Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

amunet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkahrehusova
31. mar 2010

Ahojte..... 🙂
Ako sa máte?
My sme boli včera vonku. Trošku sme sa poprechádzali a potom sme boli v promiše na Guliverovi. Makú som tam trošku pohojdala, ale fúkal silný vietor, tak sme po chvíľke išli. Ale zastavili sme sa aj na ihrisku v Anfiku. To je ale super ihrisko. Akurát pre našu malú. Je to tam pre také menšie detičky. Baby, nechodíte tam náhodou niektorá? 🙂

tehulka4
31. mar 2010

leni, zatial nie, ale teraz ked uz bude tak pekne, tak sa tam tiez chystam chodit s malym...takze je to tam skor pre take nase mensie?

lyongirl
31. mar 2010

Leni, mi tam občas zájdeme, ale to vždy doobeda, lebo mne cez obed Alex spí doma a je to tam super, môžme sa niekedy dohodnúť, len to ja chodím už okolo 9:30 von, lebo, kým tam prídeme a kým sa dovalíme domov ku Kaufláču, tak nám to trvá...

marcelkatt
31. mar 2010

Lenka, my tam chodievame dosť často v lete 🙂 je tam fajn veru, malý sa zahrá, my si tam dáme kofolku...

lenkahrehusova
31. mar 2010

baby, tak sa môžeme dohodnúť ísť na ihrisko spolu 🙂 Ja som tam teraz bola 1x a malej sa tam páčilo 🙂
Lyon ja tiež chodím von okolo 9,30 - 10,00 🙂 tak keď sa polepší počasie - Lyon, Marcelka ešte mi radšej napíšte na FB, lebo na koníka chodievam málo 🙂
tak sa teším 🙂

lenkahrehusova
31. mar 2010

Tehu, tak sa tam možno stretneme 🙂 ak by somm ťa náhodou nespoznala ) a ak ma tam zbadáš, tak ma môžeš osloviť, pokecáme 🙂 detičky sa môžu zahrať spolu......máme podobne staré detičky 🙂

amunet
31. mar 2010

baby a do nike parku pri zoske nechodite?!

lenkahrehusova
31. mar 2010

amunet,neviem, kde to je ...... napíšeš bližšie ? 🙂

vladkaz1
31. mar 2010

aj my chodime cez leto pri zoske do naj parku ... nam myslite?
Ale sem tam vybehneme Leni aj tam do amfika 🙂

amunet
31. mar 2010

to je ohradene ihrisko na konci druzby, je tam velky hrad, hupacky, ozajstne lietadlo pre deti aj autodrom, len pri vstupe sa niekedy platilo tusim 20sk uz si nepametam chotila som tam zo starsim synom, mne sa to tam pacilo lebo to nebolo okakane od psov. Ak to bude otvorene aj toto leto tak tam s malou urcite pojdem.
neviem to dobre vysvetlit ale chodi sa tade zvelolekarovy je tam klinika pre zvierata co davali volakedy na jojke 🙂

lenkahrehusova
31. mar 2010

aha, amunet, to je to ihrisko tam ako sa ide von z Trnavy na domino, oproti tým novopostaveným barákom?
Ak to je ono, to platené, tak to je super, tam pôjdem aj ja 🙂

sjuzi
31. mar 2010

Ahojte babeny, odkedy otvárajú ten Naj park? Aj my tam chodíme... 😉

amunet
31. mar 2010

neviem, ale este asi nieje otvorene

amunet
31. mar 2010

ked pride MM z prace pojdeme nakupit do teska, neviem co varit, uz ma nic nenapada, mne by sa hodila nejaka babicka co by mi obcas navarila alebo napiekla 😀

vladkaz1
31. mar 2010

ja som vcera vecer na rychlovku uvarila cestovinu ,svihla do toho kukuricu ,papriku nakrajanu , mrkvu nastruhanu ,kuracie masko ,rajciny a proste zeleninu aku mas rada a so smotany som spravila cesnakovy drezing a svohla do toho ...
moj muz mi povedal ze tak dobre sa uz dlho nenajedol pritom uplna somarina ,ze ked sa snazim tak ma nepochvali ha ... teraz mu chutilo tak som rada a dojdelai sme aj dnes .
mala maminka paradne cestovinky 😀
teraz tu lieta jak splasena akura nam dorazil asi pred pol hodkou madrac do ejj novej postele a tesi sa jak blazon dufam ze tam bude aj spat .. 😀

vladkaz1
31. mar 2010

😀 na veceru bude mat moj leco ,s chlebikom 😎

amunet
31. mar 2010

aj ja som robila podobnu cestovinu ale s tuniakom a zjedla som si to sama 🙄 MM by rad take tie babkovske veci, parene buchty, slivkove gule, sisky,balese.... no ja som veru na take vypekanie neni 😅

lenkahrehusova
31. mar 2010

My na večeru väčšinou jedávame jogurty alebo cereálie. Cez leto aj rôzne zeleninové alebo cestovinové šalátiky. Tak to asi moc neporadím 🙂
Ale aj ja mám niekedy chuť dať si niečo také klasické a obyčajné, lebo tie špecialitky nám už nechutia. Včera na obed som robila gnocchi s krevetami a rajčinovou omáčkou a drahému síce chutilo ale povedal, že by si dal tiež také niečo "od babičky".
Kto sa tým chlapom vyzná 🙂))))

vladkaz1
31. mar 2010

no baby tak to zavidim ,ja tak rada pecem vyvaram ako co .. no ale moj nic od cesta nezje ... ziadne buchty ani parene nic

amunet
31. mar 2010

tak to zavidim ja tebe, lebo ja to casto pocuvam ze nic take nerobim a ja sa potom nase..m a poslem ho za jeho mamu a povie ze jej sa to uz nechce 😀 a to byvame rovno nad nou.

vladkaz1
31. mar 2010

😀 😀 moj je masovy on len maso chce ... a mne to ide na nervy

amunet
31. mar 2010

no uz pride MM tak idem frisko upratat bordel a pojdeme, tak zatial pa

lenkahrehusova
31. mar 2010

ja tiež nepečiem, nám sladké moc neberie. Jedine čo sladké robím je žemlovka alebo ryžový nákyp. A gulky kupujem mrazené jahodové. 🙂

vladkaz1
31. mar 2010

Leni ja nic take len pre nas ,vies jake su mi vzacne slize s tvarohom ? jaj BUbi mi akurat vcera tusim s nimi narobila chute mnam ...

lyongirl
31. mar 2010

no ja tiež nič také klasické nevarím, nejako sa mi nechce stáť pri hrncoch a pri deťoch sa to ani nedá, takže všelijaké gulky a pod. tiež kupujem mrazené, občas nám dá klasiku svokra, občas ju jeme u našich, ja uvarím niečo také 1x do roka 😀 . Varím posledne už len rýchlovky, nehovoriac o tom, koľko vyhadzujem, pretože moji chlapi majú tak fajnové huby, že až. Ale ja už neviem, čo by som im mala uvariť. Nechcú cestoviny, tuniakovú omáčku, soté, už pomaly aj nad rybou ohŕňajú nosy, okrem lososa, mám to s nimi ťažké...

lenkahrehusova
31. mar 2010

Lyon, tak to poznám. Aj drahý aj malá sú tiež fajnoví......a vyhadzujeme a vyhadzujeme......minule som varila pečienku.Drahý si dal len tak trochu, aby sa nepovedalo, ja 1 porciu a zvyšok do koša :/ Hlavne, že sa ho vždy pýtam, čo si dá k obedu 🙂

lyongirl
31. mar 2010

pečienku som robila asi 2 týždne dozadu, vždy, keď robím kuraciu, tak nám je málo, teraz MM kúpil morčaciu a bolo to trošku vačšie balenie a zrazu jej bolo veľa 😕 a samozrejme kôš to istil...

lyongirl
31. mar 2010

Leni, ty máš malú kedy presne narodenú?

marcelkatt
31. mar 2010

Ja sa musím pochváliť s jedlom u nás niet problém, manžel zje všetko, čo navarím. Pečiem menej, ale tak raz do týždňa vždy čosi... Zajtra máme také jednoduché rýchle - slíže s orechami. Ideme do PD, tak sa mi neoplatí vyvárať. Varím tak ob deň, snažím sa na dva dni vždy, no nie vždy sa podarí, lebo môj je teda veľký jedák a stane sa, že čo mu moc chutí zje za deň. Ale na druhej strane ma to teší, že mu chutí. Jemu je vzácne mäso, lebo ešte kým sme sa nepoznali ho mal raz za týždeň aj to vraj dookola to isté. Ja sa snažím to obmieňať, vymýšľať alebo si nájdem cez net recepty. Variť som sa naučila až tu v TT... A celkom ma to baví, najviac ma poteší Erik, keď mi sám od seba povie, maminka chutí mi 🙂
Teraz som spravila sardinkovú nátierku na večeru, som sa vyslovene "nažrala" s prepáčením.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre