Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zanetuska
17. feb 2009

tak my sme uz tyzden chori az dnes sa malemu polepsilo, uz som z toho unavena. Ja so mmala minuly tyzden anginu asi to chytil odo mna, a ze vraj kojene deti nebyvaju chore...... 🙄 ale co uz ...hlavne , ze mu to preslo ani nemozeme hodit von. Zajtra ma posledne antibiotika, snad vo stvrtok sa nam podari istr na chvilku von..... 😒

sissik
17. feb 2009

takze poobede sa pri poliklinike da zaparkovat v pohode. bolo tam volnych tak 10 miest.
chodite niektora do poradne sama alebo vzdy s niekym? vsak nemozem nechat kocik len tak vonku kym som s malou vnutri v ordinacii, ked na chodbe pomaly nikto nie je 😕

bubadlo27
17. feb 2009

sissik, ja chodik do vnutra aj s kocikom / aj dvojickovskym / 😀 a dokonca som sa narvala s kocikom aj pruzincovi 😀
aj ked je teraz pravda, ze na poradnu chodim s muzom, aby strazil jedno z deti a potom strazi aj kocik🙂

susan256
17. feb 2009

Kočky, chcem sa spytat, neviete mi poradit, kde v Trnave sa daju kupit zaujimave latky s detskymi motivmi za dobru cenu. Chcem si usit baldachyn, perinky, vreckar atd...poradte ak mate niekto skusenosti.

Sissik s tym kocikom: ja som tiez vzdy chodila do ambuklancie s kocikom. Myslim, ze je to normalne, teda aspon u nasej dr...

bubadlo27
17. feb 2009

ja nemam ani sajnu, teda ohladne tych latok, myslim ze v TT nie je velky vyber ☹
tusim ze v Bielom Kostole je nejaku velkosklad aj zaclon aj latok, tak mozno ze tam by sa dalo 😉

krtko.
17. feb 2009

baby,ked bude stretko dajte vediet 😉

krtko.
17. feb 2009

ide niekto v nedelu na karneval?

sissik
18. feb 2009

no ked budem musiet ist k doki sama, tak sa opytam, ci mozem kocik narvat dnu. predsa sa po chodbe presilo aj par divne vyzrajucich spoluobcanov

latky sa daju kupit v hlavnej v odevoch pod stlpami. potom v ulicke, z ktorej sa prechadza z pesej zony na vajanskeho - je tam aj obchod s bio vyzivou, fornetti, neviem akos a ta ulicka vola. dobry je aj obchod vyse mestskej veze, tam maju podla mna vzdy najkrajsie latky. nieco mavaju aj v jednote. a aj v ase - treba ist takmer na koniec a pri akvariu odbocit dolava.
ja som pokupila v kazdom z tychto obchodov nieco. v ase napr latku so psom a macickou, tkore som potom nasila na hniezdo - kuk moj album 😉

susan256
18. feb 2009

Dakujem SIssik. Vsety tieto obchody poznam, zaujimal ma konkretny tip, kde ste boli spokojne. Sissik, cize oplati sa ppozerat vsade. Tak to je fajn, dakujem si zlata. Tak aj ty si takto sama vyrabala? SUper! Aj ja sa uz na to tesim.

sissik
18. feb 2009

susan treba pobehat vsetko, maju rozne veci a zakazdym sa to meni. a keby si potrebovala odporucit galanterku, tak pfaff na pesej zone. tam som zohnala zatial vsetko.
na behanie to nie je az tak vela, vsetko je to v meste a dost pokope. zvladala som to uz s celkom dobrym bruskom

susan256
18. feb 2009

Jadne, no ano tu galanterku poznam, stravila by som tam hodiny a najradsej by som sa im vo vsetkom poprehrabovala 😀 Tak pojdem popozerat co maju, akurat ze este nevieme pohlavie, tak neviem do akych farieb o budem cele ladit. Dakujem Ti, si zlata!

stankatt
18. feb 2009

cafte, dnes nesneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii teda zatim...

raina
18. feb 2009

dakujem velmi pekne za rady tykajuceho sa vyberu detskeho lekara...snad ked uz aj ja budem maminka a budem mat cim prispiet do fora, pridam sa k vam...este raz dakujem

stankatt
18. feb 2009

raina cakame ta tu 😉

susan256
18. feb 2009

Raina a ako si sa rozhodla s tym lekarom?

dominika..
18. feb 2009

zuzanikaaa,

dakujem ti za tip na lekarku...
rozhodla som sa ze naozaj nepojdem na Polikliniku ale budeme chodit pekne tu na Prednadrazi.. 🙂
aj tvoje slova ma presvedcili ze to tak bude spravne a urcite aj sikovnejsie.
Len kto vie - myslis ze Kloknerovej alebo Peškovej su deticky zaradené podla miesta bydliska? teda podla ulice na ktorej byvame?
pripadne ak mozes napis mi na akej ulici byvate vy (ked chodite Kloknerovej) - kludne aj do IP ked nechces verejne..
no moja svagrina byva o cinziak dalej od nas (ta ista ulica) a tiez chodi Kloknerovej..

dakujem....
pa

zuzanikaaa
18. feb 2009

domi ja byvam na cajkovskeho a podla rajonu patrime kloknerovej. Ved sa chod k nej informovat. Alebo zavolaj. ja som tam pred porodom zavolala, ze vtedy a vtedy mam termin a ze kedy potom mame prist. Sestricka mi povedala, ze ked prideme z porodnice, mame zavolat. Tak som aj zavolala a o 3 alebo 4 dni sme isli na prvu kontrolu... Kludne tam zavolaj a spytaj sa ci patrite k nej, ak aj nie, ci by ste tam nemohli chodit... Podla mna sa da s nimi dohodnut... cislo ti poslem do IP 🙂

tehulka4
18. feb 2009

jeeej, takze ja sa pridavam k lyzenke a bubi..tiez sme skoro susedy, akurat ze ja byvam pri poliklinike na tehelnej.. 😉
a co sa tyka toho kocikovania, tak dufam ze sa to rozbehne ked bude byvat trochu teplejsie a nebude kazdu chvilu snezit.. 😉

stankatt
18. feb 2009

jej baby ked pojdeme vsetky kocikovat, to bude sranda 😀

tehulka4
18. feb 2009

no to teda bude..🙂..jas om bola vonku aj dnes..ale sama.. ☹ ..ale este ej tam riadne zima..teda tusim mrzlo, alebo co..

stankatt
18. feb 2009

aj ja som bola vonku. mala pistala.... mrzlo.... same lepseee 😝

stankatt
18. feb 2009

Inak ked sa vam bude zdat, ze niekto na vas cumi, to som ja a hladam vas 😎

bubadlo27
18. feb 2009

tak aj ja kukam po kocikoch a okukavam aj maminky, ale dnes som ich stretla strasne malinko 😉

krtko.
18. feb 2009

baby,ja byvam na veternej 🙂

stankatt
18. feb 2009

tak este raz... mam bordovy x lander -sportovu verziu, kludme ma stopnite, ked ma uvidite 😎 mam bleducko hnedy fusak.

bubadlo27
18. feb 2009

mali by sme hodit nejake poznavacie znamenia, co ja viem, ked uz je zima a nemozem obliect konikovske tricko, tak aspon nieco na kocik 😀

macka7
18. feb 2009

ja ked vidim ist kocik tak hned okukavam maminu a v hlave mi behaju albumceky ze ci nespoznam niekoho, ale vsetci chodia zababuseny tak asi nespoznam nikoho.Mali by sme sa pofotit vsetky zababusene a dat do albumcekov 😀

krtko.
18. feb 2009

macka,teba som videla ked som bola na balkone 🙂

macka7
18. feb 2009

ale co a kde na balkone?

macka7
18. feb 2009

ved mne si nejaka znama si kadernicka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre