Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lenkaskulcova
24. mar 2011

aha...moja dudel nikdy nemala...čo bolo aj dobre aj zle samozrejme. A ake tam maju postielky? Lebo nasa spavala snami (kojila som X krát za noc a nevladala som ju do postielky a z postielky vykladat....) a od roka spava na velkej posteli v detskej izbe (samozrejme že asi 5 krát do tyzdna si v noci k nej musim ist lahnut...) ak maju klasické mrezovane....to mam teda obavy...hadam to prežije.....no bude musiet 🙂

lenkaskulcova
24. mar 2011

@stankatt aha...moja dudel nikdy nemala...čo bolo aj dobre aj zle samozrejme. A ake tam maju postielky? Lebo nasa spavala snami (kojila som X krát za noc a nevladala som ju do postielky a z postielky vykladat....) a od roka spava na velkej posteli v detskej izbe (samozrejme že asi 5 krát do tyzdna si v noci k nej musim ist lahnut...) ak maju klasické mrezovane....to mam teda obavy...hadam to prežije.....no bude musiet 🙂

sladkasue
24. mar 2011

@aduskatt len som tak citala... a neda mi nereagovat... bohuzial, chodiem skoro stale okolo-zatial iba kocikujeme-a mas pravdu - ucitelky nevedia, kde maju deti... ☹

chcela som sa inak spytat: NECHODITE NIEKTORA DO MATERSKEHO CENTRA na yamahu-Robik-hudobna skola???

aduskatt
24. mar 2011

@sladkasue takze sa nic nezmenilo☹myslim, ze obe skolky, co su blizko, aj v Jame aj Spartakovska su pre dietatko lepsie

mitinka
24. mar 2011

@adriana02 Hej to som si všimla 🙂 a to je dobré,lebo niektorý ešte aj za to pýtajú 😒 No z mojej strany spokojnosť... rozmýšlam,že sa objednám na kompletku,... Len neviem kedy 😔 teraz sa snažime stavať a každú chvílu niekto vyvoláva 🙂 tak si to musím nejak naplánovať 😀

mitinka
24. mar 2011

Ahojte chcem sa spýtať,či má niekto školáka ,ktorý navštevuje bilingválnu školu??Potrebujem vedieť,ako to tam chodí,čo sa platí a akou metódou sa učia a tak...

adriana02
25. mar 2011

@mitinka no ved ak ta nic neboli tak mozes este chvilu pockat ja som tam tiez nebola dva roky a teraz chodim kazdy mesiac 😀 aby sme to nejako financne zvladli

dadulaa
29. mar 2011

ahojte 😉 tak dnes mi volala riaditeľka zo škôlky T.Tekela, že mi malého prijali 🙂 na jednej strane som rada, no mám aj obavy po tom, čo ste mi písali o tej škôlke...veď uvidíme ako to nakoniec dopadne 😉

sonatt
29. mar 2011

@dadulaa gratulujem k tej škôlke 🙂

my si pôjdeme po rozhodnutie osobne v pondelok, tak dúfam, že tam bude napísané, že nás prijímajú 🙂

dadulaa
29. mar 2011

@sonatt díky 🙂 a vy sa chystáte do ktorej? držím palce 😉

vladkaz1
29. mar 2011

nas nezobrali 😝 😀 na tekela

zuzana710
29. mar 2011

ahojte mamicky z trnavy...chcem sa pridat k mamickam co zapisuju svoje deticky do skolok.....ja som osobne prekvapena, boli sme na zapise v skolke na narcisovej, este sa mi sice nevyjadrili, ale z inych zdrojov som sa dozvedela zevraj bolo prihlasenych len 10 deti, co sa mi zda nejako malo, tak neviem co bude na tom pravdy...tak snad nas zoberu bez problemov 🙂

dadulaa
30. mar 2011

@vladkaz1 to mi je naozaj ľúto ☹ čo budete robiť? dáš malú inde, či ostane doma?

vladkaz1
30. mar 2011

Ostane doma moja ,lebo som na materskej ,no pojde jak 5 rocna,uvidime ,ale myslim ze to aj spravilo vela ze uz chodila uz na spartakovsku a tak sme dopadli jak sme dopadli po 3 mesiacoch som ju od tial zobrala 🙂

mitinka
30. mar 2011

@adriana02
Ahojte nepozná niekto dobrú ,,dospelácku" psychologičku?? 🙂

adriana02
30. mar 2011

@mitinka ja nepoznam ale iez by sa mi niekedy zisla 😀 ak budes o nejakej vdiet napis 🙂

krtko.
31. mar 2011

ahojte
od zajtra je materske centrum na okruznej zatvorene ☹

vladkaz1
31. mar 2011

krtko preco?

stankatt
31. mar 2011

ahojte... som taka nasrdena, tak malu mi do prvej skolky nezobrali zajtra skusim este 2 a ked nic... tak neviem...

stankatt
1. apr 2011

😉 Cafte, tak zobrali nas na okruznu- vedla MC....

stankatt
1. apr 2011

no tak nas nakoniec zobrali do oboch skolok na okruznej 😀 😀 😀 sa nejak nedohodli riaditelky, tak som vybrala tu druhu. nie pri MC 😉

stankatt
1. apr 2011

@sissik gratulka k druhemu tehu 🙂 🙂

sissik
1. apr 2011

@stankatt dakujem 🙂
a teda v tej pri MC je volne miesto? zeby som tam poslala muza, nech ich chyti pod krk a zapisu nasu? 😀

stankatt
1. apr 2011

@sissik no uvolnilo sa :D ale maju nejakeho chlapceka, co ho najprv zobrali na murgasovu a potom ze nie... tak asi ho tamhned daju, ale skus

palculka
3. apr 2011

ahojte chcem sa vas spýtat či existuju nejake jasle v Trnave , poradte babenky 😉

saxana123
4. apr 2011

mňa by skôr zaujímalo koľko taká sranda stojí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre