Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

kukona1
26. mar 2008

ahoj laura dávajú klystír 🙂

melory
autor
26. mar 2008

tiez som dostala klystir ☹

laura851
26. mar 2008

dakujem kukona, ale moc si ma nepotešila 😅

laura851
26. mar 2008

a nemali ste ten yal, ja si ho chcem dať predpísať

melory
autor
26. mar 2008

inak mne pri druhom siel porod spontane a tri dni pred porodom som mala hnacku, takze po klystire zomna nic poriadne neslo....

dominica
26. mar 2008

mne našťastie nestihli dať nič... 😀 😀 😀 , takže druhý pôrod bude skoro ako prvý... 😕

kukona1
26. mar 2008

ono je to nepríjemné ten klystír ale čo už....aspon sa ti narodí krásne čisté bábetko.To znesieš......mysli na bábetko ... 😀 a nie na klystír

rainbow
26. mar 2008

dá sa to prežiť

melory
autor
26. mar 2008

hlavne vela pred porodom nejest, aby creva neboli plne. to sa mi pri druhom osvedcilo. pomahla aj ta hnacka, ktora nastala hned po odideni zatky.

rainbow
27. mar 2008

ja som nejedla 3 dni, takže klystír ani nebol potrebný-nakoniec som aj tak rodila sekciou

laura851
27. mar 2008

rainbow: a prečo si vlastne nejedla tak dlho???

bubaczik
27. mar 2008

Rainbow seerus..spominas spominas? 😀

rainbow
27. mar 2008

laura, ja som nemala vobec chuť na jedlo, neviem akosi sa asi telo pripravovalo, 1 den som jedla ananás a pila štavu-na to som mala chuť a posledné dva dni už nič...
asi to bol strach pre porodom 😉 😉
a ten klystír to nie je až také strašné-rýchlo to prebehne-myslíš uplne na iné veci, neboj

laura-dnes máš termín, teraz čítam, ako sa cítiš

rainbow
27. mar 2008

čau bubi, už by som nechcela znova.... 😀 😀 😀 aj ked ja som si neužila ani jednu kontrakciu 😅 😅

ako sa máte, čo danielko? kedy dáme to slubované rande?

laura851
27. mar 2008

no práveže dosť dobre, bábo sa vôbec nepýta na svet, ale aj mna nejako prechádza chuť na jedlo, mama mi vravela, že ešte mi nepadlo brucho, tak som zvedavá kedy to na mna príde 🙂

bubaczik
27. mar 2008

no mame sa dobre,dobre,mame 12,5kg 😕 presadza mi kvety,lezie kam nema,taha kable..klasika...a rande?ta povedz..heheh..len mne maly vzdy spi od tej 9 do tej pol 1,takze ja az po obede mozem 😵

laura851
27. mar 2008

rainbow: chcem sa ťa spýtať to bolo cisárskym také hrozné, že už by si viac nechcela? lebo mne tiež hrozí cisársky...

rainbow
27. mar 2008

my mame 9800g, denisko nadmerne živý,včera mi doktor želal veľa energie 😀 😀 😀 😀

a to o tom spánku -to neie je možné? tomu neverím, mne spí denisko 20-30 minut za celý den, dnes sme hore od 4,45

bubaczik
27. mar 2008

heheh Martinka,heheh..tak ty si si uz mala zvyknut na nho..on od narodenia zivy...moj spiaci 😔 sak my spime od vecera od 19 do 7rana,dve hodky je hore,a ide dorazit noc,takze spi mi este od tej 9 do tej 12,pol 1 😵 dobre dieta,mam..ale potom od tej 3 je velmi nervozny,niekedy ho dam aj spat,a vtedy spi iba polhodku...

rainbow
27. mar 2008

laurika, ja už by som chcela len cisarskym-bol to super porod, všetko prebehlo za 35-40 minut, akurat mi nezabrala spinalka, tak mi museli dať celkovú. všetko bolo super až na pobyt v tt porodnici-ja mám len zlé spomienky, kde budeš rodiť, nechcem ta strašiť-niekto dobré -niekto zlé...rozpisovať to tu nebudem
ale som štastná že maleho kojim, leboi po to m prístupe tam je to zázrak..

rainbow
27. mar 2008

ja som si zvykla, nevadí aspom ma prehána-najlepšia dieta ten moj denisko 😀 😀 😀 😀

ved keby som bola poobede v arcadii, zavolám ti a máš to kúsok tak dojdi 😉

laura851
27. mar 2008

fuha, no ja budem rodiť v trnavskej nemocnici... ale mám tam vybaveného doktora, tak dúfam, že to nebude také hrozné... rozmýšľala som aj nad nadštandardnou izbou, ale potom som si povedala, že tie peniazem investujem radšej do bábätka... Oni ti tam asi dokrmovali bábo že??? ja im poviem dopredu, že to nechcem...

rainbow
27. mar 2008

a hlavne si zober svoje vecičky a hned si ho do toho oble č

bubaczik
27. mar 2008

rainbow ok..
laura podla mna je lepsie byt v normalnej izbe,lebo mozes nechat babo druhej mamicke nech ti postrazi,a mozes ist kludne do sprchy..sice mozes odniest dieta aj sestrickam,ale tie nie vzdy su ochotne strazit 😠 a kto ta bude rodit? 😕

laura851
27. mar 2008

teeeda, no dobre vedieť... a načo by som sa ešte mala pripraviť???

laura851
27. mar 2008

bubaczik: no ja ostanem radšej v normálnej... ja budem mať pri pôrode Cecha, ty si mala koho? tiež si bola v trnavskej?

bubaczik
27. mar 2008

Deckova..hej hej,bola som v trnavskej,no zazitky mam na rozdavanie...ale zas az take strasne to tam nie je,sestricky na nov su zlate,jasn evzdy sa jedna hviezda so severu najde,ale da sa..dr tam je velmi mila,takze co sa tyka novorodeneckeho,pohoda..a s gyn hladiska ti to bude jedno 😀 sprchy spinave,zachod vzdy od krvy,,ja neviem,niektore zeny to asi nevidia,fuj.. 😒

bubaczik
27. mar 2008

vitźity som mala asi tri,hehhe,aj tona jednej ukazovala dr medikom,ako vyzera maternica po porode u Prvorodicky 😀 😀 😕 😀 ta keby kukla do papierov,ta vidi,ze ja uz stvrtorodicka..ale nevadi,hlavne ze videli priklad 😀

laura851
27. mar 2008

fúha, tak to aby som sa na to psychicky pripravila 😒 a ty si mala bubaczik normálny pôrod alebo tiež cisársky??? vieš pýtam sa kvôli tomu či ti dávali klystír? 😅 ja som si radšej kúpila ten Yal....

bubaczik
27. mar 2008

som mala normalny,klystir neni nieco uzastne,ale prezijes,neboj..tiez pomaha na rozbehnutie kontrakcii,kedze ta tepla voda,co do teba naleju(bleeee)ma nejake ucinky... 😉 poradim lopta,sprcha,tepla voda,nohy na siroko,ziadne lezanie...a sup sup ako ja.. o 13som sedela na nete,o pol 4 prepichli vodu o pol 7 som mala maleho 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre