Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyongirl
29. apr 2009

jevel a ešte mi poraď ako si ju vlastne našla? Už som jej napísala mail, tak dúfam, že sa to vyrieši. Ja som si dala vyhľadať a mne nič nenašlo, ako to je možné? 😅 😕

lyongirl
29. apr 2009

jéj, tak dík, ale tú tortu si si zaplatila....

vladkaz1
29. apr 2009

jeezis tak to je nahoda ,tak gratulujem a dufam ze sa ti ozve inak ju budeme bombardovat na nete , daj vediet chichi

mel30
29. apr 2009

Ahojte baby. Dnes som na tejto stránke prvý krát. Tiež budem rodiť v TT, som v 34. týždni. Bude to pánovaný cisársky. Mala by som na Vás zopár otázok, ktoré ma trochu trápia. Rada by som mala manžela pri sebe. To že pri cisárskom to nepôjde...žiaľ prežijeme. Ale mali ste možnosť po pôrode stráviť so svojou polovičkou a s bábätkom aspoň pár minút? Desím sa toho, že to tam pôjde ako na bežiacom páse a nebudeme mať možnosť vychutnať si prvé chvíle ako rodinka. Manžel sa na malinkú strašne teší a už tiež depkuje z toho, že si ju pomojká až doma. Aké máte prosím vás skúsenosti? Možno sa vám to bude zdať ako hlúposť, ale pre nás to je naozaj dôležitá otázka...

jevel
29. apr 2009

lyongirl - veď keď som si dala jej meno "Linda Tomášková" - tak ju to v pohode našlo. Hore sú "inzeranti" , klikla som na to a vyplnila meno a priezvisko 😉
určite sa to vyrieši

vladkaz1
29. apr 2009

😉 Mel , ja som isla normalne takze poradit s cisarskym neviem, ale urcite manzel nemoze byt vtedy pri tebe teda pri cisarskom, co sa tyka toho ze po morode si moze momojkat malu je to len moj nazor ja si myslim ze ked bude svetko v poriadku tak ano... Opytaj sa na poradni ako pojdes do nemocnice tam ti urcite poradia drzim palce nech ti to dobre dopadne a vytuzene babatko bude moct pomojkat..

bubadlo27
29. apr 2009

ahojte,
vladka ano, my sme sa tak rychlo rozrastli, ale uz by som to nexcela vratit spat, je to sice zaberak ale da sa 😉
teba velmi casto stretavam , aj vidavam z balkona 😀 😀

my sme mali dnes stretko s babami z terminu, 2007 a celkom sa nam pacilo 🙂
sme isli po meste jak mafia s tolkymi kocikmi 😀 😀

vladkaz1
29. apr 2009

Bubadlo len ja ked ta vidim neviem ci si to ozaj ty? Kde ma vidavas? na Druzbe chodik k nasim k tescu alebo na nakup chichi aj si ma spoznala? a podla coho?

gabuliik
29. apr 2009

Čaute.Dneska sme boli skoro celý den na záhrade.Síce fúkalo,ale dalo sa.Poobede išiel MM do Tesca a doniesol malej záhradný domček.To bolo radosti.Celé poobedie tam bola strčená.Aspon bol klud 😀 .Uvidím dokedy jej to vydrží... 🙂

vladkaz1
29. apr 2009

😀 😀 Gabi super o zabavu postarane no moja dnes bola celkom dobra nikde som nebola.. 🙂

bubadlo27
29. apr 2009

vladka , ja ta vidavam z balkona, byvam oproti mercela 😉
a poznam ta z videnia uz dlho aj podla kocika z vlasov 😀

a nas spoznas urcite, lebo s dvojickovskym kocikom a hrackarskou karickou a krtkom a loptou a neviem este s cim 😀 nechodi vela bab 😀

vladkaz1
29. apr 2009

jasne si to ty tak ked ma zbadas tak sa prihovor, ja tam kusok byvam od teba
🙂

stankatt
29. apr 2009

Caute, tak my sme furt doma, uz mi hrabe 😝 😝 😝 😝 Mala bola takaaaaaaaaaaa ospala, a teraz sa v postielke jasi jak keby bolo rano....

vladkaz1
29. apr 2009

Stani aj nasa o 1 rano akoze hore jasila sa dosiel tatinko ze ona spat nejde.... teraz uz haja potvorka 😅

gabuliik
29. apr 2009

Neni ste vtom sami.Ja som mala včera tušáka,že bude blbá noc,tak som išla skorej spať.Aj tak bolo.Andrejko sa furt budil a dokonca aj Monika.No a od 5tej bol herec hore 😝 😠 . Inak aj mne už spia,ale dokedy ......

vladkaz1
29. apr 2009

no tak to je pravda dnes tatko doje o pol 11 a mala bude hned hore ako keby ho citila fakt ona vzdy stane a moze ist ako duch a potom s nim chce jest a tak to uz mam nervy lebo sa chcem vyspat a pcha mi do huby nohy no des taha mi vlasy a pod spekuluje.... dnes ma tak vytlacili s postele som o 4 rano isla spat do druhej izby lebo panicka ma skoro zhodila s postele no ako som sa asi vyspala na ho... 😀 😝

stankatt
29. apr 2009

Tak som ju isla ukludnit.... sak neposr.... sa? beeeeeeeeeeee tak zas odznova.. 😠

gabuliik
29. apr 2009

Tak to fakt nezávidím.Naštastie taký problém nemáme,že by sa budili ked dojde MM z roboty.Lebo oni ho dosť často čakajú už hore.Hlavne z nočnej.Chodí okolo 6,15 a pravidelne s ním ešte podebatujú 😠 a tým pádom musím vstávať aj ja a zobrať ich preč zo spálne,aby mohol spať 😠 😠 😠 😠 .Ale mne sa nechceeeeeeeeee

vladkaz1
29. apr 2009

juuj aj moja dnes ideme na nocnik a panicka 10 min nic zabalim a posrala sa do plienky a smeje sa mi toto robi stale!!!

gabuliik
29. apr 2009

Vydrž Stanka! 😅

stankatt
29. apr 2009

Vladi 😀 😀 😀 Monika sa vzdy po kupani pocika na prebalovaku... tak ju rychlo este nahatu posadim na serbel a cakame.... inak kupit ten hraci serbel aj bol napad.... Cvrkne tam 3kvapky a hra to do nemoty 😠 😠 😠 😠 az kym nevylejeme 😝

stankatt
29. apr 2009

No slecinka zas vykrikuje jak na futbale... asi s nou hodim rec 😝

vladkaz1
29. apr 2009

😀 mi mame normalny klasika ale nic nezabera ani bohovi tam cikat ani kakat , idem kukat panelak!!!!

stankatt
29. apr 2009

tak mlada provokuje 😠 naschval vyhodi dudel z postielky a potom za nim pisti 😠

gabuliik
29. apr 2009

Stanka,máš to husté... 🙂
Vy už skúšate šerblík?My nee.

stankatt
29. apr 2009

no uz zaspava 😀 jupiiiiiiiiiiiiiii

vladkaz1
29. apr 2009

uz spite? ja sa nudim asi idem umyt riad no neviem moc sa mi nechce..

lyongirl
29. apr 2009

ahojte, dostala som sa sem až teraz. Bola som si v meste pozerať topánky, no nič sa mi nepáčilo. Potom sme boli gratulovať segre, má dnes meniny a potom vaňa a tak. No už som tu.
Takže, mne Lindu nenašlo, ale ja som tam asi furt dávala ten Poprad a ona je zo Šale, takže asi tak, som to nejako pokafrala, ale som rada, že mi ju Jevel našla.
Písala som jej mail a mešká jej objednávka, že nemá ani jednu podprdu ani v obchode, no mohla mi dať aspoň vedieť, nech nečakám jak blbec a nestrasujem sa...
A u nás sa Alex hrá a Riško si myslí od 20tej, že je noc. Včera reval do 22:30, už mi hlava padala a dnes spí, tak dúfam, že nebude v noci buntošiť. No ešte ho aj tak keď pôjdem spať zobudím, lebo spí v kočíku poobliekaný, tak ho budem musieť prebaliť a dať mu papať. Alex zrovna vysypal na zem lego, to bol buchot.

vladkaz1
29. apr 2009

aspon ze tak ti odpisala ,a le ajstak sa mi to zda divne ze ti nedala vediet skor, ved je to v jej zaujme, vies keby to bolo naopak tak by ta uz obsrala , no nechcem krivdit ale stava sa to 😔

vladkaz1
30. apr 2009

dobre ranko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre