratovat hracky, lebos a tu neda ani chodit a pekne sa napapkam..a potom ked nezaspim vas sem este pridem mrknut aj ja..😀

zabkatt
6. nov 2009

cafte babule, tak zas po dlhej dobe pozerám čo písšete a popritom píšem diplomovku tak ked napíšem nejakú kravinu tak to berte že mi už zahrabáva 😀
čo sa týka toho cvičenia ja som tam chodila do nukleonu a docela ma to bavilo, bol to taký relax a nebolo to ani drahé, myslím že nejakých 30sk. 😀
idem vás dočítať lebo ani nemám kedy ešte mám napísať 7prác a knižnice sú vyrabované ☹

tehulka4
6. nov 2009

no, vidim, ze ste sa tu asi na dnes na to vybodli...tak nist.. 😝

tehulka4
7. nov 2009

breeee rnaecko, nooo tak to tu vyzera ze som si vstupila do svedomia iba ja..😀..zelam vam vsetkym pekny vikendik..🙂

vladkaz1
7. nov 2009

aj ja ti prajem pekny vikendik idem kupit do zastrcok nejake vone nech mi to tu voni 😀

lyongirl
7. nov 2009

no, my máme o zábavu postarané, teda ja, MM je v robote... deti sú na to asi tak, že Alex je už lepšie, ale Rišenko je horšie, už má aj zachrípnutý hlas a stále soplí a nemôže dýchať, jeduje sa na to a je na mne zavesený ako opička. A ešte aj kašle, no som zvedavá, či sa to zhorší. na noc som mu dala Panadol, nech sa mu uľaví a lepšie spinká a chcela som sa vyspať aj ja. Vstával o 7:30 a 9:05 už zaspal nanovo a spí, asi ho tá choroba položila, lebo on tak skoro nespáva po zobudení. Alex si plastelínuje, tak som aspoň umyla riad a spratala, ale treba ešte povysávať, utrieť prach, umyť zem, umyť kúpeľnu a netuším, či dnes niečo z toho aj spravím. Dnes sobota, asi sa tu poriadne nikto neukáže, my to máme ako týždeň, keď MM stále robí, ani neviem, že je víkend ☹

lyongirl
7. nov 2009

Vladi a ako sa cítiš? Teraz pozerám, kedy máš termín, ja som mala pri Alexovi 28. mája

vladkaz1
7. nov 2009

citim sa fajn mam uz aj take male brusenko 🙂 ,bola som v tescu su tam riadne vypredaje na detske veci ,malej som kupila nadherny hunaty svter jemnucky za 76sk 😀 rozmyslam ze behnem este jeden zobrat taky isty len vacsi a vestu zimnu na 149sk z 600 sk takze super sa tesime ... a malej hrozne idu take farby ako cyklamenova a fialova 🙂

gabuliik
7. nov 2009

Čaute baby.Tak MM mi v tej lekárni nezastavil 😠 .Takže zajtra ho neminie cesta do Tesca.A ked tu Vladka píše,že majú výpredaje,tak to aspon omrknem.Malému by sa zišlo bodyčko....

vladkaz1
7. nov 2009

gabi body som nekukala ale svetriky mali teda pekne .. za 76 sk,90 sk a tak som bola uchvatena by som aj vela nakupila ked mala ma toho tolko na oblecenie viacej nez ja a naco nam to bude? tak soms a aspon potesila svetrom a vestou ..

gabuliik
7. nov 2009

No tak to sú super ceny.Malá má 4 svetre,ale sú jej také volnejšie.Ja by som jej aj kúpila,ved do škôlky vynosíme a za takú super cenu ...A asi kúpim aj segrinej malej a odložím to na Ježiška 😀. Ale mala by som malému aj niečo kúpiť,bo on nosí veci aj po malej - na doma.Ale ked niekam ideme,tak mám normálne problém vybrať niečo slušné.No ved uvidím,popozerám tam zajtra.

jevel
7. nov 2009

ahojte

nooo aj ja som dnes čumela na ceny svetríkov v tescu. ja som kúpila taký pásikavý , s kapuckou za 90 sk 😅 . ale inak výber nič moc, asi ešte zbehnem pre vestu 😀

marcelkatt
8. nov 2009

Ahojte, presne pred 2 rokmi uzrel svetlo sveta náš prvorodený milovaný synček Erik. Narodil sa 8.Novembra 2007 s mierami 53 cm a 3860g o 11:18hod v Handlovskej pôrodnici. I keď pôrod bol dosť náročný a komplikovaný, stál za to a sme radi, že je Erik s nami.
Dnes je z neho šikovný dvojročný chlapček, no tie miery sú samozrejme iné 🙂 Teraz má 93cm a 12kg...

vladkaz1
8. nov 2009

marcelka vieme ,srdecne gratulujeme k 2 rocikom Erkovi a ja zagratulujem osobne takze si budem setrit slova oki? 😵
Jevel ano vesta je pekna mne sa pacili tie natelniky 3 ks ,len take ma dost a tie 2 svetre pruzkovy a fialovy viacej je taky hunaty a jemny a ta vesta na nom je proste super ... 🙂

marcelkatt
8. nov 2009

Ďakujeme Vladka!!!! O pár dní budeme blahoželať Vašej princezničke 🙂

vladkaz1
8. nov 2009

Noo veru dnes som bola Erkovi vybrat darcek ,len s borisom sa neda chodit ved ho poznas tak pojdem zajtra a dodatocne zagratulujem Ericovi ,malej sme dnes kupili farbicky tak sa tesila jak mala nechce ich ani dat a su v takom fajn puzdre takze ani nepolame ... 🙂
Svetre uz nic nemali vsetko vypredane ,som tam dnes nabehla ze nakupim aj krsniatku k narodkam aj malej k roku a nic nic nic prazdne regale ...

gabuliik
8. nov 2009

Čaute.
Erikovi srdečne gratulujeme k narodeninám! 🙂 🙂 🙂

Vladi,veru.Prešla som celé tesco 2x a nič.Ani jeden sveter.Taká som bola naštvaná,že až.Ale neva,aspon som tam počumákovala.A malému som kúpila bodyná v simbe.Jedno stálo 3,39eura a sú pekné.S mackom pú a dobrý materiál.Uvidím čo to urobí,ked ho operem.

marcelkatt
8. nov 2009

Gabulik ĎAKUJEME za blahoželanie! Vladka farbičky sú pre nich super v tomto veku si myslím. Náš tiež len kresliť chce, má také autíčkové z tej rozprávky Cars, neboli ani drahé a majú tiež fajn obal. No tie akcie v Tescu sa oplatili, všetko pekné je fuč už.
Gabulik to si dobre kúpila to bodynko. Mňa vyšlo až 6€ s mackom pooh. Dosť.

stankatt
8. nov 2009

ahojte 🙂
Erikovi gratulujeme 😉

gabuliik
8. nov 2009

Ja viem,že tie disneyové sú drahé.6 by som nedala,lebo ked si predstavím,že za chvílu mu to bude malé,tak by mi to bolo ľúto.Malej za tričko toľko dám,lebo viem,že ho bude nosiť 3/4 roka určite.Ale štupel hned zo všetkého vyrastie.V auguste som mu kupovala tepláky a už teraz sú mu malé 😒 .
Cez týžden asi vybehnem kúpiť ešte dalšie.Teda najprv operem toto,aby som vedela či sa nenatiahne 😅 .

Jáj a k tým farbičkám ... aj našu chytila mánia kreslenia.Tak jej vytláčame obrazky z netu a ona farbí.Popritom si dačo načmára aj malý ... 😀

marcelkatt
8. nov 2009

Ďajkujeme Stanka!!!! Presne Gabulik aj my tak Erikovi niečo vytlačíme, alebo nakreslíme a on vyfarbuje-po svojom 🙂

timotej
8. nov 2009

Gratulujem Erikovi, nech je zdravučký. Marcelka ešte nič nečakáš?

marcelkatt
8. nov 2009

Ahojky, ďakujeme za blahoželanie. Veru zatiaľ ešte nič. To už by som sa Vám rada pochválila veru.. My sme mali problémy aj pri prvom, no veď uvidíme, nebudeme to siliť, každopádne si želáme pre erika súrodenca.

lulupopo
9. nov 2009

Ahojte Baby, tie , ktore ste uz rodili v TT nemocnici, prosim Vas povedzte mi co presne si mam doniest do porodnice pre seba a pre babo, lebo uz take vseljake zoznamy kolkuju po nete, ze som z toho debo... ja budem rodit niekedy na konci februara zaciatkom marca...dakujem za info, L.

lyongirl
9. nov 2009

pre bábo - nemusíš nič, všetko dostaneš, ale ja po svojich skúsenostiach som mala a zobrala by som si toto všetko:dudku, svoju fľašku na mlieko, ak nebudeš mať ešte mlieko, tie ich sú nechutné a majú veľké dudle, svoje oblečenie a plienky/látkové/, náš malý mal hroznú alergiu a sestričky sa len tvojej výbave potešia, nakoľko majú biednu zásobu aj košielok, aj plienok, aj periniek, čiapočku, rukavičky, vlhčené servítky, plienky, prebalovacie podložky, ja som mala aj svoje mydlo, na ruky, jar a hubku na svoju fľašu na mlieko, krém na ritku

pre seba - košele ti dajú, môžeš mať aj svoje, ale zbytočne by si ich špinila, ja som sa tam potila jak kôň, bolo tam horko a uvítala som ich oblečenie, nemusela som doma toľko prať, príbor, kozmetiku samozrejme/sprchový, zub. kefka atď/, šlapky do sprchy, uterák

nejak ma už nič nenapadá, ale určite je to ešte dosť, tak sa kľudne pýtaj 😉

vladkaz1
9. nov 2009

Moja tak ako Pise Lyon ,dones si 3X plienku klasika ,mne sa startili no skor mi ich sestricka zobrala medzi ich plienky a uz nevratila asi tak,potom nejake oblecko kosielky pre mimisko ja by som si urcite priniesla svoje lebo je tam ta infekcia uz dlho stafilokok myslim a prenasa sa to zevraj, zevraj!!! s pradla .. pri malej som mala svoje a mala to vobec nemala ,capicku ,dudku, flasku ,plienky,postolky,ponozky pre krpca,hygienicke potreby ,pribor ,
Slapky ,uteraky aspon 2 ,toaletny ,pizamo si neber teda koselu budes krvacat vyuzi ich davaju ti ciste podla potreby ani zupan by som si nebrala ..moja a zober si tie z lekarne nohavicky tie su velmi dobre take sietkove poporodne ,vlozky .
neviem nic ma uz nenapada 🙂

lulinak
9. nov 2009

Ahojte,
aj ja sa pripájam ku gratulácii všetko naj,naj,naj a nech Erikovi čoskoro pribudne súrodenec.

Vladka teba som sa chcela opýtať,ty posielaš všeličo (myslím) poštou a potrebovala by som poslať ohrádku ,no a netuším do čoho ju zabaliť a koľko sa platí poštovné a ako to vlastne celé funguje.Ďakujem pekne

lyongirl
9. nov 2009

poštolky netreba, v pôrodnici sa nebalí naširoko...

a čítala som dozadu a skoro by som zabudla, tak som rada, že sa mi to nestalo a môžme sa aj my pridať ku gratulácii a želáme Erikovi len to naj, naj, nech poslúcha rodičov, nech im robí len a len radosť a veľa, veľa zdravia, lebo to je najdôležitejšie!

lulupopo
9. nov 2009

diki baby za zoznamy, takze postolky vyskrtavam, mam brat aj nejake jednorazove plienky a teplomer?

gerdusha
9. nov 2009

ahojte baby, chcem sa spytat, ci ste niektora z vas boli na vysetreni genetiky a ak ano, kde sa taketo okrem blavy, trencina a nitry robi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre