Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
27. feb 2009

caute, Gabi ked bolo naňjkrajsie tak mala spala 😀 😀 😀 spala od 11tej do 14tej... potom papala, tak von sme sa dostali okolo 14,30 😉 ale aj tak bolo pekne, dokonca ani mala neplakala v kare 🙂

gabuliik
27. feb 2009

Stanka, úspech!!!!!! Ty s nou ideš von aj ked nespí? Ja chodím tak,aby v káre spal. Lebo určite by mi celú cestu reval 😠

stankatt
27. feb 2009

jasne, som myslela, ze bude pozerat a tak... a ona vzdy place a potom zaspi 😉

stankatt
27. feb 2009

uz mas tu autosedacku?

stankatt
27. feb 2009

kuk www.nasimdetom.sk oni maju predajnu v Seredi 😉

stankatt
27. feb 2009

inak tam maju dobre ceny mliek, kasi a tak...

stankatt
27. feb 2009

sak nepopisem si tu? 😀 😝

mmona
28. feb 2009

ahojte kde je kto? 😀

zanetuska
28. feb 2009

ja som tu..... 🙂

zuzanikaaa
28. feb 2009

stanka? a ktoru ste kupili? Inak nasa mala uz neche byt vo vajicku. Kedysi tam pekne zaspinkala, teraz je tam uz natrepana, vadi jej, ze sa nemoze moc hybat... chytat hracky a tak... Tak nam pomaly kazdu cestu place. Ja sa narobim v tom aute, aby som uputala jej pozornost 🙂 Pozerala som aj na stranke www.lacnejsienekupis.sk Nemate niektora s nimi skusenost? Maju vraj nejake francuzske autosedacky, no neviem... moc sa mi nepozdavajú. Ale problem je ten, ze mala ma este len 7.3 kg . Najradsej by sme kupili uz tu od 9 kg , ale to bude mat az mozno tak za mesiac, dva... No neviem co mam spravit. Pozerala som aj na tej stranke co si sem ty hodila, maju aj JANE take od 0-18 a už to nie su vajicka.

zuzanikaaa
28. feb 2009

no tie jane stoja dost, dat za nu 6589,-... to uz radsej kupime maxi cosi...

lyongirl
28. feb 2009

Ahojte mamičky, tak už sme s drobčekom doma. Ak bude viac času, napíšem. Ináč sme zdravý, aj napriek tomu, že je to o mesiac skôr, vážil 2910 g a 48 cm, takže super. Mala som ho pri sebe ako iné mamičky donosené deti. Už len zvládnuť 2 deti dokopy a budem šťastná, lebo to bude asi o hubu 😝

zanetuska
28. feb 2009

lyongirl gratulujeme a neboj s aurcite to zvladnes, ved budes mat kopec pomocnikov okolo seba 🙂 aj moj krpec mal podobne miery ako tvoj, zachvilu to vsetko dobehne

petusaaa
28. feb 2009

lyon, moj mal 2930 a 49... tesne vedla 😀 😉

misena741
28. feb 2009

ahojte som tu nova.ja som sa bola pozriet v pezinku v mole na autosedacky.niektore su z polska a megy myslim,ze s francuzka.kamaratka si ju kupila.cenovo ok.zda sa mi,ze aj kvalita.maju dost velky vyber.ale tvoja mala ma iba7kg,takze asi najlepsie bude kupit od 0 do 18kg.niektore maju aj vlozku a hlavne fixacnu opierku na hlavicku.my mame opacny problem.dokedy sa maly vozil vo vajicku vsetko bolo ok.teraz sa mu uz nechce sediet a dlhsie cesty su hroza.

krtko.
28. feb 2009

ahoj lyon a este raz gratulujem 😉 a prajem vela zdravicka a nervov 😝

tehulka4
28. feb 2009

lyon, gratulujeme...takze meno uz mate po tatikovi..parada..a maly zasa az taky maly nebol...som velmi rada ze to takto super dopadlo.. 😉

tehulka4
28. feb 2009

kocky, co riesite autosedacky..skuste si ich pozriet aj v cechach alebo v rakusku.. ja som kupovala recaro od 9 do 36 ma tam aj tu vlozku a vraj ej to jedna z najbezbecnejsich sedaciek..viem ze je trochu drahsia ale tak zasa ide o bezpecnost nasich drobcov..ale ine som chcela..u kesslera som ju videla za 7500,- a ja som ju v cechach objednala za nejakych 4900,-ceskych..takze je rozdiel kupovat tu a vonku..

bubadlo27
28. feb 2009

ahojte,
domi, gratulujem k Riskovi, nech ste vsetci zdravi a nech mas veeela mliecka 😉

k tym autosedackam, ja teraz pri druhom vajicko moc nepouzivam, neviem je mi pohodlnejsie zobrat celu vanu, a aj tak sa tam zachvilu nezmesti ☹
inak moje vajicko je do 13 kg, ale mala mi tam uz v maji nechcela sediet a to mala necelych 7 mesiacov, na kg sice este sedela, vlastne aj teraz , lebo ma 10 kg, ale ona sa tam uz nezmestila, chcela pozerat von cez okno a hlavicka jej aj tak uz prevysovala 😠
takze podla mna , je to trochu zavadzajuce a klamlive, lebo by som chcela vidiet dieta co ma tak 12 kg, a malo by sa narvat do vajicka 😀
teraz ma Sofia Maxi Cosi Tobi, a vyzera to tak ze ju do leta zdedi maly a jej kupine uz taku co je od 9 do 36 kg aj s pridavnou vlozkou, som pozerala na nete a najlepsie sa mi pacila Britax Romer Evolva, uz len najst dobru cenu na ebayi 😉

inak uz by som na SK asi nekupovala, vsetko je to nenormalne predrazene ☹

mmona
28. feb 2009

Mali už sa tieš ledva narval do vajička tak sme kupily novu od beby point a mali zdedil po malej naniu.

zuzanikaaa
28. feb 2009

lyon gratulujeeem! prajem vela zdravicka a pohody!

no my sme prave prisli z Hrnciaroviec a zas celu cestu mrncala. Ked sme isli tam, tak celkom v pohode... ale naspat... no hroza...
bubadlo a kupujes z ebay.de alebo com ?

gucz
28. feb 2009

gratulujem k Riškovi 🙂

gabuliik
28. feb 2009

Čaute. Tak Stanka, autosedačku už máme. To sme kupovali pre Moniku. Takú od 15-36kg.Predtým sme mali Naniu,ta počká na Andreja. Rozhodovali sme sa medzi Chicco aj Recará boli pekné,ale príšerne drahé.A nakoniec sme kúpili Baby point,je to český výrobca. Tuším 😅
Zuzanikaa,sa mi zdá,že ešte je skoro dávať malú preč z vajíčka. Ešte je malá a málo váži.Deti do 9kg sa môžu voziť len v protismere jazdy. Ani môjmu malému sa tam už nepáči. On má ale 8,5kg.Takže o taký mesiac,dva ho možno už dám do velkej sedačky. Uvidím.
Lyon gratulujeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!

stankatt
28. feb 2009

ahojte 🙂 Lyon gratulujem 🙂

gabuliik
28. feb 2009

Nazdárek!!!!!!! 🙂

macka7
28. feb 2009

lyon gratulujem k Riskovi

bubadlo27
28. feb 2009

zuzka, to je jedno odkial 😉 , kocik som kupovala z nemeckeho, autosedacku z rakuskeho, ale z ameriky alebo anglicka zatial nic nemame 😉

ankan
28. feb 2009

ahoj baby potrebujem poradiť kde sa dá v Trnave zohnať pršiplášť pre deti. Zo zimnej nepremokavej bundy už vyrástla a novú na konci zimy nechcem kupovať, kedže máme ešte jednu no nie nepremokavú.
lyongirl GRATULUJEM k druhému synčekovi.

lyongirl
1. mar 2009

ďakujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zatiaľ stíham ako tak, lebo som dosť upratovala a teraz pri PC jem, ako obvykle 😀
vačší spí,menší sa tu mrví.....
Ináč Alex je celkom dobrunký, až tak si Riška nevšíma, čo ma len teší, nemusím toľko striehnuť a môžem ho nechať aj na gauči. Je ním ináč nadšený, stále len hovorí, bábo, bábo a mojká ho a pusinkuje. Ráno bolo kruté, lebo Riško plakal a Alex sa zobudil a už nechcel spať, takže som nevyspatá, ale akosi si na spánok ani teraz neviem nájsť čas. Radšej niečo robím, mala by som si ale aj oddýchnuť, lebo to nie je moc dobré aby som sa vyšťavovala...
Tak keď si nájdem zase čas, písnem 😉

gucz
1. mar 2009

lyon nieže zabudneš oddychovať.... keď príde manžel, daj mu malého (väčšieho 😀 ) a ak sa bude dať tak si ľahni s malým menším, kašli na upratovanie... Inak pôrod ako??? ak budeš oddýchnutá a nájdeš si čas tak napíš.pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre