Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

jevel
26. máj 2009

ahojte

Vladka - to vážne nejaké kravy si dovolili niečo komentovať ohľadom tvojej postavy?? 🙄 to je fakt úbohé. takéto pipiny milujem 🙄

jevel
26. máj 2009

tak už chodí vyučtovanie? no ja rátam iba s preplatkom. ma šlahne ak bude nedoplatok

vladkaz1
26. máj 2009

baby nam doslo min tyzden ma kocky nastrasili ,ze su strasne nedoplatky tak ja som pocitala tak 10 lebo suseda v 1 izbovom mala -8.5tis ... tak ja bala jak cert lebo mi fakt strasne minieme vody a mali sme 600sk preplatok
Dalsia kamoska co byva vedla su 4 mali preplatok 12 tis ,ja to nepochopim jedna baba im povedala ci sa nekupu alebo neperie ja tocim 3 pracky za den..
Ale som spokojna hlavne ze nemusim nic platit!
Jevel ano som isla po meste a kupovala som nieco v stanku a ma komentovali kravy bolo mi to vrcholne neprijemne , ale neboj sa to bola len zavist lebo len obkukavali znacky co mam na sebe a tak... vies aj take su...chudere 😠

jevel
26. máj 2009

vladka - my sme mali minulý rok preplatok tuším 6 tis. tak dúfam, že nedoplatok nebude.

aj keby si mala prdel ako vagon nikoho do toho nič 😠 . ale určite závideli. Inak ja by som brala peknú pleť, nevymeníš?? som ako pubiška celá vyhádzaná aj na krku - ja keď som nakapatá, tak sa mi to vyraší na ksichte. 😒

bubadlo27
26. máj 2009

jevel, no uz chodia ☹
aj ja som ratala len s preplatkom, no zas sa dobre vyspim ☹

jevel
26. máj 2009

bubadlo - to je na nervy, keď človek čaká, že mu niečo vrátia a nakoniec musí platiť on. a ja teraz potrebujeeeem peniaze

bubadlo27
26. máj 2009

no ja som myslela, ze nieco odlozim na dovcu a nist z toho 😠
a prachy mi ani nehovor, normalne som zo zufalstva, dnes zas podala cez net lotto a som si zahrala aj stieracie zreby 😀

vladkaz1
26. máj 2009

no ani nehovor asi vsetky potrebujeme ,mi ideme prerabat malej izbu malovat a vsetko sa drb... ale sak srat na to..
moj ma nasral si objednal z canady tricko a za jaku palku ho asi dorazim ani vam nenapisem cenu to ma Lucka oblecenie na pol roka

jevel
26. máj 2009

vladka - nooo tričko je veľmi dôležitééé 😀

vladkaz1
26. máj 2009

no to teda je a obhajoval sa ze to ma na narodky ... alle sak ked ma nech si kupi ja nehovorim ale sak aspon z rozumom ja potom musim zasa na nakupoch alebo na nieco inom usetrit ked on sa rozhadzuje a take plany mame tolko potrebuje toho to sa neda .. ale vysvetli chlapovi 😅 , zasa na druhu stranu nechodi po senkoch ani von s kamosmi ... ja sa nestazujem.. mam dobreho chlapa len sem tam by som ho nakopala 😀

sissik
26. máj 2009

ahojte
nemam sancu docitat, ale vladkin postoj sa mi paci 😉
a nerieste tolko tie postavy. hlavne tie, co vas kritizuju, by sa mali pozriet na vysku svojho IQ.

vladkaz1
26. máj 2009

ved to je to .. moj muz im povie ze su to sliepky ,jasne ze aj on by chcel aby som bola chudsia ,ale co si odrezem zo seba ci co??? neriem ked sa mu nepaci .. moze ist a naj si chudu som zvedava ci by sa tocila okolo jeho rite tak jak ja.. alebo len tahala prachy lebo teraz je taka moda ...
Ale berte ma z rezervou som nasrata tak je to citit aj v mojom prispevku 😅

stankatt
27. máj 2009

cafte 🙂 ste popisali... nasa mala vecer strajkovala, nechcela papat, tak isla spat hladna 😝 a vydrzala do rana....
My sme mali preplatok 😀 mozem sa ist objednat k zubarke 😀 😀 😀 😀

macka7
27. máj 2009

vladi ser nato 😉 aj nam uz chodilo vyuctovanie minuly rok sme mali nedoplatok 6000sk tak sme tam zacali posielat o 500sk viac mesacne a vyplatilo sa teraz dosiel preplatok 88eur 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
27. máj 2009

😀 Stanka 😀 no super a spala ze? celu nocku.... mala taktiez spinkala celu noc zobudila sa len ked prisiel tatinko v noci a potom chvilu strajkovala akoze je uz vyspata ,lebo spala od7 vecer ale zaspala...

stankatt
27. máj 2009

maci cao 🙂 🙂 🙂

macka7
27. máj 2009

fuu ja sa bojim zubarov keby ma uspali tak by som to prezila 😠

macka7
27. máj 2009

cao

vladkaz1
27. máj 2009

ja som nebola u zubara asi 7 rok.. sa bojim ale mam zdrave zuby zatial ,ani ked som bola tehu som nebola ja mam total paniku zo zubara
Ale chcela by som si ich dat vybielit..

stankatt
27. máj 2009

no tak teda idem tam zavolat.... uz ma brucho boli 😠

stankatt
27. máj 2009

uz je to... tak 1/7 sa budem veeeeeeeeelmi potit

vladkaz1
27. máj 2009

😀 Stanka 😅

stankatt
27. máj 2009

sa dosmejem 😀
😲 takto tam budem vyzerat...

lyongirl
27. máj 2009

čafte, aj my nedoplatok 200€ 😠 , tiež sme nasratí

lyongirl
27. máj 2009

ináč baby nejak vás už ani nestíham čítať, všetci sme soplavý, ja idem dnes dr. lebo mi to od soboty neprechádza, tak som zvedavá. Do 9tej sme spali a nič sa mi nechce. Asi mám z kojenia a po pôrode oslabenú imunitu, schytala som ten sopel a hrdlo asi najviac 😝 . No idem zobudiť Riška ☹ a dať mu papať, nech vydrží, kýmn sa otočím z polikliniky.

stankatt
27. máj 2009

lyon tak to mas perne, skoro sa uzdravte 😉

vladkaz1
27. máj 2009

jaj som doprala a nove tenisky mozem hodit do kosa 😝 cela kza mi zliezla z vrchu ... mna asi jeb...
no uz nemam slov jaku ma smolu mala som ich na nohe 2x, to mi ani nevyreklamuju 1700 v ..

vladkaz1
27. máj 2009

Domi prajeme coskore uzdravenie.. dnes som kecala s tou kockou co si sonu minule bola na ihrisku ... co ma Adamka bola s nimi aj babka 😀

lyongirl
27. máj 2009

ďakujeme 😉 , už sme doma. Mám ATB a som hotová a to som dnes skoro nič nerobila. Aj by som si poobede ľahla spať, ale teraz spí Riško a potom bude Alex, takže na striedačku a ja nič... 😒
Tá baba je Rišovho bratranca žena, už sme spolu dávno neboli, lebo nám to nevychádza....
Ináč Vladi s tým teniskami to by nasr.lo aj mňa a hovorí sa, že nemáme tak veľa peňazí, bay sme si kupovali lacné veci, no a kúpiš teda značkové a nevydrží to, ale je pravda, že by sa nemali prať vpráčke, no ja to robím tiež a stále...

vladkaz1
27. máj 2009

NO vies co ved si videla ze ake su pekne mala som ich asi 3 -4 krat boli od prachu ked boli bile na tom je vsetko vidiet ... jaj som uplne hotova s toho raz za cas si sakra kupim nieco nove stalo to dost penazi namotal ma na ne MM ani som ich nechcela ... ved ma 2 je tak som sa im tesila a mam zas prd...
Ja si nepojdem kupit nove kaslem to budem nosit stare a tie skusim reklamovat poviem ze som ich len namocila do vanicky a umyla ... HMM ale asi urcite nepochodim ..
Moj mi hovori ze nech sa netraim nech si idem z vyplaty kupit .. ale ja uz mam rozdelene co treba .. teraz malej tu izbu postupne chcem kpberec do detskej .. no neda sa to radsej ozeliem .. len ma serie to ze keby mali aspon pol roka ale nie mesiac ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre