Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gucz
16. jan 2009

Renka robila si v Invensyse?

stankatt
16. jan 2009

Gabi, dnes papala iba o 2:00 🙂 ale bola som jej dat asi 3x dudu 😒 Uvidime dnes, este viac kase som do nej natlacila 🙂 uz spinka, isla az skoro o 20tej 😒 Ale mame novy rekord: dnes spala cez den od 11:45 do 15:00 a to prosim pekne sama v postielke. Ja neuspavam, dam ju do postielku, pusinku a papa- odidem. Niekedy tam este par krat musim ist ja alebo muzik, pohladkam a idem. Ak nerobi brutus cirkus, tak ju nevyberam. Inak gabi ja jej este cajik nedavam.

gucz
16. jan 2009

stankatt robíš dobre s tým uspávaním v postieľke, takto sa Ti naučí pekne zaspávať a nebude vymýšľať ani keď bude väčšia. A že Vám deti prespia celú noc v kuse, to nečakajte tak do roka a pol, moja spinkáva pekne, no i tak jej musím sem tam ísť dať dudu v noci. Nepapá mi v noci už od 5 mesiacov, prestala pýtať keď som začala dávať riedku kašu na noc z fľaše.

gabuliik
16. jan 2009

Stanka fakt nedávaš čaj? Že vraj nekojené deti ho potrebujú. Ja teda malého kojím,ale aj tak mu aspon raz za den trochu dám cucnúť. Aj mne malý zaspával sám v postielke,lenže potom začal mávať záchvaty plaču a nič iné ako nosenie na nho neplatilo. Tak sme nosili aj hodinku v kuse a on si na to nejako moc zvykol ☹ No a teraz ho odúčať ... neviem. Skúsim to neskôr,tak ako pri malej.
Inak dnes som tej kaše dala aj ja viacej ... 😀

stankatt
16. jan 2009

Gabi tak sa snad vyspime 😉 A cajik nedavam, lebo tie bylinkove ( sypane aj vreckove) su pre deti od 6mesiacov. A tie co su od 1tyzdna, tie granulovane su sladke. A cim neskor sa nauci na sladke, tym lepsie. Zatial jej davam prevarenu vodu a neprotestuje. Tak este chvilku pockam a zacnem davat cajik 😉 Ale teraz v zime nejak ani nepyta pit. V lete pila dost 🙂

stankatt
16. jan 2009

A Monika nespi s nami v spalni. Ona je od narodenia vo svojej izbicke 😉 Cez tyzden som tam s nou, aby sa muzik vyspinkal ale z postielky na ma nevidi. Cez vikend je tam sama 🙂

renka9
16. jan 2009

stankatt- ked jej davas prevarenu vodu a chce ju, tak jej ani caj nedavaj vobec, neuc ju nato. jaj, keby aj moja chcela vodu... 🙂

gabulik- OK 😉

gutz- odhalila si ma 😵 , aj ty si tam robila?

lyongirl
16. jan 2009

renka, tak to nie je bohviečo....byť nezamestnaná, aj keď ani Invensys nie je výhra, veď ja po MD tam asi tiež už nepôjdem. Lea bola včera odovzdať veci, dala výpoveď a dnes bola 1x v novej robote, ale neviem, ako sa mala, ale asi lepšie. Má pracovnú dobu od rána do poobedia - neviem presne ako a víkendy nerobí, robí s PC, takže si myslím, že lepšie, len si nepokecá s babami....

my sme tiež na vode, síce pil aj čaje, hlavne keď bol chorý, tak s medom a citrónom, ale to až túto zimu, dovtedy nie. A keďže mal na tele dosť veľké exémy, tak sme zasa iba na vode a neprotestuje, toľko čo on vypije, to som nevidela teda žiadne dieťa, precikané plienky už nerátam 😀

renka9
16. jan 2009

LYON, a kde teraz robi Lea?

mmona
17. jan 2009

dobre ranko tušim som prva ako ste dnes spinkali my nie moc dobre ale dalo sa.

lyongirl
17. jan 2009

ahojte, ja som spala celkom fajn, na to ako už s bruchom spávam 😒 ,
renka napíšem ti to do IP

stankatt
17. jan 2009

Ahojte, papali sme az o 2,30 🙂 ale dudu sme davali asi tak 5x 😠

bershka
17. jan 2009

baby ahojte, na ktorom to poschodí ordinuje čech v nemocke?

bershka
17. jan 2009

stani, nemáš lepiacu pásku? 😀 😀 😀 😀 😀

stankatt
17. jan 2009

bersh asi na 3tom- aspon ked ja som tam chodila 😉
Aj ja som nad tou paskou rozmyslala 😀

krtko.
17. jan 2009

bershka,cech ma ambulanciu na prizemi ,ale teraz odisiel do kupelov 🙂
kedy ides na poradnu?

peggi
17. jan 2009

bershka, presne ako pise Krtko,Cech ma ordinaciu na prizemi,bola som tam tuto stredu,zastupovala ho Stefanikova.Z hlavnej chodby je to prvz vchod doprava,oproti porod. prijmu.

stankatt
17. jan 2009

Ahojte princeznicka spapala celuuuuu porciu kase 🙂 a uz aj zaspala.... nech jej to vydrzi az do rana 🙂

krtko.
17. jan 2009

peggi,a ty ides kedy na poradnu?

peggi
17. jan 2009

Krtko,ja idem v stredu 21.1. A ty?

krtko.
17. jan 2009

aj ja idem v stredu ale neviem kto tam bude 😉
mozno sa stretneme 😉

peggi
17. jan 2009

O.k. 😎

gabuliik
17. jan 2009

Stanka,tak vy ste teda zaspali dobre. My ťažko. Až okolo 21.00 Nie a nie zaspať. Vždy ked už som myslela,že spí tak začal plakať a nanovo. 😠
Inak malý zaspí s dudku,potom ju vypluje a celú noc ju nepotrebuje.Teda nepýta.A to ani po nočnom kojení. Ked sa mu ju snažím dať,tak buď neotvorí pusu vobec alebo ju hned vypluje. 🙂

gucz
17. jan 2009

renka9 áno aj ja som tam robila pred materskou, svet je malý 🙂

renka9
17. jan 2009

gucz, si priamo z TT? kolko si robila v Inves? si ta moc nepametam... 😒 ja som odchadzala jun 2005, hned ako som ostala tehu,na PN.

gucz
17. jan 2009

mne si Ty povedomá v tvári, ale asi Ťa nepoznám z práce, ja som nastúpila myslím že v januári 2006,na materskú som šla v júli 2007

renka9
18. jan 2009

gucz, tak to sme sa nestretli, lebo ja v januari 2006 som sa chystala pomalicky do porodnice... 😉

adriana02
18. jan 2009

caute maminy strasne dlho som tu nebola tak som sa stratila v tych temach co ste stihli prebrat.Mnw sa vratil manzel z nemecka cely dopaleny vylial na seba vodu ma cely chrbat ruku a nohu no hroza v piatok prisliel s nemocnice ale nema to bohvie ake vraj musel odist lebo potrebovali uvolnit miesta to je bohove ale co uz dufam ze sa s toho dostane.
Ale mam aj pozitivnu spravu robila som si tehotensky test a vysiel pozitivne no nechcem a moc tesit az ked mi to potvrdi lekar tak mi prosim drzim palce zatial sa majte

stankatt
18. jan 2009

Gabulik to je dobre. Dnes sme papali o 4,00 🙂 🙂 🙂 ale dudu som davala predtym asi 2x. No nemoooozem met secko 😉 Vyzera to nadejne, aj dnes poobede spala skoro 3hod. Zeby sa nam robil nejaky rezim?

sisulka7
18. jan 2009

babule, poradili by ste mi kde v TT sa daju kupit tehotenske nohavice?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre