Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

timotej
1. máj 2010

Ahojte mali ste niekto s deťmi kiahne? Segrin malý ich má tak asi ich Timko dostane.

gabuliik
2. máj 2010

Čaute .Som tu dlhšie nebola,bo mi už teplotujú obidve deti.Už som z toho na nervy.Zajtra ideme zas k dr.Nech ich ešte popočúva a tak ...

očný ... neviem,ešte sme neboli,len na pohotovosti a kiahne sme tiež nemali,tak neporadím ...

vladkaz1
2. máj 2010

Gabi tak neni si sama v pondelok uz aj letim s malu ,v noic sa jej pohorsilo bola jak zehlicka plakala ze ju hlava boli ,asi s tej teploty .. no nic nenecham na nahodu a pojdem s nou hned rano .. na pohotovosti by nam nic nedali a ma taky silny kasel prieduskovy ...
Tak drzkam palce nech ste aj vy fit 😵

gabuliik
2. máj 2010

Vladi,držím palce aj vám. Som si myslela,že už je lepšie a neni .... Monika vyzerá lepšie,ale poobede mala zas teplotu a malému teraz nie a nie klesnúť.Furt má 39,2.Budem mu musieť dať zábal ... to zas bude plačuuuuu. ☹

vladkaz1
2. máj 2010

No ve dto moja aj ja som myslela ze uz je lepsie a prd ,mala je zahlienena ,sople ked jej vytahujem nic ale inak jej tecu a ma teplotu v hlavke ... no chuda stale ze ju boli hlavenka vobec skoro nepapka ,tak ju asponn nalievame ..... ☹
Rano vstaneme a idem hned dokine to je angina jak vysita

gabuliik
2. máj 2010

Ani Andrej nič neje,hlavné je že pije tekutiny.Naposledy ked bol chorý nejedol 5dní ....

vladkaz1
2. máj 2010

Gabi no na malej je to uz znacne vidiet ani brusenko nema ,a kasel ma teda riadny som zvedava co nam da zajtra dokina ... asi bude mat prvy krat anitib. ,tusim raz uz mala niesom si ista

stankatt
2. máj 2010

ahojte, aj nas stale ten kaslisko trapi.. ale vcera spala konecne celkom dobre, dnes uz lezi ale kasel ju trapi o 106 😠 tak asi sa zas rozkasle a dogrca... to nikdy neskonci alebo co?

vladkaz1
2. máj 2010

Stani my to iste ,teraz ma zimnicu a horucku ... ☹

tehulka4
3. máj 2010

caute maminecky, noo my mame konecne uspesne strasny vikend za nami..malemu sa v sobotu vyrutila teplota 39,1 tak som bola cela vytesena ze k tomus tarsnemu soplu, kaslu a grcaniu sa nam pridala teplota..inak baby, ten ambrobene na kasel je uuplne super..normalne odkadam a vytahujem zasa ka bude mat..solmucol je pre nas enjaky slaby, vobec nic nerobi, ale tento mame od piatku 3krat denne 2,5ml a faaaaaaakt je to o stopercent lepsie nez to bolo..skoro uz vooobec nekasle..normalne som nechapala ako ryclo mu zabral..tak vam vsetkm drzkam palceky aby sa vam tiez aspon trosicku polepsilo..

marcelkatt
3. máj 2010

Všetkým želáme skoré vyliečenie!!!!! Nás to našťastie obchádza, nech to nezakríknem. ATB mal naposledy v júny 2009 vlastne 1x vtedy. Snáď ich nebude dlho potrebovať.

gabuliik
3. máj 2010

Čaute.Dnes sme boli u dr. Katastrofa.kopec ludí,malý sa mi v čakárni dogrcal ... des.Bola som s nimi sama busom,takže mi nemal ani kto pomôcť.A dopadli sme tak,že Monika furt len kašel a dnes chvalabohu bez teploty a malý má zas zápal priedušiek.Normálne som sa skoro rozplakala,ved to mal nedávno ...takže má atb .... vo štvrtok kontrola.....

Vladi a vy?

stankatt
3. máj 2010

ahojte, tak mi uz o cosi lepsie... tak snad je to na dobrej ceste... este jej dam spravit vyter na toho pseudomonasa, ci ho uz konecne vykakala... jaaaaj dufam ze ano
Tehu nam tak vobec nezaberal hedelix a solmucol zabera...

anesim
3. máj 2010

Neviete kde v TT prestrelujú ušká. Moja malá ( 5 r ) chce veľmi náušnice kým pôjde v septembri do školy, tak na začiatku prázdnin by som jej chcela dať náušnice, len neviem kde by to prestrelili. 😉

gabuliik
3. máj 2010

tak v tomto neporadím ....

stankatt
3. máj 2010

ani ja....

lyongirl
3. máj 2010

anesim - skús tetovacie štúdio Mefisto na stanici...

lyongirl
3. máj 2010

http://www.mefisto.sk/
skús tam zavolať a popýtať sa, určite nastreľujú...

anesim
3. máj 2010

Lyon díky, nad tým som rozmýšlala, ale zdá sa mi čudné ísť s malou do tetovacieho štúdia, či by sa tam toho nezlakla, ale skúsim tam brnknúť a uvidím čo povedia.

lyongirl
3. máj 2010

chápem, ale na tejto foto to vyzerá tak, že by sa malá nemusela báť...

http://www.facebook.com/album.php?aid=94568&id=...

luciask
3. máj 2010

anesim, ja sice uz nebyvam v Trnave, ale pred dvoma rokmi som dala nastrelit detom nausnicky dole v Jednote na prizemi je zlatnictvo a oproti nemu maju strieborne sperky(teda neviem ci to tam este stale je). Dievcata mali vtedy 4 a pol a 3 roky Vsetko prezili v pohode.

vladkaz1
3. máj 2010

Ahojte akurat som chcela pisat ze aj v jednote nastreluju ...
gabi no fasa teda ... bol moc ogrcany ....?
No mala ma ANTB. tak ale dnes po obede jak keby mala v riti pirata ,tak ju porazalo nudi sa potom ju zmohne horucka 😝

amunet
4. máj 2010

Ahojte, potrebujem poradit, chcela by som si kupi nove zaclony na okna neviete kde maju pekne a lacne!!! 🙂

gabuliik
4. máj 2010

Ahojte.
Vladi,nebol moc ogrcaný.Ja som to už tušila,že to na nho príde,tak som ho hned prehla dopredu a grcal na zem a potom mi jedna pani čo jupoznám dala sačik,tak to išlo tam.Ale zarazil ma prístup ludí.nikto nič .... čakali sme dalej.a ešte na prd bolo,že tam neni žiadny odpadkový koš.jednoducho som to nemala kam vyhodiť.nastrkala som to do toho sáčika a dala dolu do košíka a ked sme išli na bus tak som to vyhodila.smrdelo to tam jak pes,ale čo už.
Dnes mi malý zas nič nejedol.Furt len pije a nepapá,ale našťastie od včera poobedia nemá teplotu.Monika kašle menej a už sa znova pýta do škôlky.

amunet,ja objednávam cez katalóg ...

vladkaz1
4. máj 2010

gabi no fasa ozaj ludia pristup na hovado ako vzdy .. co si cakala .. aspon pustit ta mohli skor 😝
tece nam odpad v kuchyni som nasrata aj na MM ...
Mala rano grcala 2X som vycerpana len perem ,varim ,umyvam grcku a teraz je jak besnaaa nie a nie lezat.. ja mam toho fakt plne zuby 😝 ☹ chcem ist do porodnice radsej,nech sa stara moj muz doma

gabuliik
4. máj 2010

Moja,tak to ti verím,že toho máš plné zuby.Ja dvojnásobne.Nebaví ma to,hlava ma bolí z toho množstva sirupov.Normálne si píšem čo som komu a o kolkej dala,lebo už mi z toho šibe.A voláka som prechladnutá či čo.Dnes mi je celý den zima a kychocem....

vladkaz1
4. máj 2010

tak to ti verim radsej zapisuj no to som este nemala .. dufam ze nebudes chora ☹
zajtra mam poradnu rano

stankatt
4. máj 2010

tak teda veselo... mala zas v jaslach kakala 5x.... nechapem, lebo doma nekaka a ked ano, tak nie riedke... Vladi ja tiez furt perem.... mala je jak prasiatko.... vsetko chce papat sama a tak to aj vypada... doma to je jek v chlieviku... nestiham po nej upratovat a ani energiu moc nemam.... teraz som zas na nocnej ☹

krtko.
4. máj 2010

ahojte.tak mi sme uz druhy den konecne bez teplot 😉
v sobotu mala petka 39.9 a v nedelu 38.5.od pondelka nic
je to neuveritelne ale lenka mi od stvrtka spi v postielke 😵 ked som prisla od vladky muz ju tam normalne uspal a odvtedy tam spava 😵 baby som vyhnala do detskej ,takze teraz sa normalne aj vyspim 😀
vsetkym chorym prajem rychle uzdravenie

krtko.
4. máj 2010

idete niektora na "míĺu pre mamu?"

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre