Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

mitinka
15. jún 2007

mel???nejak sa mel vytratila asi vypeka na stretko hahahahaha 😀 😀

loulou
15. jún 2007

Mitinka ja som spoznala Petra na fotke v tvojom albume. s Evou rodina nie sme. ty sa nudís aj ja. teraz bývame prechodne u svokry, uz nech som späť doma

mitinka
15. jún 2007

preco prechodne??a kde byvate??ci mas tu svokru??ja tiez byvam u svokry ale stale sa s petom hadame kvoli bytu on nechce a ja strasne ved my sa so svokrou nemusime az moc,.... 😠 a on je mamickyn a nevie to pochopit,... uz nech sme prec,.... mlady maju byt sami a urcite by sme sa za take blbosti nevadili ako teraz,... ☹

loulou
15. jún 2007

Po svadbe sme išli k svokre ale teraz sme dostali ponuku na dom. zatial bývam v Opoji ale vždy cez vychádzku som u nasich. ja svokru tiež nemusím

mitinka
15. jún 2007

svokry su uz raz take,... ta moja ma pre istotu ohovara po celej dedine,... aka som ze sa nestaram o dceru a tak,... ale uz som si zvykla. a kedy mas vychadzky??? 😀 pridam sa 😝 😀 😀

loulou
15. jún 2007

Kazdy den od 14 do 16 hod. budem rada ale uz musím ísť lebo bez mobil to veľa žerie

lunika
15. jún 2007

loulou mohla by som ta aj ja poznat pochopila som že si z majcichova či nie?

mitinka
15. jún 2007

ahaaaa ty cez mobil fajn napisem ti ip. papa

ano lunika je mas,...ip 😀

lunika
15. jún 2007

ešte neviem ale za chvílku ti brnknem že či áno ok?

mitinka
15. jún 2007

jasneee 😀 budem cakat 😀

mitinka
15. jún 2007

halooooooooooooooo co ste sa vsetky vytratili ☹ ☹

mitinka
15. jún 2007

tak nic idem uz uspavat šuška bodničku 😀 😀 papa a vsetkym dobru nocku 😉

melory
autor
15. jún 2007

caute, varime sa vo vlastnej stave...v tychto teplach.

luciask
15. jún 2007

ahojte no uz som v Trnave , pomalicky si dievcata zvykaju ale su este stale dost unavene tak dufa ze do pondelka sa znormalizuju.

linduska1
16. jún 2007

kocky, konecne sa nas tu vcera zislo viacej a nam vypadol internet. dost ma to dozralo. 😠 na tak v pondelok. 😀

jankatt
16. jún 2007

ahojte maminy je tu niektora z vas?

mitinka
16. jún 2007

ahoj jani jaaaaaaaaa 😀 😀 videla si uz foto??? 😀 😀

jankatt
16. jún 2007

jeeeeeeeeeeeeeeeej ake su zlate moja uz spi chvala bohu idu jej zubky a dnes bola mimoriadne mrzuta a ty ako?

mitinka
16. jún 2007

aaaaaa da sa aj moja uz spi muz po 24ke prisiel o 19h domov a ten isiel hned chrrrr,... zajtra zasa ide na noc ☹ ☹ stale je v praci a dohromady ani nic nedostane 😠 niekedy mi je tak smutno samej,.... 😢 ☹ 😔

jankatt
16. jún 2007

z toho i nic nerob ja som na tom horsie moj isiel dnes prec pride asi az v stredu stale je na cestach a ked dokoncim firmu (este na danovy) tak bude 3 tyzdne prec a tyzden doma ☹

petrusienka
17. jún 2007

Ahojte.Uz aj ja budem onedlho tehotna ale najprv musím dobrát tabletky.Môj miško sa na to tak teší a ja ale mám strach že či tie tabletky tesne pred pocatim neublížia bábätku. 😖

mitinka
17. jún 2007

ahoj petrusienka vidim ze nova 😀 😀 trnavacka?? nemas v pase 😉 😀 ja si myslim ze neublizia ale este by som pockala na precistenie 😒 asi take 3 mesiace skusobna doba 😀 😅

melory
autor
17. jún 2007

ahoj petrusienka...ides sa k nam pridat,,,k nam mamickam? to je super, lebo byt matkou je uzasne.

jankatt
17. jún 2007

ahoj mitinka no co pomohla ti sestra?

mitinka
17. jún 2007

ANO POMOHLA MI MOC VDAKAAAAAA 😀 VED ZAJTRA SA POROZPRVAME 😀 😉 UZ SA MOOOOOC TESIIIIM 😀 😀

jankatt
17. jún 2007

aj jasa tesim vecer tu budes

mitinka
18. jún 2007

haloooo je tu niekto??ja som tu 😀 😀 😀 😀

linduska1
18. jún 2007

tak my sme uz doma, krpana okupana a nakojena spi. ktovie na ako dlho? 😅 bolo super a som rada ze som vas vsetky stretla a konecne videla na zivo. vsetky deticky su zlatucke 😀 a dufam ze onedlho dame dalsie stretko 😵

linduska1
18. jún 2007

mel ty si sikovnica. uz sme tam aj v obraze xixi 😀 😀 😀

mitinka
18. jún 2007

caute baby mrzima ze som tak skoro odletela ale uz sa tak skoro do tt nedostanem,.... ale ked bude v najblizsej dobe stretko tak ho dame na skorsu hodku a urcite budeme do noci a deturence dame tatinkom a my pojdeme zurovat 😀 😀 😀 😀 ale nie to len tak ale mophli by sme 😀 😀 😅 vsetky ste UZASTNE!!aj to je slabe slovo 😉 a vsetky deturence su roztomile 😀 😀 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre