Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
28. máj 2009

to bude tym super pockom 😝

stankatt
28. máj 2009

Vladka foti a foti 😀

vladkaz1
28. máj 2009

ano lebo mam problem nesedia nam akurat tie najdrahsie bohaca tak chcem nech mi baby poradia

gabuliik
28. máj 2009

Čaute. 🙂
Monika mi už spí,ale Andrej nie.Je mrzutý.Skúsim to nasilu. 😉

vladkaz1
28. máj 2009

mala je namne zavesena a reve mi do ucha 😅 taky blby den mam az no....

stankatt
28. máj 2009

konecne mala zaspala.... jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
vladi neda sa to nejak upravit?

vladkaz1
28. máj 2009

neviem asi nie vobec nam nesedi strich ,vies tie druhe su jak na nu .... boze este lepsie nez pamperska 🙂 .. trocha ma to mrzi za tie prachy dufam ze ich predam nech jej mozem kupit dalsie .. ved niekomu budu sediet co uz ich maju ...

tehulka4
28. máj 2009

zabka, tak to osm rada, ze si spokojna..som ti vravela, ze ja som strasna matka, nedokazala by osm ho dat avrovat ani mojej mame ked som tam neni, a ked by som uz musela tak jedine jej..dufam, ze budes spokojna a aj cenovo ste sa nejako dohodli..

tehulka4
28. máj 2009

inac baby, ani moj est nespi..musela som zavriet okna kvoli otmu co je vonku taka si ani tak skoro maly spat nebude.. 😒

vladkaz1
28. máj 2009

moja sa tulka ale spat ani bohovy a natahuje mi vlasy a hladka ma po lyci... lebo my sedi na nohach nemozem dobre pisat

kocurko1
28. máj 2009

Ajka, Berus, je to vesele.Mojej malej nestaci ani polhodinove kojenie. Stale este place ze je hladna. A ja viac mlieka nemam. Tiez som dnes skusila fenyklovy caj - takych 15ml, ako to znesie. Ukludnila sa mi na hodinku, pospala a potom znova kolotoc. Mala som u nas maminu cely tyzden, zajtra cestuje prec. Stale vravela, sak daj malej jest... Moje prsniky su pomaly ako reseto. Od zajtra som doma sama. V klude necham malu vyrevat. Manzel povedal, ze jeho mamu k nam na vypomoc radsej netaha, ze budem spokojnejsia, ked budem robit po svojom.

tehulka4
28. máj 2009

kocurko, a aj si myslim, ze ma muz pravdu...najlepsie je ked si budes sama bacovat s malou a rozhodovat o tom co a ako...

vladkaz1
28. máj 2009

presne ja som to zazila neboj ked my svokra isla davat rady .. som jej vynadala ze je ofajcena a viacej neprisla a to mala mala 4 dni uz ju potom ani nevidela 😝

tehulka4
28. máj 2009

no tak my uz spime.. 😀 ..ma zacali nejak pobolievat zuby... 😠

vladkaz1
28. máj 2009

jaj zavidim moja este nie len vyrevuje .. a chce sa tulit dnes ju nosim len na ruc´kach uz mam toho plne zuby .. idem nachystam MM veceru a kavu . lebo asi zaspim nez on o 01.00 pride

lulinak
28. máj 2009

Čaute,no Lianka má od utorka zelené soplíky a včerajšia noc bola strašná ☹ .Tak som zvedavá čo túto noc.Celý deň prerevala a to sme mali doobeda vybavovačky,boli sme zaviesť babku do nemocnice na príjem na kožné a odtial sme leteli do banky,na poštu, na kataster tam mali akurát nestránkový deň,zas do banky a na kožné s Liankou a prišli sme domov a bolo 12.30 no katastrofa a MM išiel na poobednú.Potom krpatá zaspala na 3 hodky a aj ja som zdriemla trošku.

Gabuliik,tak sa ten sirup podaril?Som rada,nám chutí všetkým.

Aj nám dnes prišiel nedoplatok 2840 taká som nasr.,som dúfala že nedoplatok nebude 😠 .U nás sa tiež všetko ser.

lulinak
28. máj 2009

No,zajtra ráno pojdem s malou na výter nošteka ked má taký zelený soplík asi tam má nejaký bacil do Miški zo škôlky,dúfam že nás pošle aj na nosné na RTG a dúfam že nemá zápal. 😒

tehulka4
28. máj 2009

lulinak, tak vam prajem skore uzdravenie..snad to nebude nic vazne...

a co sa tyka nedoplatku, aj my mame, skoro 5000 korun..parada... 😠

tehulka4
28. máj 2009

a co som tu zostala sama? kde ste vsetky?

vladkaz1
28. máj 2009

ahojte ja som len este varim... cakam na muza ajstak sa my nechce spat mala uz chrape chvalabohu zaspala pred 10 timi min.. to je co? boze ja neviem kde berie tu energiu bohaca sak po obede spala pol hod.. 😔

tehulka4
28. máj 2009

ty vladi, a nestrkas ty nahodou do nej duracelky??? 😀 😝

vladkaz1
28. máj 2009

no ja urcite nie keby aj tak ju vypnem kedy potrebujem 😀 ... jaj ale dnes sa len namna vesala ani na zachod som nemohla ist ked som sa pohla uz sa namna nalepila na hohu ,ja som rada lebo mala cas obdobie bez tulkania a bolo my smutno ale cely den na mne nalepkana to je uz moc a ked sa pohnem place... a ziarli na pocitac no to by ste mali pocut co robi ked si idem konikovat plac plac plac .. ze sa jej nevenujem.. 😖

tehulka4
28. máj 2009

vladi, zeby to bol ten MMBSSM syndrom?..noooo tak to sa mame na co tesit ked to vypukne aj u nas...

vladkaz1
28. máj 2009

co to je??? 😕 😕 😅 😅 jaj prave prisiel MM ale spat sa my nechce este varim masko, lebo sa nedalo cely den ... zajtra len zahustim so smotankou musim ist do obchodu sa my nechce som zlenivela.... a uvarim cestovinku ale az zajtra .. lebo uz som off 😝

tehulka4
28. máj 2009

to je ten syndrom Mama Musi Byt stale so mnou... 😀 😀 😀

tehulka4
28. máj 2009

a co sa tyka varenia, tak to ja varim vzdy az vten den..sa priznam ze mne by sa asi takto po veceroch varit nie velmi chcelo..🙂

vladkaz1
28. máj 2009

no mne sa nechce ale MM ide o 13 tej do prace a ja to jednoducho nestihnem navarit ked je mala na mne nonstop obesena a popritom aj uprataj aj oprat aj vsetko okolo domacnosti ja ti poviem pravdu ze dnes som ani nejedla lebo som nemala ani kedy a neni som teraz hladna zjedla som 5 ceresni mama priniesla .. ked ma rannu pride tak o pol 3 tak si pekne varim rano na 2 dni a po obede mam klud .. robim si svoje on sa venuje malej .. alebo niekam ideme..
No momentalne sa my inak neda nez varit ked mala zaspí.. udusim maso zajtra len cestovinku a zahustim smotankou to je za chvilu hotove

stankatt
29. máj 2009

cafte sojky.... vy co ste nespali? 😲

tehulka4
29. máj 2009

aaale nejak sa nam nechcelo... 😉

stankatt
29. máj 2009

a uz si hore? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre