Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
8. apr 2010

Ahojte maminky, tak my s Erikom sa hlásime z Anglicka, konkrétne mestečko Bladon a to je cca hodinu a pol od Londýna. Let bol v pohode, Erik sa tešil, bol nadšený. Síce letel teraz 4x, no vtedy to tak nevnímal, lebo bol mladší. Na Slovensko sa vrátime 22.apríla.

vladkaz1
9. apr 2010

macka super uzite si to ,davajte si pozor ,snad ja do tial neporodim,sem tam to je vselijake 😝 😀

marcelkatt
9. apr 2010

Vladka, budem na Teba myslieť... Včera som s Erikom zaspala ako miminko, unavená som bola z cesty. Ráno vstal o 8mej UK času, čiže ako aj doma vstáva, tu je o hodinu menej.
Teraz sa hrá s Ľuboškom v detskej a ja relaxujem 🙂

vladkaz1
9. apr 2010

Verim moja ,ja som teraz dosla farby mam nakupene ani nepoviem tu cenu za liter farby akoze 20 cat eur skoro 😔 no aj paplon aj garnizu mam aj kopec inych veci ..... som unavena

gabuliik
9. apr 2010

Čaute.
Tak Andrej je už totál ok.Teda má to ešte na prieduškách,ale vyvádza ako by mu nič nebolo.Ale zato Monika má už druhý den znova teplotu.Ak bude mať aj zajtra tak ideme znova na pohotovosť.Nechápem to .V stredu ju dr. počúvala a pozerala jej do krku a všetko ok.A teraz teplota.Ale má ju len raz za den a to poobede.Dám jej sirup a je ok. Tak uvidím ...
Marcelka ,závidím vám tu dovolenku ... aj ja chceeeeeeeeeeeeem 🙂 , užite si to.

Vladi,no mi hovor o tých cenách.My sme malovali v auguste dve izby a stačilo mi ...

marcelkatt
9. apr 2010

Ahojte, dnes sme boli na nákup veľký nech máme pokoj tie dni, čo tu budeme a máme o starosť menej 🙂
Zajtra plánujeme s deťmi park, na to sa teším, lebo to bude fakt výbeh a nemusím sa báť, že pôjde Erik na cestu, alebo, že šlapne do výkalov.
V týždni by sme chceli ísť navštíviť moju druhú sestru do Londýna, má 2 mesačné dvojičky, tak sa moc teším a popestujem 🙂

gabuliik
10. apr 2010

Čaute. 🙂
Kde ste všetky ? u nás žiadna zmena.Moniku dusí kašel.Dnes som jej vymenila stoptussin za ditustat.uvidím či to zaberie.... ked nie,neminie nás návšteva dr. ☹
už ma to nebaví,ved furt chodíme len po doktoroch ....

stankatt
10. apr 2010

Ahojte
tak my tiez bujujeme pre zmenu s kaslom.... Mon kasle jak stary tuberak a dnes mala aj teploty.... tak skusame od kasla solmucol.... no uvidime... jaaaaj na nervy furt volaco..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bubaczik
11. apr 2010

Ahojte dievčata..chcem sa vas opytať či naaahodou neviete,kde je teraz v tt okrese nejaka zubna pohotovosť,chlapec mi opuchol a neviem či vydrži do zajtra k našej zubarke...juuj,ako je možne, že v okresnom meste zrušia zubnu pohotovosť 😠 😠 😠 dakujem

vladkaz1
11. apr 2010

Asi v Galante nie???? 😠 ano zrusili ju uz davno no fasa ... dufam ze ste v poriadku

bubaczik
11. apr 2010

tak som volala do blavy,či ho zoberu,tak ano,chvala bohu,lebo ta pani mi ani nevedela povedať,či v galante ešte funguje pohotovosť..no uuužas 😠 a si neviem predstaviť,ak ta pohotovosť je v blave iba jedna,tak to bude zažitok,ak sa tam dotrepe cely tt a ba kraj 😕 ale idem aj ja s pupkom,tak dufam,že nas uprednostnia 😉

gabuliik
11. apr 2010

Čaute. no s tou zubnou pohotovosťou je to na prd.v blave býva dosť ludí.naposledy tam bol švagor a prišiel domov za 5 hodín.brutalita .a ešte tie ceny .... 😲

stani,aj u nás sú furt choroby a tiež som na nervy.Monika už má ten kašel lepší,ale do škôlky ešte nepôjde ... ☹ ,už sa pýta,ale nemôžem ju tam pustiť s kašlom.uvidím či nepôjdeme pre istotu zajtra k dr.,ale v pondelok tam je vždy taký nával,že až ....

marcelkatt
11. apr 2010

Ahojte maminky, chcem sa pochváliť aký darček budeme mať pod stromček 🙂

stankatt
11. apr 2010

Maci gratuleeeeeeem super sprava 😀 😀 😀 😀 😀 😀

stankatt
11. apr 2010

tak my uz s teplotou lepsie, este jej teraz vecer trochu vybehla, ale zas jej hnisa ocko... ma dr.... nacisto uz 😠 😠 😠

gabuliik
11. apr 2010

Macka,gratulujeeeeeeeeeeem! 🙂 🙂 🙂

Stanka,aj naša mala zapálené očné spojivky.Pohotovosť to vyriešila,bo na poliklinike noša ludí ......

sarkulka
11. apr 2010

Čaute, podľa mňa trnavská pohotovosť a prístup lekárov na nej je čistý HOROR. Terezka má 5 rokov, bola som tam 3 krát a vždy som odchádzala znechutená ☹ s pocitom NANIČMATKA ROKA 😉

gabuliik
11. apr 2010

ja zatial nemám zlú skúsenosť.s malou som bola už na detskej ,na očnom a na ušnom a vždy tam boli príjemní lekári a minulú sobotu som bola aj s malým na detskej a v pohode.síce bola dokina málo zhovorčivá ,ale dalo sa.

marcelkatt
11. apr 2010

Ďakujem Vám babuľky, moooc sa teším, neverila som, že to vyjde na prvý raz, lebo o Erika sme sa snažili tri roky skoro. K dr idem 28meho, tak som zvedavá, dúfam, že bude všetko v pohode. No s TT pohotovosťou mám aj ja zlé skúsenosti žiaľ.

Stanka a Gabika, nech sa detičky už vyliečia.

marcelkatt
11. apr 2010

Teda o druhé smne sa snažili asi osem mesiacov, potom pauza asi tri mesiace a o pauze boli dve // 😉

sarkulka
11. apr 2010

Ja som bola prvý krát s ovčími kiahňami 😉 bo som si nebola istá, či je to ono, bol piatok večer a nevedela som aký to bude mať priebeh cez víkend, tak som to riskla. Druhý krát v jednu peknú nedeľu ráno, keď som našla malej v hlavičke veľkého kliešťa a nemala som odvahu ho vyberať sama. Terezka plakala, bála sa a doktorka, meno si nepamätám bola veľmi nepríjemná ☹
A do tretice na ušnom o polnoci 😉 a čakali sme na studenej chodbe 40 minút, malá mala zapálené uško, teplotu, vrieskala na celé oddelenie a sestrička nás každých 10 minút odbila, že máme čakať, pritom tam nemali pacientov 😖

krtko.
11. apr 2010

marcelka zo ♥ gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂

marcelkatt
12. apr 2010

Dakujem krasne. Len nech je vsetko tak ako ma byt a budem kludnejsia a spokojnejsia. Pekny dnik vsetkym maminkam a detiockam, hlavne chore deticky, nech su rychlo zdrave. Papa.

vladkaz1
12. apr 2010

ahojte tak decka komplet hotovo ,dnes sa ide este na chodbu ,nakoniec som sa rozhodla aj chodbu robit .
Cez vikend doladime v deckej este pasy na strope to je uz taka piplacka a mala je chorucka takze nic moc ma sopliky chuda a teplotku snad nas to prejde

krtko.
12. apr 2010

vladi,je to pekne 🙂
dufam ze si to nemalovala ty ale muz. a kolko si nakoniec kupila farby?
lucke prajem rychle uzdravenie

lenkahrehusova
12. apr 2010

Ahojte 🙂))
akú super správu som si prečítala 🙂🙂🙂 Marcelka, gratulujem :D:D:D:D

zuzanky
12. apr 2010

Marcelka
Gratulujem a určite bude všetko v poriadku. 🙂
A chorým želám skoré uzdravenie.

Vladka je to pekne v tej izbe a prosím ťa sa šetri lebo dopadneš ako ja už som v nemocnici 3 týždeň, všetko je zatiaľ v poriadku teda stav sa nezmenil a asi ma v piatok pustia.

gabuliik
12. apr 2010

Čaute.TAk dneska som bola zas s deckami u dr.Andrej,lepšie,ale v piatok ešte popočúvať a Monike nič nenašla,kašel má zo soplíkov,tak jej dala nejaký sirup na vykašlanie.A tiež v piatok na ko.Takže ich mám ešte obidvoch doma.už som šedívá 😅 Monika by už aj išla do škôlky,ale nechcem to uponáhlať.nech sa jej to zas nevráti ....

Zuzanky a čo sa ti stalo,ked si v nemocke?Problémy s tehu?

vladkaz1
12. apr 2010

Zuzanky co je ???? ten krcok ???Boze ja sa dnes ani nezohnem som znicena jak svina africka ,jasne ze izbu maloval muz ale dnes chodbu ja spravila som dobre jednu umyvatelnu stenu to ide super a jednu nad dverami na hovno to sa musi este jeden nater dat ..... umyla som to a uz nevladzem ako fakt 😀 😝

stankatt
12. apr 2010

ahojte, ja som v robotke.... mala na hovno, uz ma obidve ocka zapalene, ma teploty, kasel a sopel jak hovado... tak zajtra hned rano dokyne.... je to na prd... tak zas bude tyzden doma.... jajajajajaj sak co uz moje chuda male ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre