Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
24. jún 2009

Vladka,dakujem.Si ma potešila s tým melírom..... 🙂

Lulinak,tak nabudúce už kupujem Hamánka s Liankou 😉
Idem do hajanova,bo štupel už týžden v noci moc nespí.Chodím jak otrávená.brúúú

lulinak
24. jún 2009

Aj ja som dala foto čo som poslala na hamánka tak som zvedavá či bude vyhovovať.
Inak ďakujeme 😉 sa strašne s toho teším.

vladkaz1
24. jún 2009

no uplne na zjednenie 😵 😵 😵 nadherna 😉
gabi nemas za co ved ja som tak isto zas na mojho nasrata ma stve furt .. len frfle a blble .. nebavi ma to pocuvat 😅 😝

lulinak
24. jún 2009

Aj naša je v poslednej dobe častejšie hore asi to tie zuby.
A na etikete neviem kedy presne bude,lebo tam je tuším deväť kôl a asi až potom ich tam dajú.Lia vyhrala v treťom kole.

lulinak
24. jún 2009

tak ubrblaného mám aj ja.Aj dnes doobeda som nič iné nepočúvala.Čo majú tí chlapi v poslednej dobe?

lulinak
24. jún 2009

Už asi ide výťahom hore z práce.

krtko.
24. jún 2009

vladka,kdo ti maloval tie postavicky

lulinak
24. jún 2009

Idem do postele lebo sa zobudila Liuš tak neviem kedy sa mi podarí zaspať,lebo je totál prebratá tu skáče jak na trampolíne.pa

vladkaz1
24. jún 2009

Krtko sama sama 😀 len tak od ruky ani predlohu som nemala hihi

krtko.
24. jún 2009

ale je to pekne 🙂 mi sme sa dali do prerabky.dnes muz urobil parkety,zajtra da listy a idem objednat skrine.potom sa bude robit detska izba a tam by som chcela dat namalovat nejake postavicky. 😉

vladkaz1
24. jún 2009

inak kocky si to robia tak ze si zozenu premietacku a obkreslia ... ja som to robila z hlavy 😀 no o prerabach ani nehovor som unavena jak cert ,, ale zda sa mi ze neni ta stena flakata no uvidim zajtra ake to bude ak na prd uz to nebudem malovat dame tapetu a hotovo ... ale az na vyplatu ajstak idem kupovat tu taliansku do obyvacky na jednu stenu taku zlatu farbu ..

vladkaz1
25. jún 2009

dobre ranko uz mam aj navarene upratane chystam sa do lidlu len cakam kym sa moj skoti s postele ..
Stena je flakata uz je 3 nater uz to nebudeme malovat kaslem na to casom sa kupi tapeta no ale bolo to lepsie biele nez toto ruzovo pomarancove farba by sa mi aj pacila ale tie flaky aj MM povedal ze to neni moze aby tam boli stale flaky ... ☹

stankatt
25. jún 2009

bre ranko, tak Mon uz zalomila 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
25. jún 2009

uz ti spinka? zasa? co robila v noci moja cumakuje na minimax ..

tehulka4
25. jún 2009

bree ranecko...aj oliver uz drichmuska... 😉 aspon si mozem nieco porobit...strasne ma maly cert pokusal do ramena..kurnik, nechapem ako moze tak silno kusat s tymi 3 zubami..az tam mam modrinu.. 😠

vladkaz1
25. jún 2009

http://www.diego-slovakia.sk/koberce_produkty.p...
macka chcela si takyto? no to je v tom diegu na zoske a super cena je ´.. nasla som ho v inej predajni za 1400sk 😝

stankatt
25. jún 2009

vladi Mon este spava aj doobeda 😀 , sak vstavala o 6tej 😝

vladkaz1
25. jún 2009

hmmm ja som ko moj dosiel neskoro spal s nami naraz sa zobudim a on v malej izbe no super .. zevraj mala robila zle ale to ze ja uz mes. v kuse stavam k malej a on drichme do 11 to mu nevadi do teraz sme sa so vstavani striedali chcem si aj ja pospat sakra

stankatt
25. jún 2009

to mojho cakam kazdy den... a sup mu malu 😀 , sak dobra mama =kludna mama.... 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
25. jún 2009

😀 no ved do teraz nebol problem prenho stavat k malej ale zas som povolila a stavam len ja sakra..

tehulka4
25. jún 2009

baby, chcem ist po obede kuknut do tesca, vraj tam maju nejake zlavy na oblecko..neviete ciaj na to detske?

basado
25. jún 2009

tehulka dneska som tam bola maju aj na detske zlavy

tehulka4
25. jún 2009

basado, no super..a na co vsetko nevies? potrebovala yb som nejake opalovacky pre malu priseru a asi nejake teplaciky alebo nejake tensie nohavice..

lyongirl
25. jún 2009

Ajojte, dlho som tu nebola, nebol nejak čas....
Máme ináč super počko, doobeda sme aspoň stihli byť vonku, lebo doma ma už šlak tráfal, no ale toto? 😕
Alex už spí, Rišeno mrnká, tak sa idem venovať... Musím si ponahadzovať nejaké inzeráty a furt neni času 😠

tehulka4
25. jún 2009

bohaca, to co je toto? pred 10 minutami som vycapila druhu pracku pradla na balkon...a o par minut na to som ho davala zas dolu, lebo tam leje..no tak uz ma dnes z toho pocak ozaj trafi..

vladkaz1
25. jún 2009

no ved ja sa chystam do obchodu a do DM a toto je co? lejak ...

tehulka4
25. jún 2009

vladi ja sa chystam poobede zasa do tesca, ale toto sa i nejak nepaci...

lyongirl
25. jún 2009

to sa dalo čakať, že bude pršať, lebo bolo dusno a horko...a hlásili ešte veru pár dní pršať, tak sa moc nevytešujte 😀

stankatt
25. jún 2009

tak sme boli vonku asi 10 min a sup domo 😠 ledva sa vychystame a toto.... 😠 😠 😠 😠 😠 , mala drichmoli idem aj ja...

kubko
25. jún 2009

ahojte kocky nemate niektora na predaj cele topanocky take jarne alebo jesenne vnutorna dlzka 13cm, neviem ci je to 20 alebo 21, lebo to cislovanie je kazde ine. Najlepsie keby boli na snurovanie a z umyvatelnej kozenky alebo koze, take aby boli dobre do dazda, nepremokali a dobre sa cistili. Prezvonte ma kludne na mobil 0907793726 ak by ste nieco mali alebo napiste mailik na kubkokubko@zoznam.sk. Zhanam to tak narychlo, zajtra by som ich potrebovala, lebo v sobotu ideme na chatu, kamoska mi mala zapozicat, ale zistila ze v tejto velkosti ma len zimne. Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre