Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
21. júl 2010

Čaute baby. 3 dni nám nešiel net a až dnes sa im uráčilo to prísť opraviť. 😠 Tak som tu nebola .... neskoršie vás dočítam,teraz fičím ešte upratovať a hodím sprchu ...

stankatt
21. júl 2010

Cafte, baby strasne sa omluvam, ale dosla neplanova navsteva a domo som dosla az o 19tej ..... prepaaaaacte prosiiiim prosiiiim....

stankatt
21. júl 2010

PS: nemam na vas tel.cisla, ja by som vam zavolala, ale nemala som kam.... ☹

marcelkatt
21. júl 2010

@stankatt veď pohoda, len sme tam čakali... Ja som Erika budila kvôli stretku, ale vveď nevadí, no mohla si sem na konika napísať. Ale veď sa nehneváme....

marcelkatt
21. júl 2010

Len sme sa tam nemuseli trepať no, mohli sme byť s deckámi u nás na dvore....

stankatt
21. júl 2010

@marcelkatt len ja som nebola na nete cely den ☹ az teraz a hned som isla pisat

marcelkatt
21. júl 2010

Jasné Stanka, pohoda,

gabuliik
21. júl 2010

Baby,konečne som vás ako -tak dočítala.Ste sa riadne rozpísali ... 😀

vladkaz1
21. júl 2010

Srani oki ,nehnevam sa len som sa nemusela trepat s 2 mi detmi .... 🙂

stankatt
21. júl 2010

jej baby asi sa mi podari predat babybag :DDDDD

vladkaz1
21. júl 2010

stani superko

gabuliik
22. júl 2010

Čaute.
Dnes som stretla v Tescu Vladku 🙂 Vladi,malinký je naživo ešte krajší ako na foto.Fakt je milunky....
Vladi,a len tak medzi nami,vyzeráš super .... to je na margo toho tvojho chudnutia..

lucyso
22. júl 2010

ahojte, skoda, ze Vam to stretko nevyslo. ja by som sa aj pridala, ale my uz o siestej kupeme a to mne by sa neoplatilo, tak som sa ani na to neozyvala...
inak co sa Vladky tyka, tak klobuk dole, pretoze to co tu pise ze co vsetko robi popri dvoch detoch..... ja mam problem pri jednej a niekedy som z toho riadne na nervy, ze nic nestiham.. Vladi klobuk dolu !

marcelkatt
22. júl 2010

@lucyso presne súhlasím, Vladka je fakt šikovná, obetavá žena a matka a to nehovorím kvôli tomu, že je kamarátka, alebo, že by som jej tu písala lichôtky, Fakt to, čo ona postíha pri dvoch deťoch, je obdivuhodné. Pre svoju rodinku urobí maximum a teraz ešte aj športuje, no fakt klobúk dolu, tiež by som taká chcela byť 😉 😉

Jasné, máte svoj režim, niekedy môžeme dohodnúť ešte raz stretko na skoršiu hodinku, ale asi až na jeseň, lebo teraz poobede my ani nevyliezame z bytu, čo je dusno a páli to slniečko. No idem osprchovať malého a dať mu jesť a hajať hádam, zatiaľ papa.

vladkaz1
22. júl 2010

Ahojte kocky co to citam dakujem vam za poklonu ,myslim si ze kazda varime, pereme, upratujeme 😵
Som dnes hrozne unavena malej som kupila bazenik a boli sme u nasich a cabrnila sa vo vode ...
Gabi velmi pekne dakujem no je ma naozaj dost 😝
Ty si uplna kocka ti poviem ved si stihlunka oproti mne ... deti mas nadherne

@lucyso jasne mozeme ist niekedy na to nove ihrisko v piatok sa otvara tak by sme aj sli ,mame to kusok alebo dole na Agatku 😵 budem rada ak bude cas.
Krtko mi pisala ze v materskom centre budu zadarmo kurzy anglina ,uctovnictvo a pod. tak by som chcela ist na anglinu...
Ozaj ako deti?

krtko.
22. júl 2010

caute
deti uz v pohode ale ja som ko 😠

vladkaz1
22. júl 2010

Aj moje ☹ ,som dnes hotova, ale dobre bude

stankatt
22. júl 2010

cafte, joj toto horkooooo
sa fakt ani neda ist von... vsetky ihriska su na slnku.....

krtko.
22. júl 2010

mna od rana prehana ☹

marcelkatt
22. júl 2010

Ahojte, toto teplo je zabijak. Točí sa mi z toho hlava. Dnes sme vypadli von až o 18tej na dve hodiny, poobede sme doma, to sa nedá byť na tom slnku, aj malý je z tepla nervózny. Ráno sme boli iba na nákup a potom ako píšem až večer.

lenkahrehusova
22. júl 2010

ahojte žienky 🙂
ASúhlasím s vami, to teplo je úmorné. Ja s malou trávim celý deň na záhrade u svokrovcov. Neviem, ako by sme to prežili v baráku. Nám zrovna celé doobedie svieti slnko a máme v byte teplo. Asi tak 28 st. 😒 😒
Škoda, že stretko nevyšlo, ale hádam niekedy, keď už nebude tak teplo a detúrence to lepšie zvládnu. 😉
Vladi, tá anglina znie super. Potom daj vedieť, ako ti to ide. Môžno by som sa pridala, my sme mali lem nemčinu 😉
Tak sa pekne držte a zvládnite to teplo 😉 😉

lucyso
23. júl 2010

u nas sa opät uz druhy den ozivaju vo velkom zubky, takze sme dva dni fungovali na citrone,geliku.... su dni, kedy je kludnejsia a su dni kedy je na tom hrozne a vcera este aj to horuce slnko. no des. Uz aby bol aspon prvy vonku, mozno by sa to skludnilo, lebo aj ja som KO, unavena, nervozna, vsade bordel, tak sme vcera vecer este vo velkom upratovali, makali. padla som do postele ako zbity pes. ani vecerna sprcha ma neprebrala🙂.
dnes este uhorky zavaaaaaaaaarat:(... no zbohom. aspon ze sa nam trosku ochladi. velkom som tomu aj rada....

gabuliik
23. júl 2010

Čaute baby.
To teplo začína už vadiť aj mne.Deti sa doma nudia,k bazénu im dávam slnečník,ale oni aj tak furt vybiehajú.A po pravde 3ks detí je už na mna vela.Som nervová jak pes a ešte mám aj krámy.Fuj!
Včera ma zas vytočila svokra,tak som išla spať uplakaná,lebo za posledný týžden sa furt do mna naváža a už to namna nejako dolahlo.

lucyso
23. júl 2010

Joooj Gabuliik slovo svokra ani nespominaj, bo sa hned jezim 😠 ..... preco jej nepovies svoje? pochopitelne e v dobrom, bez nervov, ale aj ja som dlho drzala a potichu trpela a z som jedneho dna si povedala svoje a zatial je klud.... alebo ticho pred burkou🙂))..

gabuliik
23. júl 2010

Lucyso, s nou sa nedá ani po dobrom ani po zlom.Už som sa naučila ,že jej nehovorím na nič svoj názor,bo keby som to urobila,tak ona sa hned naštve.Zo začiatku som sa aj ohrádzala,ale vždy som bola tá najhoršia.Tak teraz ticho trpím a dusím to v sebe.Ale raz za čas to vo mne zovrie a potom tu je peklo.Jednoducho jej poviem svoje a som najhoršia.Nebaví sa so mnou,ohovára ma pred detmi a nepozdraví.Takže tak.S nou je to hroooozne ťažké. ☹

lucyso
23. júl 2010

a manzel co na to? inak ja mam tiez v poslednej dobe problemy so svokrou a manzel ma vlastne ani nepodrzi.... ona sa stale snazi byt neutralny a uz mi to ide na nervy...ja nechapem preco su niektore svokry take j........ . moja sestra ma zas opak svokru. strasne dobru, milu, vtipnu, dobre si vychadzaju a chodia spolu aj na dovolenky.. to JA SI SO SVOJOU NEVIEM PREDSTAVIT:...

gabuliik
23. júl 2010

hm,no MM si ma raz za čas zastane,ale on sa k tomu stavia tak neutrálne.Vždy mi povie,že ved jedným uchom dnu a druhým von.ale to sa nedá.som mu to vysvetlovala tak,že či jemu moji rodičia niekedy nadávali alebo niečo škaredé povedali ... ale furt je neutrál....

marcelkatt
23. júl 2010

@gabuliik mojko, raz si nevesta a si to tak je všade, česť vínimkám samozrejme. Môj ocino by mm zniesol modré z neba, miluje rovnako všetkých svojich vnukov. Manžel, čo má rodičov, tak netvrdím, že by nemali radi vnuka, nášho syna, ale vidím jasné rozdiely medzi našim a švagrinkinou dcérkou. No už som si zvykla a obrnila sa. Často som kvôli tomu plakala, trpela, ale nestojí to zato. No našťastie môj manžel stojí pri mne, vidí ako to všetko je a koľkokrát tam on ani nechce ísť je radšej v OD u mojej rodiny.
A to ako píšeš jedným uchom dnu a druhým von, to sa ľahko povie, ale nedá sa to. Mám srdce a city, takže to človeka trápi. Ja s mojou svokrou už komunikujem málo, oni k nám nechodia iba ak má niekto narodeniny, resp ak má malý narodeniny, takže mám aspoň kľud a raz za čas sa stretneme u manželovej babky, to vydržím a ak niečo ja si názor poviem, lebo som dlho bola ticho a dusila to v sebe a to tiež nie je dobré. No teraz sa snažím čo najmenej hnevať, hádať, mám svoje problémy a dosť vážne takže to mi je prvoradé. Keď Ti poviem, že ako som porodila Erika ttak do pôrodnice starí rodičia z Trnavy neprišli ani raz za 6 dní čo som tam bola s malým? A to je prvý vnuk.... Moja želám Ti veľa trpezlivosti, mne pomohla Vladka, aby som si to tak nepripúšťala, je to ťažké, ale pomáha mi to.

kubko
24. júl 2010

Ahojte kocky dnes sme chceli ist s detmi (3r a 1r) na vylet na kupalisko do Vincovho Lesa, ale pocasie ako na just nepraje. Napada vas nejaky nahradny program? Nejaky ranc so zvieratkami alebo take nieco. Ranc u Bobiho v Bohdanovciach o tom som pocula ale neviem ci su tam len kone alebo aj ine zvieratka. Alebo nejaky zabavny park mimo TT.

anesim
24. júl 2010

Kubko skús pozrieť na Ranč pod Babicou - ( Bojná ) - je to medzi Piešťanmi a Topolčanmi, sú tam zvieratká , malej sa tam páčilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre