Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
5. mar 2010

Čaute.
To tu od včera nikto nebol? 😲
Kde ste?

bordinka
5. mar 2010

ahojte...je tu niekto prednadrazia...alebo maminy...ktore rodili okolo 25.8.201?...nemam chodit s kym na prechadzku 😠

bordinka
5. mar 2010

hups....oprava...2010!!!!!z prednadrazia...

marcelkatt
5. mar 2010

Bordinka - skús popozerať v téme spoločný termín august 2009... v TT mamičkách neviem, či je niekto z Prednádražia...

marcelkatt
5. mar 2010

Je založená téma augustové pokladíky 2009, no neviem, či tam je aj niekto z Trnavy, to si skús už sama pozisťovať....

lyongirl
6. mar 2010

ahojte, nejako nám téma zapadá...
my sme od dnes do stredy večera sami, tata nám išiel na služobku do Rakúska, tak ma samú s deťmi asi porazí, budem sa vám sem chodiť sťažovať 😀 😀 😀 a budem si chodiť pre psychickú podporu 😉
Dnes ideme aspoň našim a možno v týždni svokre, ale to asi moc nie, ževraj je chorá, už sa jej to ťahá dlhšie, nechce ísť lekárovi a asi bude v týždni chodiť pre druhého vnuka do škôlky, tak neviem, či bude mať na nás čas...
zatiaľ pápá

lyongirl
7. mar 2010

to si tu mám písať sama, kde ste?...

bordinka
7. mar 2010

ahoj liongirl...to vies je nedela asi tu malokto teraz tuka...ale ja ta aspon pozdravim aby ti nebolo smutno 😲 my sa tiez chystame...ale neviem ci oddychovat do postele alebo niekam von,len keby tam nebolo ako v aprili!!A odkial si???nechce sa mi to tu hladat............

marcelkatt
7. mar 2010

Ahojte, my sme včera neboli doma, boli sme popozerať ten nový nábytok, dnes ideme na oslavu k švagrovi.

Bordinka a kde na prednádraží bývaš? Mne tam bývajú svokrovci na Čajkovského a švagrina na Mozzartovej, Ja bývam na Družbe.

lyongirl
7. mar 2010

ahoj bordinka - ja som z Družby, neboli sme doma, išli sme aj dnes našim, veď čo sami doma, vonku bolo dnes škaredo, teda slnko svietilo, ale vietor fúkal veľký, tak sme sa vyvetrali len po ceste na Zátvor a spať.
No od zajtra sme 3 dni úplne sami, zatiaľ to zvládame, dnes boli deti celkom dobré, uvidíme, čo zajtra. V utorok ideme ušnému a obvodnej, tak bude naháňačka...

bordinka
7. mar 2010

ahojte.Byvam na BOTANICKEJ...oproti tenis.kurtom.Mozartova je kusok od nas...My sme dnes boli doma...co sa u nas nestava...ale ja som nejaka prechladnuta a tak sa mi moc nechcelo von...Aj maly je uz druhy den nejaky nespokojny...zeby zubky?????LYONGIRL a kde na druzbe byvas??

gabuliik
7. mar 2010

Čaute.
Ja mám dnes za sebou blby den. .... ☹
Inak,my sme boli vonku,ale len 0,5 hodku,bo fakt hrozne fúkal vietor.

vladkaz1
7. mar 2010

cafte ja som varila do obeda upratala a potom sme isli vsetci hrat futbal ja som stala v brane hahaha ... inak bola kosa vydrzali sme na zoske hodinu viacej nie ...
Inak co nove?
Ja sa riadne gulam som statocne pribrala 😀

gabuliik
7. mar 2010

Šak to je dobre,že si pribrala nie? 🙂

lyongirl
7. mar 2010

bordinka bývam pri Kauflande 😉
ja teraz varím špenátovú polievku, nech nemusím zajtra doobeda, ak bude pekne, tak pôjdeme radšej von, mama mi nabalila jednu porciu jedla, tak druhé nevarím

gabuliik
7. mar 2010

nám ostalo čo som dnes varila,tak zajtra sa to doje. idem ešte umyť zem a potom sa sem vrátim.papa

lenocka6
7. mar 2010

Ahojte, Bordinka ja byvam na Bottovej, hned vedla sportoveho gymnazia, kurty vidim z balkona. 🙂 Mozno sme sa niekedy stretli aj na pieskovisku.

lyongirl
7. mar 2010

ja som umývala zem včera, MM mi sľúbil, že umyje, kým odíde a ako to dopadlo? Klasika, vyserkal sa na to, šak čo, ja urobím, nie? Už sa nám zem lepila od čaju 😝 . Včera som si upratala večer aj kúpeľňu, som si umyla vaňu a umývadlo a porobila taký celkový poriadok v byte, nie detailný, ale vyzerá tu upratano, tak dnes okrem polievky nemienim robiť nič 😀 Chcela by som si niečo pozrieť v TV, ale ani neviem čo ide a neviem, či ma deti nechajú, na spanie nevyzerá ani jeden 😒

stankatt
7. mar 2010

cafte, my este kakame ale uz menej, a vecer uz aj mliecko som jej dala, sak nist ine nechcela, tak snad jej neublizi 😒

vladkaz1
7. mar 2010

gabi ale ano dobre len mam pocit ze mam hrozne velke brucho 😀

lenocka6
7. mar 2010

Ale nema ho velke, zo zadu nie je ani vidiet, ze je tehotna 😀 😀 😀

gabuliik
7. mar 2010

no,už som tu. ... ešteže tá izba neni velká 😀

tak sa dohodnite ... máš alebo nemáš ho velké? 😀 😀 😀 ale nie.ved ono je to jedno.hlavne,že je všetko ok.

lenocka6
7. mar 2010

NEMA, vobec nevyzera na ten tyzden, v ktorom je. 🙂 Je taka akurat

lyongirl
7. mar 2010

aj podľa mňa je Vladka tak akurát, ale aj ja som si v tom týždni už pripadala ako slon, na sebe 20kg a ledva som sa hýbala, no najhoršie to bolo od 33tt, to už som ani dýchať nemohla, ešteže sa krpec narodil v 36tt 😀

baby ja mám doma závodnú kuchyňu, pred 2 týždňami bral Rišulo ATB a odvtedy totálne odmieta jesť ovocie, jogurty, piškóty, kaše atď. a je iba uvarené, rožok a kuk. chrumky, takže za deň je aj 4x varené a ja vyváram a vyváram odušu...

lyongirl
7. mar 2010

no a samozrejme v telke ani netuším čo je 😅 , deti tu mám za chrbtom, ale idem Rišula nakojiť a dúfam, že behom 20min zalahne...

gabuliik
7. mar 2010

Lyon,tak to neni bohviečo.Ale aspon má teplé do žalúdka.Andrej zas v poslednej dobe nejak štrajkuje s várou....

vladkaz1
7. mar 2010

No dobre ma segra podporuje co? 😀dik
Ale idem len do brucha nic to zhodim veru ale mam na sebe 7 dem kil ,do teraz nic a zrazu 7 dem hore 😅
Domi aj ja vyvara jedna radost dnes ma to az tak tesilo ,no amso som zevraj preosli musim ho este podliat a dorobit aby som ho stiahla
Inak zerem jedna radost vcera keby ste pozorovali a mama mi povedala nehc sa krotim 😀 😝

gabuliik
7. mar 2010

Aaaa 7 kil neni vela .... to zhodíš 🙂
Tehotnej povedala,že nech sa krotí? 😕 ,tak to si potom fakt asi moc jedla,alebo ti nedopraje 😀

marcelkatt
7. mar 2010

Ahojte, my sme dnes boli na tej oslave, bolo celkom fajn, deti sa zahrali a dnes boli mimoriadne obaja super 🙂 Ja zajtra spravím iba špenát so zemiakovou kašou a opečiem klobásku manželovi, ja klobásy nejem a ani malému také veci ešte nedávame. Na utorok spravím francúzske zemiaky, mňam už sa teším.
Inak to počasie by sa mohlo konečne umúdriť už, no vraj ešte asi do polovica marca bude takéto o ničom. Mhm.. ☹
Vladka vyzerá fakt super, na to že je tehu človek musí zaostriť, iba bruško má pekné 🙂 a 7kg je akurát si myslím, nie je to vôbec veľa. A Vladka to zhodí veľmi rýchlo si myslím ako ju poznám..

marcelkatt
7. mar 2010

Baby mne sa nič nechce, iba jem a jem a to ja nie som tehotná a zas mám navyše 3 kg. Hore idú rýchlo, no zhodiť veru námaha a všetko mi ide do brucha a stehien. Hrozné. Ale priznám sa, ja som lenivá cvičiť. Eriček už hodinku spinká, mm niečo sťahuje a napaľuje rozprávky a ja surfujem kade tade... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre