Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
24. júl 2007

ahoj vedvies, gratulujem, mamicka. kovacicova bola prijemna aj na mna, ked som bola na kontrole pred porodom, ctg

bubaczik
24. júl 2007

no my sa s dr kovacicovou nemusime 😒 a ako zvladam 4deti?lavou zadnou 😀 😀

melory
autor
24. júl 2007

tiez som radsej nerodila ale pockala do rana bubaczik, ale co sa tyka ludskosti je prijemna ale ako je ts odbornostou to posudit neviem

luciask
27. júl 2007

no trnafcanky kde ste sa podeli, alebo ste vsetky na dovolenkach?

katarinas
28. júl 2007

Ahoj, kocky, chcem poprosit o radu, neviete niektora, ci a kde sa v Trnave cvici Pilates? Vdaka.

melory
autor
29. júl 2007

ahoj katka co ja viem pilates sa cvici v pohode a aj v nukleone,,,ja by som chcela zacat od septembra... 😵

mitinka
30. júl 2007

caute babyyyyyyyy je tu dakto????????? 😀

luciask
30. júl 2007

no mitinka, ty tusim ani cas nemas na net ako do prace chodis.

mitinka
30. júl 2007

ahojky veru nie ved som tam skoro stale robim asi takto 4dni 12h od 9h rana do 21h vecer pridem domov ako zabita potom jeden den volna a zasa a tak dokola a cez ten den volna musim poprat upratat pozehlit ale chvalabohu teraz mi to vyslo super mam 5 dni volna v kuse ale zasa manzelik 3 nocne po sebe a potom 2ranne takze sa skoro ani nevidime ☹ 😒 😉 asi tak nam teraz ide zivot je z toho dost nervozny a stale mi hovori ako to bolo dobre ked som ho cakavala 😀 😀 nakonec mu to este aj luto bude a da vypoved 😀 😀 😀 😀 pojde robit do rakuska uz nad tym rozmysla 😝 😀 😀 😀 😀

luciask
30. júl 2007

ano a tak to sa potom nebudete vobec vidiet. a uz tam hlada? ako je na tom s nemcinou?

mitinka
30. júl 2007

on sa dorozumie nema problem nie uplne perfektne ale vie este nehlada nic ale je hotovy asi coskoro zacne 😀

luciask
30. júl 2007

a to pozera na pracu v nemocnici tam alebo o staranie sa o ludi?

melory
autor
30. júl 2007

trnava do tehooo 😉

mitinka
30. júl 2007

opatrovanie za to davaju viac,..... zevraj,...... ahoj meeeeel zasa si nova 😀 😀 😀 preco mas v pase:dcerka a syn??a nie stelka a hugito 😀

melory
autor
30. júl 2007

neviem, dako ma to chytilo, ale ved zas nadstavim, vsimli ste si ze som tam ostrihana uuuuuplne na kratko...je to stara foto, dala som sa aj do albumu hugo

luciask
30. júl 2007

no vsimla som si, bolo ti pred tyzdnom velmi teplo, ked tak na kratko? ale ved do zimy narastie.
Mitinka, takze pojde opatrovat? a to potom ako budes stihat aj ty s robotou aj s malou, ci svokra a vasi povaruju?

melory
autor
30. júl 2007

luci ja mam dlhe, to je fotka po hugovom porode

luciask
30. júl 2007

aha ja ze to mas teraz take, ved som videla, ja ze si si teraz pri tych horkach hlavku ostrihala, ved ty vyzeras rovnako v tvari ani by som si nevsimla ze je to pred troma rokmi.

melory
autor
30. júl 2007

luci a vy mate kolko stupnou

luciask
30. júl 2007

no neviem presne ale dnes je teplejsie, my sme mali v tom case ako vy horucavy dost chladno a teraz sa otepluje ale na vase 40-ky teda nemame.

melory
autor
30. júl 2007

jaaaj to bola bomba, my sme ich obisli, boli sme v prahe a tam bolo ochladenie

luciask
30. júl 2007

no teda ste boli na dovolenke? ako bolo, pekne?

melory
autor
30. júl 2007

bolo super,fakt, praha je krasna

katarinas
30. júl 2007

Melory, dakujem za tu vcerajsiu odpoved, rada by som sa dala na to cvicenie, len sa musim "nastartovat" 😅

luciask
30. júl 2007

no teda mne akurat zacal strajkovat znovu konik. Ani hl. stranka mi nesla nacitat.

katarinas
30. júl 2007

luci, ani mne to neslo, musela som ist cez "mojasvadba"... uz som si myslela, ze mi blbne net... 😠

luciask
30. júl 2007

no mne ani moju svadbu nenecitalo ale uz to ide a este lepsie a rychlejsie ako pred tym

melory
autor
31. júl 2007

katarinas v nukleone je to na 100% nastartuj sa dobre ti to padne. ale pilates je pre tehotne...ty si tehotna? lebo v pase to nemas 😕 ja idem cvicit ale take nieco na schudnutie po porode.

mitinka
31. júl 2007

caute baby 😀 😀 zasa som tu 😀 😀 😀 chechecheche 😀 😀
luciask:ja by som ostala doma pretoze by velmi vela zarobil ked je este aj diplomovany 😉 ponukaju mu v cistom v prepocte na nase 25tisic za 2 tyzdne 😲 a to nema ani na zachranke 😠 to mame teraz my do kopy 😠 😠 😒 takze by som ostala aj nadalej doma bolo by to fajn 2 tyzdne tam 2 doma a mali by sme sa super tie 2 tyzdne by mi bolo hrozne smutno za nim ale nejak by som to prezila 😒 ☹

melory
autor
31. júl 2007

mitinka drzim palceky nech sa mate lepsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre