Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
22. okt 2008

Čau Mel. Máme sa fajn. Zvládam .... prežívam. Zo začiatku to bolo ťažké. Malá žiarli, robí krpcovi zle. Takže som mala na to dosť nervy. Andrej dosť často plakával čo ma deptalo. Teraz je to lepšie. Len ma trápi,že som staratila mlieko z jedného prsa. Tak kojím len z jedného a musím ho dokrmovať. Nie veľa,ale musím. Inak plače. Bola som na ko u svojho gynekológa a povedal mi,že sa to stáva,že sa mlieko v jednom prse strati. mne to príde divné,ale čo už. Nič s tým nespravím.

melory
autor
27. okt 2008

gabulik to ma mrzi ...ze z jedneho...uz som sa s tym stretla.

mna teraz tesi, ze maly sa uz komplet oblecie a vyzlecie...mala uz sama papa....to hned odbudne robota, 😵

sjuzi
28. okt 2008

Ahojte baby, kam chodíte v takomto počasí s deťmi. Okrem kvapky, kútiku v Arkadii, Maxovského vláčika, ma toho moc nenapadá... 😉

gabca72
2. nov 2008

Čaute Trnavčanky a z okolia,chcela by som si mezi vami najst kamaratky s dvouročnými detičkami no nemusi to byt presne.My sme zo Zavara,byvame tu dva roky a stale nikoho nepúozname,takže nemame ani kamaratky,je nam doma smutno a nemame sa ským zahrať.Dufame že sa nam niekto kamaradsky ozve,zvedavo budeme čakať 🙂

gabuliik
4. nov 2008

Čaute! To sem nikto nechodí? 😲

krtko.
4. nov 2008

ahoj gabuliik.ako to zvladas?
ja chodim s detmi zvacsa do centra na vodarni,ale teraz kaslu tak sme doma 😠 petka ma este aj hnacku ☹
ja som tam kazdy utorok doobeda,ale chodime aj poobede
mne uz pojde aj od pondelka aj petka do skolky tak budem mat trosku volno 😉
zajtra pojdem doktorovi a pojdem na pn-to znamena ze budem 2 tyzdne bez vychadzok 😠
poznate nejaku tehotnu co mala kontrolu?lebo z kazej strany pocuvam ze tehu nechodia a doktor mi povedal ze chodia,tak teraz neviem ☹

sissik
5. nov 2008

ahojte.
krtko co sa tyka kontroly tak vela tehuliek bolo v tom, ze nechodia. ale sestricky u lekara mi vraveli, ze vraj zacali chodit a mam si davat na vychadzky pozor 😉

melory
autor
5. nov 2008

ahoj gabca...sme tu....

gabuliik
6. nov 2008

Čaute. Tak ja som tu teraz,ale len na chvilku. Dnes som ko. Maleho včera očkovali a je z toho úplne hotový. Furt mi plače alebo spí. Čo je ten lepší prípad,ale ten plač je neznesiteľný.Do toho ešte malá vyvádza,takže som fakt zničená.Tak sa zatiaľ majte.

krtko.
6. nov 2008

sissik,aj ty si na PN?

melory
autor
6. nov 2008

gabulik posielam ti vela sil. drz sa...je to kolotoc, raz sme hore - inokedy zas dole. takze ver, ze to teraz bude hore.

sissik
7. nov 2008

krtko ano. ale o chvilu uz budem dufam na materskej. tie obmedzene vychadzky nic moc.

krtko.
7. nov 2008

sissik,ja som tiez 😠
ja doma vydrzim ,ale co deti,tie chcu ist aj von ☹
za tyzden si mozem ist pre vychadzky,tak aspon volaco 😉

sissik
7. nov 2008

ked je pekne pocasie tak je to tazke vydrzat vnutri. ale o tyzden uz bude lepsie, ked pojdete na chvilu von.
len pocasie bude mozno horsie 😒 ale detom to asi nevadi 😉

gabuliik
8. nov 2008

Mel, ďakujem. tie sily ubúdajú,ale verím,že o taký mesiac,dva sa už konečne aj malá ukludní a Andrej tiež. Dúfam,že ďalšie očkovania budú už lepšie. ☹

krtko.
8. nov 2008

gabuliik,moniku si nedala do skolky?

melory
autor
10. nov 2008

gabulik mne hugo neznasa tieto ockovania {po prvom skoncil so 40-tkami v nemocnici} a doktorka mu davala tie setrne, volakedy sa platili 1400,- a teraz su uz zadarmo....staci si vypytat u pediatra....nemal by byt problem, aby ti dali setrnejsiu latku.

bubadlo27
10. nov 2008

ahojte 😉
aj mne mala moc ockovanie neznasa a tiez teplotujeme, tak sa tesim na december na dalsie kolo ockovania ☹

melory
autor
11. nov 2008

stelka mala ist v auguste a este sme nevystiehli stredu na poradnu, aby sme boli doma, alebo aby bola zdrava, alebo aby neprsalo....mam doktorku daleko, ale nechcem menit, ked syna pozna od narodenia a ma zdrav.problemy.

suziad
12. nov 2008

ahojte, holky chcem sa spytat, ci neviete o nejakom dr. v Trnave ktory by prepichol mojej mesacnej cerke uska na nausnicky. Moja dr vrav,i ze je to skoro, ona by to urobila az v 5 - 6 mesiaci. Mi by sme to chceli skor. Co si o tom myslite?? DAKUJEM.

basado
12. nov 2008

ahoj suziat moja sestra dala dala malej prepichnut ešte ked bola v nemocnici kde sa mala narodila. tak si myslim že tam by jej určite povedali že to je skoro. a ešte tomu nič neplatila 🙂

melory
autor
12. nov 2008

nam nasa pediatricka prepichla na prvej navsteve u nej

veronicenecka
13. nov 2008

suziad nasa obvodna je kadličková a ta prepichuje a cim skor tym lepsie aspon to nebude tak citit mne sa zda ze moja sestranica mala az v druhom mesiaci ale krstna banovala ze jej nedala skor.... ja sama som mala prepichovane usi tri krat prvy krat ked som sa narodila potom ale v druhom roku pretoze mi zarastlo a potom som od 2 triedy nenosila nausnice az v 8 triede som si ich dala prepichnut skor nastrelit lebo babka ze kupi mi zlato na birmovku a ja ze dobre no zlato, zlato mi robilo zle usi zacali hnisat a tak nausnice som stratila psst babi ece o tom newie nemozme ich nikde najst a nosim iba bizu a ta mi nic nerobi ako nechapem preco ale newadi sorry odbehla som trochu od temy ale ja asi dam svojej dcere ked budem mat nausnice nastrelit mna to trosku zastipalo ale bolo to ok fuu ale ja to mam ece daleko 😀 a dufam ze to bude daleko 😉

mo7
14. nov 2008

ahojte som tu nova na fore ale aj v trnavskom kraji, vsetky ste len priamo z TT alebo aj okolia, zisla by sa kamoska, dakujem za odpoved

melory
autor
17. nov 2008

mo7 vitaj....no vsak tu nas spoznas a mozme dat aj stretko. dake predvianocne na trhoch.... 😉 s medovinkou v ruke 😵

mo7
19. nov 2008

melory, vdaka s radostou aspon spoznam novych ludi a nebudem sediet len doma, uz mi dali lepsie vychadzky tak mozem zacat brazdit ulice 🙂

gucz
19. nov 2008

suziad ja som dala malej prepichnúť uši u ušného doktora na poliklinike u dr. Paveleka. Stálo to 400 korún a objednávali sme sa napred. Moja detská jej ušká prepichnúť nechcela, neviem prečo. Náušničky mala po prepichnutí zo žltého zlata a po mesiaci sme jej dali z bieleho zlata.

mo7 ani ja nie som priamo z TT, teda bola som, ale presťahovali sme sa 🙂, ale na vianočné trhy určite tiež pôjdem, ja sa teším na varené vínko 😉

melory
autor
19. nov 2008

co tak zacat fakt organizovat stretko na vianocne trhy???

mo7
20. nov 2008

melory: ja som za aspon spoznam par ludi, co tu poznam su len sami chlapi, a ti mi veru vela okolo veci, ktore momentalne potrebujem veru neporadia, a moja polovicka je bud na cestach, alebo od rana do vecera v praci, ten tiez nema momentalne cas co uz, a vychadzky uz mam na pn neobmedzene tak mozem lietat kam ma len napadne 🙂

silvika
20. nov 2008

ahojte ja som tiez z okolia aj sa chystam na trhy....aale chystam este neznamena ze tam som ze ... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre