Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubaczik
25. sep 2007

ahojte...
mitinka uz ste boli na žrebovani? 😕 vraj je volnych sest bytov 😉

mitinka
26. sep 2007

ahoj bubaczik nie neboli ani nepojdeme pretoze za minuly rok nesplname kriteria lebo ja som bola na rizikovom tak som nepracovala a muz robil este vtedy v nemocnici a mal v cistom iba nejakych 10tisic a musime mat vyse 15t 😠 😢 😢

bubaczik
26. sep 2007

mitinka tak mi je to luto..tak ja som nevedela ze to musi byt taka podmienka 😒 ale vraj stavaju na prednadrazi nejake tiez najomne byty,a ich vyhodou je ze tam nie si na dobu urcitu,ale pokial platis najomne,tak ta tam nechaju..

mitinka
27. sep 2007

nie to e to iste to mi uz aj o tom hovorila je to nachlp to iste ale este nevedia kriteria ci nahodou to nebude take iste ako maju tieto z minuleho roka,....ze ma sa tam ist byvat az v juni-v july,.... 😠 😠 to ja uz tu zdochnem,.... velmi som sa tesila a dufala ale moje sklamanie bolo obrovske,... 😢

melory
autor
27. sep 2007

mitinka vcera som tam bola za kamoskou...nelutuj,,,maju tam plostice 😲

bubaczik
27. sep 2007

mel co tam maju?no ja som pocula iba o mravcoch..plostice to take bogare co v noci vyliezavaju,nie?

melory
autor
27. sep 2007

ano a stipu a su zo spiny

bubaczik
27. sep 2007

no tak to je sila.. 😝 no nikdy nevies,ako ziju susedia.. 😠

vedvies
27. sep 2007

ahojte maminky,
no uz sme ako tak vypiplane, tak sa rada pridam niekedy na stretko 😉

barborkau
27. sep 2007

Ahoj Trnavcanky, chcem sa opytat, ci nahodou neviete, co za pripad je taka stara tetuska, co zvykne zobrat na pesej zone, alebo aj na stanici som ju videla. Vyzera, ze nema naozaj peniaze, ale je cista a ako tak oblecena. Ja jej zvyknem nieco dat, len by ma zaujimalo, ci nahodou nezivi nejakeho narkomana, alebo alkoholika...

melory
autor
28. sep 2007

barborka je to zena ktora byva niekde na dedine a toto je jej mimoprecovna cinnost k lepsiemu dochodku.
nedavam jej nic, a srdce mi puka ze sa zena znizila k zobraniu.

barborkau
28. sep 2007

ved prave, ze aj mne jej je hrozne luto a zda sa mi, ze sa do biedy nedostala svojim zlym zivotom - myslim, ze alkohol by bolo na nej vidiet. Mozno naozaj nema inu moznost, lebo z dochodku sa neda vyzit. Mne tych 20 korun chybat nebude a jej aspon trosku pomoze

melory
autor
28. sep 2007

ved hej ju to potesi, da si aspon do nosa...ale nestrachuj sa ma dom na dedine, ma aj co jest

palvinka
28. sep 2007

tá babka tam už stávala aj minulý rok, tiež si nemyslím že je na to odkázaná, je to smutné ☹ . Ja žobrákom tiež nič nedávam, lebo aj tak si za to kupujú alkohol, no a najlepší sú tí čo ťa zastavia na parkovisku, že im chýba pár drobných na autobus, a kuknem naňho a vidím že je to ochlasta. A ešte má takú drzosť ma osloviť keď idem s kočíkom, od ženy na materskej si pýta peniaze 😠 .

melory
autor
28. sep 2007

mne sa rata moj muz, ten ich zacne vyhanat do roboty 😀

keikei
28. sep 2007

ahojte maminky z trnavy 😉
na chvíľku sa k vám pripojím ak môžem 😉

vedvies
28. sep 2007

melory moj robi presne to iste 😀 😀 😀 a ked mu pri tescu na parkovisku ponukaju nieco kupit, tak sa ich pyta, kde to ukradli a nech to idu vratit 😅

vedvies
28. sep 2007

a tiez ma hneva, ze zobru odo mna, ked idem s kocikom.

vedvies
28. sep 2007

ahoj keikei 😉 este stale nechcete vediet co to bude?

melory
autor
28. sep 2007

ja som povedala ze ma znich boli hlava 😉

keikei
28. sep 2007

ahoj veďvieška aj Ninuška 😉
ako sa máte?
stále nechceme vedieť čo to bude 😀 bude čo bude 😵

keikei
28. sep 2007

tu ste tuším všetky odišli, tak idem aj ja 😉
majte sa krásne a pekný hádam slnečný víkend 😵

hedunecka
29. sep 2007

ahojteeeeee tak uz aj ja sa k vam maminkam pridavam 😉

palvinka
30. sep 2007

Hedunečka gratulujem k tej tvojej princezničke, je krásna 😵.

bubaczik
30. sep 2007

hedunecka aj my sa pripajame..inak nase dietky mali rovnaku ciapocku po narodeni..myslim tu zlto zelenu 😉

lyzenka
3. okt 2007

Ahojte Trnavacky,

uz sa k vam pripájam.... 😀

luciask
3. okt 2007

no blahozelam vsetkym novonarodeniatkam a ich rodicom.

jankatt
4. okt 2007

ahojte vsetkym novym maminam blahozelam 🙂

melory
autor
8. okt 2007

ahojte holky trnavske...dlho sme nekecali 😵

luciask
8. okt 2007

no veru hej melory, co mas nove? my tu mame strasne teplo ale zajtra sa ma ochladit. Ako Stelka a Hugo? posluchaju?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre