Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
5. máj 2010

Super s tym spanim teda aspon v nieocm mozes pochvalit MM la ...
Ja na milu urcite nejdem ,ved mala je lazar a sama mam dost co so sebou robit ,som doma s poradne ,celu noc som zle spala ,normalne mam sem tam bolesti ked sa maly hybe skor prevaluje uz sa nehybe ,tak uz budem chodit do nemocnice ,
Branku mam maku ,krcok uz ciastocne skrateny a maleho zostupeneho dole ,som otvorena na 1,5 cm .nic viacej soms a nedozvedela lebo moj doki mal naladu na hovado ,,,

krtko.
5. máj 2010

to mas teda pravdu ze aspon v niecom 😀
ako sikovno si sa vratila z poradne.takze uz mozes aj cakat kazdu chvilu,ze?
a nebola si v nemocke?

vladkaz1
5. máj 2010

No mozem ano ,nemam sa lakat po pripadnych bolesti ,ze mi maly zostupuje dole no tak uvidime

marcelkatt
5. máj 2010

No Vladka veď uvidíš moja ako. Viem, že si praješ to už mať za sebou. Možno do 1-2 týždňov bude Oliverko na svete 🙂 Držíme palce, aby všetko dobre dopadlo a Lucka nech sa čím skôr vylieči.

Krtko - ja na míľu nejdem určite. Mám zakázané veľa behať, musím mať kľudový režim, i keď sa to nejak dodržovať nedá pri 2,5 ročnom dieťati, ale Robino mi moc pomáha musím ho pochváliť, každý deň je s Erikom 2-3 hodiny vonku a aj doma mi pomôže. Ja idem v piatok na kontrolu k Ilavskému, tak som zvedavá, spraví mi zas aj ultrazvuk, aby sa uistil ako na tom som. Ale dnes mi je teda trochu blbo, ono sa to strieda a to je asi normálne.. Nesmiem kávu, mám nízky tlak, takže aj preto mi býva blbo. Však vo štvrtok mi meral a že 90/60 - že či som prišla po vlastných...

Idem s Erikom trošku von, nech sa vyvetrá a ja sa aspoň prejdem trochu. Pekný dnik všetkým a maródom rýchle uzdravenie želám! Papa zatiaľ.

gabuliik
5. máj 2010

Čaute baby. Moje deti sa normálne vypýtal spať 😅 .A obidvaja.To sa nestalo tuším ešte ani raz. 😀 Monika je už fajn.Rozmýšlam,že by zajtra šla do škôlky.Hrozne sa doma nudí a potom si robia zle.Andrej je urevaný z choroby a ja už nevládzem.Fakt.Som totál psychicky na dne.Nepochopím ako sa dve choré deti dokážu ešte aj hašteriť a otlkať!Celé dni na nich len hučím aby prestali....

Vladi,prajem ti aby si to mala čím skôr za sebou.Fakt.Tieto posledné dni sú pre teba namáhavé a ešte ked máš aj malú chorú.... držkajte sa . 🙂

marcelkatt
5. máj 2010

Ahojte, mne krpec spinká od 12.00h, idem si aj ja za ním podriemkať. Poobede by sme chceli ísť pozrieť do Sconta... papa.
Gabulik - veľa energie Ti želám... a hlavne nech už vás choroby obchádzajú.

gabuliik
5. máj 2010

Marcelka,ďakujem.Tú energiu potrebujem ako sol! 🙂

krtko.
5. máj 2010

vladka?

krtko.
5. máj 2010

neviete co je s vladkou?
dnes tu bola naposledy rano a cely den nic

vladkaz1
5. máj 2010

Krtoko ja som v pohode boli ma trocha brusko nebojte keby daco dam vediet nic sa nedeje ,mam po cikani troska kvapku krvy ale to nic neni

vladkaz1
5. máj 2010

Krtko 😀 este ti aj skomolim nick ..
dik ze sa o mna bojite

lalia21
5. máj 2010

Ahojte "trnavačky" chodíte niekto ku gyn Pavel Ondrášek???ambulanciu má na Mozartovej..vraj k nemu patrím podla obvodu a po neuspešnych volaniach viacerym gynekologom som to vzdala a bolo mi povedane že Mudr.Ondrašek ma vezme určite lebo patrím do jeho "rajonu" chcela som vedieť či k nemu niektora chodíte a ake mate z neho pocity,skusenosti???dakujem 😉

gabuliik
6. máj 2010

Ahojte.
Lalia, toho doktora nepoznám,takže neporadím ....

Dnes som bola na kontrole s deckami.Monika ide od pondelka do škôlky a Andrej je na tom rovnako.Dala mu ešte ďalší sirup.V stredu mám isť s ním na dalšiu kontrolu.Inak dnes v noci hrozne zle spal.Furt sa budil.....

Vladi,dnes ako?

vladkaz1
6. máj 2010

Gabi v noci som grcala a sracku mala bolesti ,som myslela ze uz pojdem a nic mi neni zas ,ja uz neviem ci sa len otvaram alebo co ale uz nehc porodim a mam klud.
Lucka dnes 2X grcala cely chlebik mi vyvratila nic nechce jest a este aj lieky mi vygrcala a vyplula na mna tak som jej dala na rit ze preco ma oplula ..
kasle jak stary tuberak poradte nieco fakt dobre pre nu na hrdielko co by jej mohlo zabrat dost ju dusi a k dokine teda nemam silu ist .
Gabi no aspon ze mala je lepsie a malemu bocu a tebe utechu aspon troska

marcelkatt
6. máj 2010

Vladka nám pomáhal Robitussin sirup. Solmucol bol slabý Erikovi. Ťažko povedať, čo by Lucke najlepšie zabralo. Moja prajem ti nech už máš pôrod šťastne za sebou 😉 aby si bola kľudná. Idem si ja pospinkať za malým, papa moje.

vladkaz1
6. máj 2010

macka a je ten sirup sladky odmieta mi aj ten zinnat to je boj ...

gabuliik
6. máj 2010

Vladi,tak to neni bohviečo.Ja som mala hnačku a bolo mi na grc,ked som začala rodiť Moniku.A tiež to bol 38týžden.Tak uvidíš,možno sa to o chvilu spustí ...
K tým sirupom.My sme už odskúšali vela druhov.Malému zaberá solmucol.Robitusin je sladký,myslím čerešnový. A boje su aj u nás, s tým nenarobíš nič.Nasilu ...

vladkaz1
6. máj 2010

CO stoji ten sirup cakam na vyplatu ... pojdem kupit ..
No na silu ma spravdu len ona mi to vygrca na silu ..
Gabi ja neviem so zvedava co dnes, mne je tak zle za ked je vecer ,cez den nic ja nechapem

tehulka4
6. máj 2010

caute maminy...normalne ani nevladzem sediet za pc...staaale mi je strasne zle...este aj v noci sa budm co mije furt na grc a ked idem na wc, ze uz snad, tak nic, len ma napina a napina..slak ma uz z toho triafa..nic nevladzem a nic sa mi nece...

vladi, tiez som sragorila a grcala ked osm isla rodit maleho.. 😉 tak uz to mozno aj pomaly bude... 😀 inak ja som bola s malym u dokiny a dala mi pre neho Peritol, to je proti grcaniu a myslim, ze nam to zabralo,l ebo som mu ho davala ranoa vecer a cely den bol v pohode a na kasel ja odporucam ambrobene..solmucol bol pre nas slaby, a aj sinupret a co ja viem este co...len neviem ci nie su iba na predpis, ak by nahodou tak mam toho este dost doma, tak ti mozem poskytnut. 😉

lenkahrehusova
6. máj 2010

Ahojte
lalia21, ja som k Ondráškovi chodila. Ja som k nemu v podstate chodila len na bežné kontroly, nemala som žiadne problémy, aj počas tehu bol v pohode. Je to strašne milý starý pán, ale je to doslova taká "stará škola".
On je za nolrnálny pôrod, v každom prípade, čo je OK, ale v mojom prípade to bolo nemysliteľné. Mala by som problém vytlačiť malú...... Máme známeho gyn a nakoniec som rodila u neho cisírskym a on povedal, že ak by to nebol cisár, tak by to mohlo dopadnúť zle.........
Takže toto je moja skúsenosť.

vladkaz1
6. máj 2010

ahojte je mi divne ale osm po kope ,nakoniec som kupila leros cajik pre malu uvidime ,nechcem ju stale zatazovat liekmi .. ak sa jej nezlepsi kasel tak v pondelok idem dokine ,alebo muz.
Tehu no teda ja vam verim ze ste vycerpane ,treba to prekonat co ine vam aj zostava ze? ☹ ,Tie prve 3 meciace su narocne ,ale asi kazda tehotna ich ma ,no vy mate plus uz deticky a este choroby do toho tak drzkam palce velmi.

gabuliik
7. máj 2010

Čaute.
To tu dnes nik nebol?Mne nešiel celý den net,tak som sa sem nedostala.
Dnes má Monika meninky,tak som jej robila tortu ... 🙂 ,len takú obyčajnú.Svokor mi ju vychválil do nebies,tak som lietala 😀 😀 😀

Vladi ako????

vladkaz1
7. máj 2010

Je Gabi srdecne gratulujeme ,nic spala som v noci jak zarezana a teraz mam hnacku jak das zltu ... z nicoho nic uz 2X som bola a tlaci sa mi hore kyselina je to mozne???????

gabuliik
7. máj 2010

Ďakujeme....
Fuuu moja,tak to nechápem.Ako som už písala,ja som mala toto,ked som začala rodiť pri Monike ..... neviem čim to je ...

vladkaz1
7. máj 2010

ja fakt neviem uz ...

gabuliik
7. máj 2010

musíš vydržať,iné ti neostáva ....
na chvilu musím odbehnúť.idem uspať malého..... papa

vladkaz1
7. máj 2010

Ja idem do vane ,jasne ze musim vydrzat ... 😝 😀

stankatt
8. máj 2010

Vladiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii prihlas sa, si este 2v1 ????

vladkaz1
8. máj 2010

ano som nic sa somnou nedeje len som chora ☹ ,zajtra mam ist na stretavku ... al eidem za kazdu cenu

gabuliik
8. máj 2010

Čaute ...
Práve som sa chcela opýtať aj ja,či je ešte Vladka 2v1 .......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre