Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gucz
24. sep 2008

mamaklub je na linčianskej, na sídlisku. Uprostred sídliska je škôlka, na Limbovej ulici, a keď vojdete do škôlky, tak na pravo je mamaklub.

gucz
24. sep 2008

presnejší inzerát bol v Trnavsku, ale už sme ho vyhodili.

bebca
25. sep 2008

ahoj gutz
a kto moze chodit do mamaklubu?

silvika
25. sep 2008

kto chodite plavat do kvapky?

gucz
25. sep 2008

ahoj bebca, ja neviem, asi všetci, nie? Ja niesom priamo z Trnavy, aj keď som detstvo prežila na linčianskej. V tom mamaklube som bola zatiaľ len na burze, celkom dobre som tam vtedy aj s kamarátkou nakúpila.

len ma to tak napadlo, že či by baby nemali záujem.

Ja teraz bývam v Šelpiciach, tak do nijakého klubu nechodím, možno keď bude malá väčšia.

bebca
26. sep 2008

gutz - aj ja som z Linčianskej a z videnia ta poznam 😉 😉

gucz
26. sep 2008

ahojky tvoj bráško sa volá Janko a bývate v 13 poschoďáku? Alebo ste bývali?
Ja nemám pamäť na mená a moc ani na tváre, ale ten krstný na fotke sa mi zdá povedomý... 😕

lyly
26. sep 2008

silvika, ja chodim s malou do kvapky 🙂

silvika
27. sep 2008

my chodime v sobotu ked nie sme chori.

gucz
29. sep 2008

to sem nikto nechodí?

silvika
30. sep 2008

halooo, kam sem?

melory
autor
30. sep 2008

ale chodi, chodi, len nikoho nestretava

terezzka11
4. okt 2008

Dievcata, neviete poradit kde v Trnave kupit DOBRE topanocky pre dievca? Uz som prechodila vsetko mozne i nemozne, ale akosi nenachadzam topanky, ktore by som bola ochotna kupit.... Nechcem na nich setrit, ale za tu cenu chcem aj kvalitu. Do Blavy sa mi "trepat" nechce, lebo nemame auto a s malou vlakom a potom mhd... 😒

melory
autor
5. okt 2008

terezka skus na prednadrazi obuv v casale...ale nie dole!!! tam kvalitne nemaju.....musi sa ist hore schodami.

terezzka11
6. okt 2008

Super, vdaka za radu. Skusim sa tam pozriet.

suziad
8. okt 2008

Ahojte maminy. Chem vas poprosit, ktora bude mat chvilku cas, mohli by ste mi v kratkosti napisat, co si treba zbalit do TT porodnice. Treba aj vlosky lebo niekedy to vsetko davali, WC paper, pribor atd.... Dikes moc. 😵

silvika
8. okt 2008

ahoj suziad, ja som mala pribor, vlozky aspon dvoje balenia, plienocky malemu i balenie newborn, papuce, poharik, veeela pitia,toaletak, odsavacku na mlieko ale to mi az na druhy den priniesol manzel zupan som nevyuzila, bolo mi stale horko, nocnu koselu davaju erarnu. toto napadlo mne.

terezzka11
8. okt 2008

no a mne aj jedlo nosili, lebo varili kadejake bludy a potom sa deticky vyhadzali alebo ich bruska boleli. konkretne sa pamatam, ze bolo nieco kapustove prekorenene.. takze mi manzel (alebo moj dedko) sliepockovu polievocku nosil a mala som z toho potom hromadu mliecka 😀 a vlozky som minula tusim 4 baliky. a tiez masticku na zadocek, aspon 3 uteraky si nachystaj, a ja som mala aj svoj teplomer. pre babo ciapocku a rukavicky.

andreajocka1
9. okt 2008

ahoj suziad,
my sme pouzivali aj vlastne oblecenie,perinku a latkove plienky, kedze sa nasa mala z nemocnicneho vyhadzala.
zober si este nieco na nohy do sprchy.

kala
9. okt 2008

babulky ahojte predávam športový kočík chicco ct04 a stoličku na papanie pozrite na moje inzeráty ak by niekto mal záujem tak sa na cene dohodneme

bebca
13. okt 2008

ahoj gutz
takze vies asi kto som 😀 😀 😀 😀 😀
a ma bracha Janka 😀 😀 😀 😀
tak sa aj trosku pozname, aspon z videnia 😎 😎

sissik
20. okt 2008

ahojte 🙂
rada by som sa opytala, ako ste si vyberali detskeho lekara? niekto vam odporucil alebo ste isli podla obvodu kam patrite?
viete mi povedat, kto je dobry? detsky lekat by sa mal nahlasit v porodnici, ano?
diky 😉

silvika
20. okt 2008

ja som vyberala podla obvodu lebo mala este mna a ano nahlasuje sa lekarovi v porodnici ked sa vypisuju papiere k akemu bude dieta patrit

sissik
21. okt 2008

a ako zistim ku komu patrim? maju to vypisane niekde na dverach?
dakujem 😉

barbiek
21. okt 2008

ahojte maminky, mzoem sa k vam pridat aj ja?? 😉

basado
21. okt 2008

ahoj sissik. ano v porodnici nahlasuješ svoju decku lekarku. oni píšu prepuštaciu spravu o tvojom dietatku. 🙂 mne doporučila moja sestra decku lekarku. 🙂 😉

basado
21. okt 2008

barbiek jasne že sa možeš. ja som sa nepytala dufam že im to nevadííí 🙂 ked ano tak napíšu 😉

gabuliik
21. okt 2008

čaute, Už som tu dlho nebola. Je tu niečo nové?

melory
autor
22. okt 2008

barbiek ahoj vitam ta...
gabulik ako sa mate? ako zvladas?

barbiek
22. okt 2008

dakujem kocky za privitanie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre