Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

luciask
8. jún 2007

no som tu pokecame?

mitinka
8. jún 2007

jasne 😀 nahod temu,.. 😀

luciask
8. jún 2007

co si varila som zase hladna. dojedala som iba zbytky a dojedla som melon ale tusim som z neho este viac hladna.

mitinka
8. jún 2007

ozaj robila som to pre mna to byt uz na buduce nemusi ale ostatny chvalili 😉 len ja som tam dala kuracie prsia v celku ale na buduce ich nkrajam a na vrch postruham syr 😀

mitinka
8. jún 2007

jasneeee z melona aj ja 😀 dnes nic boli sme cely den v Ba 😀

mitinka
8. jún 2007

😠 😠 uz musim svokra doniesla malu hajat 😠 😠 jeeeeeej papa 😠 😠 😠

luciask
8. jún 2007

no teda ste mali vylet.

melory
autor
8. jún 2007

ahojte 😵

luciask
8. jún 2007

ahoj melory co mas nove?

melory
autor
9. jún 2007

mam nove - ze sme boli cely den pri vode a hugo vo vode 😀 sme vsetci opaleny a muz si porezal nohu v den narodenim.
este mam nove, ze som si poobjednavala srandicky z tappeware

luciask
9. jún 2007

A kde ste boli? No a co take dobre si si objednala? A ta noha dufajme ze nei je nic vazne, to bol pracovny uraz?

melory
autor
9. jún 2007

porezal sa na skale ale trafil tepnu,. tak to dost krvacalo.
boli sme pri vahu v piestanoch.
poobjednavala som si kopu dobrych veci, poznas ich?

luciask
9. jún 2007

no oni mavaju tie take umelohmotne vecicky do kuchyne nie? JA osobne ich nepouzivam, tu skor leti pampered chef. No to teda nie je sranda ked tepnu a tak isiel aj na pohotovost s tym? No k Vahu a nebolo moc komarov? vcera manzel zobral obe holky von sa kupat do bazena a ja som si oddychla lebo ma dost pobolievala hlava.

melory
autor
9. jún 2007

komare vobec neboli, ani nic, ziaden hmyz...ozaj aj sa cudujem, len bolo hrozne horko, stela prvy krat takto vonku, ze celodennka, ale pacila sa jej voda, lebo tam je prud a tecie. hykala od stastia. ale to nieje vsetko, sli sme na 4autach, vies si to predstavit? a kazdy ma po dve deti, no normalne materska skolka 😵

segry ma zdravotne sestry tak hned autolekarnicka a uz osetrovali

objednala som si misku rychlokysku, mlyncek na syr, dozu s vetrakmi do chladnicky na syr, stelinke flasku a tanierik, ten ich noz, formu na pecenie a dake misky zatvaratelne

luciask
9. jún 2007

no rychlomisku mam ale nie asi tupperware, ale sluzi dobre. No ale si dobre nakupila.
no tak mal prvu pomoc tam. Bolo tam sklo po zemi? bolo asi treba viac davat pozor na decka. No ale super ze ste si oddychli, ved nakojit sa ozaj da vsade, no tak to si mala ako skusku pred kupkom.

melory
autor
9. jún 2007

pampered chef. je co

luciask
9. jún 2007

no to je take kuchynske veci ako taky krajac na cibulu a tiez take blbosticky do kuchyne ale nie moc iba plastove veci, skor aj kameninove aj kamene na pizuu a aj hrnce. Ja ani od nich enkupujem iba kamen na pizzu mam a je super.

melory
autor
9. jún 2007

to u nas nieje, kamen na pizzu, to by moj muz ocenil.

luciask
9. jún 2007

no velmi dobre sa na tom pecie je to cesto take chrumkavejsie a ta teplota sa na nom udrzuje na celom mieste rovnako tak sa to pecie velmi dobre na celej ploche. Ale aj ta vecicka na cibulu je fajn hodis tam stvrtky cibule a potom zopar krat tak s rukou potlacis a je to hotovo a daju sa tam aj orechy krajat aj paprika uplne nadrobnucko.

melory
autor
9. jún 2007

zisti mi prosim co by na nase vysiel ten kamen na pizzu

luciask
9. jún 2007

No pozri si co predavaju.inak su aj v anglicku.
http://www.pamperedchef.com/our_products/catalo...

melory
autor
9. jún 2007

super vecicky, dost velky vyber, u nas slaby, ale rozbieha sa to. inak ja neviem anglicky, cize som z toho jelen, len obrazky kukam. nemas skusenost s tymi formami co su ako z gumy?

luciask
9. jún 2007

no ja osobne so silikonovymi nemam skusenost ale pocula som ze su dobre. Tuich bezne predavaju v obchodoch a zevraj velmi lahko sa dajme tomu muffiny vytahuju, prip. babovka, zevraj sa to nelepi. Ja som akurat upiekla mrkvovy kolac lebo na veceru mame navstevu a budeme grilovat. No pozerala som ten kamen na pizzu a veru som nevedela ze je to tak drahe(26$) v obchododch ich maju tiez lae neviem akej kvality, viem ze byvaju tam lacnejsie ale ked ja nepotrebujem tak ani nemam prehlad. Inak tie silikonove predavaju hotove sady, akmoska kupovala minuly rok(teraz je na SK) tak neviem ako je spokojna ked budem na Sk sa spytam.

melory
autor
9. jún 2007

liter? to by sa dalo.

luciask
9. jún 2007

no mne sa to zda dost za taku vec ale viem ze na Slovensku su take veci hodne drahe. Ako skoro uz vsetko. Ja uz okrem kniziek pre baby ani nic nekupujem.

melory
autor
9. jún 2007

u nas by to v pohode stalo ze 3500,-, ved si zober, ze len ten poharik pre stelku stal 500,- z umelej hmoty

luciask
9. jún 2007

ja by som ti aj ten kamen doniesla ale je uz neskoro na objednavku a tiez neviem ako by mi dosiel pocas letu, ci by ho nerozbili ale ako som pozerala su aj v Anglicku a ak niekoho tam poznas, co pride onedlho domov na Sk tak nech ti ho prinesu ak sa ti to paci.

melory
autor
9. jún 2007

idem si hned do zaloziek dat stranku, lebo mi sme dost na pizzu

luciask
9. jún 2007

no to je teda vela tu take netecuce pohariky predavaju aj po dvoch za 7 dolarov ale neviem aky si kupovala ty ci enjaky speci.

melory
autor
9. jún 2007

je trosku vylepseny... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre