Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lulinak
15. okt 2009

Čaves.

A skúšali ste tie topánky na poliklinike v zdravotníckych potrebách?Tam majú tiež.

Ja som Miške bola včera kúpiť narýchlo tu u nás u číňana a ešte jej kúpim jedny normálne.Mišule kupujem vždy v zime dvoje,keď sa jedny premočia.A aj Lili budem musieť kúpiť,lebo po Miške už sú také zničené.Ale nemám šajnu kde 😒

vladkaz1
16. okt 2009

ja mam 2 je ako Bubi snehule a zimne ..

macka7
16. okt 2009

jas som kupila v simbe celkom dobre a este chcem jedny snehule 🙂

macka7
16. okt 2009

Vladka ty mas dnes meniny vsak? Vsetko najnaj prajem 😉

bubadlo27
16. okt 2009

aj ja som pozerala do kalendara a rozmyslala som, ze ci mas meniny, tak ak hej, tak vsetko najlepsie 😉

vladkaz1
16. okt 2009

😵 ano mam baby dakujem vam velmi pekne 😵
Aj ja som bola vcera v simbe ,ale tym ze mam take nejake spuchnute nohy vsetko ma tlacilo .. takze ja budem musiet ist niekam do mesta pokukat .. inak v simbe sa ani hnud nedalo tolko ludi tam bolo a mama si kupila peknu bundu zimnu dnes isli do ciech mame psa doma jak sa mi nechce ho ist vencit ,pojdem az vecer teraz pojde MM kym je doma .

lyongirl
16. okt 2009

Vladi všetko naj, naj k dnesšným meninám 😉

ja som zvedavá, kedy sa ja dostanem niekde do obchodu pokukať Alexovi tie zimné, včera som bola na nákupe v Kauflande, lebo už som od utorka zavretá doma, tak som vbehla aj do Rena a jedny botky sa mi tam na melého celkom páčili, aj cena bola fajn, nejak cez 20€
ináč v Deichmane majú vždy lacné a aj teraz, len sa mi zdali aj ťažké, aj by sa mu v nich zle ohýbala noha...páčili sa mi tam Elefanteny za 999Sk, ale vyzerali byť tenučké, ináč by som mu ich hneď zobrala, tak furt sa neviem rozhodnúť, aj v Tescu čo je tam obuv v galérii mali pekné adidasy zimné, nejak okolo 1300Sk, ale tiež sa bojím, či by mu v nich nebola zima, nezdajú sa mi také teplučké kožušinkové ako iné botky...

vladkaz1
16. okt 2009

domi ja som malej zobrala take adidasy niesu az tak moc vyteplene .. ale zevraj su velmi dobre a nepremoknu moze ich mat aj na jesen ..ja som spokojna .. sice su take sede ale su pekne vyuzijem ich aj na jar aj pri druhom robia pevnu nozku a snehule som kupila tke vyteplene s barancinkou ,ale maju zo spodu este okolo lem z gumy aby nepremokli tak budem spokojna myslim dnes maju prist tak budem musiet ist na postu .. 😝

lenkahrehusova
16. okt 2009

Vladi, všetko najlepšie k meninám 🙂))))) želáme 🙂
Konečne neprší a my dnes pôjdeme von 🙂 sa teším, už sme celý týždeň zavreté doma 😠
Ja som malej kúpila pekné čižmičky v Zare. Len škoda, že k roku jej už budú malé 😒

lyongirl
16. okt 2009

mňa napadlo, že ešte pôjdem mrknúť hore do Jednoty do toho značkového, tak mávajú pekné jesenné a možno aj zimné budú, len som zvedavá, na tie ceny 😝

timotej
16. okt 2009

Ahojte Vladka všetko najlepšie k meninám hlavne vela zdravia, pohody aby všetko dobre dopadlo. My sme boli včera v Maxe ale tam mali len väčšie detské čísla na zimu. Boli sme v Bepone nechali sme tam 25 Eur skoro ma šlak trafil. Pančušky pre malého 240,--Sk. Ja s MM sme si kúpili ponožky. Malému sme aspon papučky kúpili hore v tej Talianskej obuvi. Skúsim pozrieť na Babybazáre na zimu.

stankatt
16. okt 2009

Vladi vsetko najlepsie k meninam 🙂)))

lyongirl
16. okt 2009

timotej v Lidli mávajú dobré pančušky, teraz som tam malému kúpila po 2€, ale dosť často sú hneď vypredané, ale v Kauflande sú po necelé 3€. Ja by som v Bepone toľko za ne nedala, lebo toľko pančúch čo potrebuješ, šak by sme skrachovali 😅 . Na mimibazáre bývajú dobré... 😉

anesim
16. okt 2009

Neviem, ktorá to tu chcela nejaké tričká s Mickey Mousom alebo Minnie, teraz v Tescu som videla také šedé s Minnie, boli pekné a stáli do 6 € 😉

vladkaz1
16. okt 2009

to chcela Gabika ..ja som bola dnes v tescu a nic a nikde nemaju take cizmy ako ja chcem sakra 😝
macka velmi pekne ti dakujem za kavicku a milku v krabicke nemusela si si robit starosti ,ale potesilo ma veru 😵

gabuliik
16. okt 2009

Čaute baby.Tak to tričko som včera kúpila 🙂 .Malá vytešená .... Hned ráno si ho dala do škôlky.Ale s tými topánkami to je bieda.Dnes som bola v Deichmane a Rene a nič.Bud mali len snehule,čo ja nechcem kúpiť,alebo zas nebola jej velkosť. 😠 MM mi nadáva,že kolko benzínu prevezie kvôli jedným topánkam.V nedelu asi behnem do Maxu a kúpim prvé čo zbadám.Zo Simby moc nechcem,bo sa bojím že sa jej to rozpadne. A na tej poliklinike to je kde?Nič mi to nehovorí ....

Vladi,všetko najlepšie ...... hlavne veľa zdravíčka tebe aj bábatku. 🙂

lyongirl
17. okt 2009

Gabi, keď vojdeš cez hlavný vchod do dospeláckej časti, tak hneď v ľavo sú zdravotnícke potreby, ale ja tomu obchodu veľkú šancu nedávam. Majú tam tovar ako v Mede, ale slabý výber, mám pocit, že ešte slabší ako v Mede 😒 . Ja som minulý rok zháňala s klembou a nikde som nezohnala, nakoniec som kúpila v Mede tie Protetikové, lebo mali posledné číslo a zrovna Alexove a predavačka hovorila, že už zimný tovar nebude a vlastne mi hovorila, že už v septembri objednávajú zimné a vždy je to len pár kusov a viac nie je. Nechápem, prečo nemôžu doobjednať. No tento rok tam kupovať nebudem, či kúpim bez klemby tam, alebo inde, to je jedno...kúpim ortopedickú vložku...

a ináč, píše sa klemba, alebo klenba 😅

bubadlo27
17. okt 2009

cavte, cely den nic?
my sme boli nakoniev dnes v rakusku, v SCS malym sme pokupili strasne vela veci, aj zimne, aj prechodne, a cestou spat sne sa stavili este v pandorfe, milion tisic ludi, asi polka Bratislavy, ale kupili sme malej topanky na zimu, takze som spokojna 🙂 🙂

vladkaz1
17. okt 2009

Buba super ste nakupili teda a co cizmy ste jake malej kupili? mne este neprisli tie pre malu no porazi ma dufam ze sa nestratili na poste ma porazi asi .. uvidim pondelok 😝

bubadlo27
17. okt 2009

vladi, super sme kupili 😉
http://www.ecco.com/at/de/kollektion/kinder/inf...

este nejake tie snehule a hotovo 🙂

a sorry za chybym teraz to citam , mam MM notebook a nejako sa mi nepaci 😀 😀

vladkaz1
17. okt 2009

velmi pekne tie ruzove sa mi pacia a chyby? moja ja ked po sebe niekedy citam, az mi hlava stoji 😝 to sa strati, nechodime sem prezentovat pravopis .. ale mozno po niektore ano 😅 ,ja si na tom nepotrpim, takze sa netrap je to jedno 😀 😉

bubadlo27
17. okt 2009

musim sa u teba na buduci tyzden zastavit, ak ti bude lepsie 😀 😀 😀

vladkaz1
18. okt 2009

oki kludne mozes pohode .. moj ma rannu tak by mi bolo lepsie do obeda moja 😉

gabuliik
18. okt 2009

Čaute baby.Bubi,fakt ste dobre nakúpili.Do pandorfu by som aj ja rada raz zavítala.Ešte sme tam neboli,bo dostať môjho MM dakde za hranice SR je velmo ťažké. 😠
Ale dnes som malej kúpila konečne boty.V Maxe v Garfielde.Síce nevyzerajú nejak krásne,ale sú s kožušinou a majú akú takú klem/nbu-neviem ako sa to píše 😀 ,že Lyon? 😀
No a zajtra idem s malým na očkovanie a asi aj s Monikou k dr.Má teplotu.Ale nič jej neni,len teplota.Som z toho normálne smutná.Od rána bola bledá ako stena,ale v pohode,veselá,nič jej nebolo.Ešte sme sa stavili u našich a potom v tom maxe.Prišli sme domov a bum.Teplota.O 19tej mi zaspala,čo sa u nej už dlho nestalo. ☹

lyongirl
18. okt 2009

no a ako sa to teda píše, ja stále neviem?...
my sme dnes pobehali všetky obuvy otvorené v nedeľu v TT a kúpili sme veľké hov.o Všetko vypredané, buď mali lacné šupy, alebo nemali pekné, alebo nebolo číslo, alebo stáli 45€ 😝

gabuliik
18. okt 2009

Ja tiež neviem ako sa to píše,ale v podstate je to jedno.Nezáleží na tom,ved všetci vieme o čo ide 😀 .
No a s tými botami,sme boli na tom podobne.Ja som bola pozerať aj v Simbe,ale nerada.Lebo na topánky si potrpím.Aj sa nám tam jedny páčili,ale nemali jej číslo.Tak potom sme šli do toho maxu a kúpili sme .

lenkahrehusova
18. okt 2009

AHOJTE žienky 🙂
My tiež chodíme do pandorfu a dá sa tam dobre nakúpiť. Aj pre nás a je tam dobrý výber aj veľa detských vecí 🙂
Včera sme boli v rak. v SCS. Bubi, nestretli sme sa 🙂 🙂 🙂? Malej som kúpila pekné zim.veci a čapice 😉
Bolo strašne veľa ľudí. Ale keď budú povianočné výpredaje, tak to bude riadna tlačenica 😀 😀

Gabi, dúfam, že sa malej polepší, hlavne teraz na noc 😉

bubadlo27
18. okt 2009

🙂 cavte, pozerala som v slovniku, pise sa to klenba 😉

gabuliik
18. okt 2009

OOOOoooo Bubi,dakujeme za objasnenie. 🙂

Lenka,dík,dúfam,že cez noc to nebude nejak hrozné .... uvidíme.

Idem kukať superstar,potom sem ešte mrknem,pa.

bubadlo27
18. okt 2009

tak ja hadzem recepty a pocuvam superstar a myslim ze to bude u SK dievcat zaujimave 😀
ja tipujem ze vypadne nikoleta, lebo suseda pavlusa 😀 ma velky fanlkub uz len na skole 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre