Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lucyso
16. jún 2010

inak toto mi vsetci hovoria. ze proste pride obdobie a dievcatko nechce ani za svet sponku, copik...
no teda ja len dufam, ze Lila nebude po mne... a to iste plati aj do puberty.. 😀 😀 😅 ..

marcelkatt
16. jún 2010

Ahooojte.... tak Erik je chorý, má zápal horných dýchacích ciest. Dala mu antibiotiká každých 6 hodín, potom Promhetazin a Ditustat. Boli sme aj na RTG. Von môžeme, ale nie na slnko a nie medzi deti moc. Teplotku konečne nemá. V piatok a chystáme k deduškovi do Prievidze na týždeň, malý sa nevie dočkať, no neviem ako na tom bude, ešteže máme dr aj tam keby bolo potrebné.

No zas prší, ale po pravde mne to teraz fakt vyhovuje, lebo malý von aj tak cez teplo a slnko nesmie a mne je dosť zle v takom teple, točí sa mi hlava a mávam migrény z toho, no a to som len 15tt... Dnes som zase stihla už zvracať, však čo budem, ale už ma to nebaví obímať wc misu dookola. Vždy som si priala mať letné bábenko, reku nech sa negúľam celé leto, no vyšlo zimné, ale som aj tak veľmi šťastná, že sa podarilo a Eriček nebude sám. 🙂

@tehulka4 presne cez deň je toho času oveľa menej na net a hlavne ak sa dá s detmi ísť von, tak sme vonku čo najviac...
@gabuliik Monika je veĺmi krásna slečna veru 🙂
@vladkaz1 no moja hádam ste stihli prejsť a nezmoknúť, neviem od kedy prší síce, ale hádam ste to zvládli...

vladkaz1
16. jún 2010

nestihli sme ,segre sme isli autobusom a naspat nas ten debil nechal trcat na zastavke zevraj ma nezobere a zavrel dvere pred nosom a ja sv tom dazdi a Lucku isla peso s prednadrazia 🙄 😠 😠 😠 😠 som nasrata jak pes 😝

marcelkatt
16. jún 2010

@vladkaz1 to čo má znamenať, že vás nevzal, to si ako môže dovoliť? A ešte takéto počasie. Fakt hrozné.

gabuliik
16. jún 2010

Čaute.
Dnes som predala kočík.Tak sa z toho teším.Síce som išla pod cenu,ale neva. 🙂

Vladi,akože ja by som sa na toho šoféra sťažovala na sadke ... 😠

marcelkatt
16. jún 2010

@gabuliik jéj tak sa konečne podarilo predať? Super. Akurát som pozerala správy, vraj takéto počasie má byť dlhšie.
MM robí večeru, my s Erkom sme sa osprchovali a mrkneme Panelák, potom pôjdem spať asi zároveň s ním. Vstávam v noci na lieky, takže nech sa vyspím.

gabuliik
16. jún 2010

No počko som pozerala aj ja a teda ma nepotešilo .... ☹
Dnes sa chystám skoršie spať aj ja.Už dve noci som dobre nespala,tak to chcem dospať .A mám taký pocit,že Monika bude chorá..... ☹ Hovorila,že ju bolí hrdlo a tak pridusene pokašliava.Zatial z toho nerobím tragédiu,ale nemám dobrý pocit....

vladkaz1
16. jún 2010

ahojte ja som myslela ze ma roztrhne ,kym sme prisli domov som mala az gatky mokre malej som kupila v jednote prsiplast takze ale sucha nebola ,nohy mala mokre 🙄
V autobuse bola kara take golface malicke kludne by sme sa tam zmestili normalne ma tam tam nechal ze ma nezobere zavrel dvere a isiel prec.
Skoda ze som si nezapamatala cislo autobusu ,teda vodica to tam byva napisane 😝
Gabi super ze si predala kocik ,ja som velmi s mojim spokojna az nad mieru .
macka ja moj kupal deti ,ja pecem kura este zajtra mam kopec zehlenia .

lucyso
17. jún 2010

Vladka podla mna nepotrebnujes cislo vodica.
hlacne ak vies hodinu, na akej zastavke sa to stalo, cislo autobusu a oni si ho uz najdu.
Inak toto ale zijeme v peknej dobe 🙄 . mna by asi porazilo. juj, tiez by som nadavala, hresina, gánila !
ja byvam 10 km od trnavy a ked som bola tehotna a sla som busom do mesta, nikdy mi nikto neuvolnil miesto v autobuse a to som o par dni mala ist rodit a skolaci, si dali radsej MP3 do usi a akoze spia 😠 😀 ....
no a co sa tyka niesta na kocik, tak to ja by som v tychto primestskych autobusoch nemala sancu... hrozne tie autobusy vyrabaju. max. sa tam zmesti nejaky ten pidi golfacik. maloktory autobus ma miesto na kocik 😒 ☹

vladkaz1
17. jún 2010

@lucyso ved to je ten sposob zivot a spravania sa mladych ,ani bohovi ziadna vychova alebo sa tvaria ze nic nevidia a nepocuju 😝
Musim skocit do tej dm pokial neprsi dochadzaju mi pampersky a nebudem kupovat take drahe plienky papmers ked v kazdej po po 10 minutach kaka 😀

marcelkatt
17. jún 2010

@vladkaz1 to máš pravdu moja, aj tak si myslím, že tie plienky sú podobné.

My sa liečime, teplotu už nemá druhý deň konečne, len ten kašeľ.

vladkaz1
17. jún 2010

@marcelkatt to je super ze nemate teplotu ,ja som bola u dr. predpisala malemu vigantol mame paierik na nozicky a musela som kupit probiotikum na brusko ,sice skoro 14 eur ale ked mu to ma pomoct chudatko ma ho take podrazdene pritom si davam pozor co zjem

marcelkatt
17. jún 2010

@vladkaz1 jasné moje, len nech mu to pomôže.... a dala Ti aj Kanavit, či to sa už nedáva? Viem, že plne kojeným detičkám to predpisovali ale ako to je teraz netuším veru. A na nožičkách držkám palečky, aby bolo všetko ok, no u chlapčekov to tak prísne neberú vraj. Držkajte sa. Pozdrav LUCKU a Oliverkovi posielam pusinky a nech ho moc netrápi bruško.

marcelkatt
17. jún 2010

Idem vyvesiť prádlo a potom asi za malým do hajan... Spinká od 12.15h...

vladkaz1
17. jún 2010

Dobre moja dakujeme ,mne deti spia rychlo som spravila ryzu ku kuratu ,umyla zem a riad este perem ,neskutocne kolko bordelu sa u nas za jeden den nanese z vonku a celkovo .
Taku kopu zehlenia mam snad sa asi neprinutim asi az vecer .
Drzkajte sa ides do PD nie???Pozdrvujem ,nejako nestiham nic, ani sa venovat tak sorac 😉
Kanavit nam predpisala uz minule 3 kvapky 1X tyzdenne a vigantol teraz kazdy den nevaiem to davkovanie a plus 5g toho probiutikum rozpustene v mliecku najlepsie zevraj .

marcelkatt
17. jún 2010

Vigantol do mliečka 2 kvapky večer moja, Tak myslím sa berie,

marcelkatt
17. jún 2010

@vladkaz1 ideme do PD zajtra večer. Len malý nech sa vylieči tam nech nie sme len v byte v kuse.

vladkaz1
17. jún 2010

dobre uzite si to hlavne nech sa Erik vylieci ,nech si neni chora aj ty .
Oki idem hajat prijemnu cestu pozdravujem do PD 🙂

marcelkatt
17. jún 2010

@vladkaz1 Ďakujeme moja, zajtra odovzdám pozdravy, pospinkaj si nech nie si unavená...

marcelkatt
17. jún 2010

@vladkaz1 ešte som Ti zabudla povedať, že tá naša umývačka bola v servise a vymenili čo sa vraj dalo a aj tak im hlási chybu, tak ju poslali do Piešťan na komplexnú expertízu či čo. Tak som zvedavá ako pochodíme. Už od februára nám nejde a nevedie ju opraviť, to je až choré. Mohli by nám vrátiť prachy a kúpime novú, alebo kus za kus. No to by som veľa chcela v našom štáte.

gabuliik
17. jún 2010

Čaute. 🙂
Dnes sme boli v sconte pozerať detskám postele.Ale nám tam nič nevojde.Naša detská izba je široká len 2metre a všetky postele majú 2m aj 4cm.Som nasratá jak pes.A opačne mi tam tiež nevojdú.Tak idem pozrieť čo by to vyšlo na mieru,alebo tam dáme také tie vyklápacie,tie tam vojdú,ale mne sa nepáčia ☹

marcelkatt
17. jún 2010

Ja mám od pobedia depku, ale prejde to verím tomu... Niekto ma tak vytočil že až, zas som vracala . Ale čo už, len nech je mimi ok. Pekný večer všetkým.

gabuliik
17. jún 2010

Fúúha a kto ťa tak vytočil? Dávaj si na seba pozor a nerozčuluj sa.Myslím,že nič nestojí za to,aby ti z nervov bolo zle....

marcelkatt
17. jún 2010

@gabuliik niekto, kto nemá rád nielen mňa, ale ani nášho syna a môjho manžela... ale už mi je lepšie. MM mi pomáha, je zlatý, ešteže ho mám.

gabuliik
17. jún 2010

hm,tak to nezávidím.Je dobre,že MM pri tebe stojí v takej chvíli.Váž si ho.A neboj,všetko prejde ...

vladkaz1
17. jún 2010

Fuha macka asi viem kto .. 😝 myslim spravne?Ty sa hlavne nejeduj
gabi no to je teda pech ,to vazne nevyrabaju v takej velkosti?
My sme boli na nakup vonku s detmi ,maly je po tych prob. lepsie sa mi zda taky kludnejsi uvidime v noci aj pekne kaka aj prdka ,dokina hovorila ze staci dat 3X a bude mat upravene crevka ,ze su velmi dobre

marcelkatt
17. jún 2010

@vladkaz1 určite vieš, ale dnes som sa nezdržala a povedala som, čo mám na srdci Vladka. Ja som tiež len človek, mám len jedny nervy a nebude dookola intrigovať proti Robkovi a Erikovi. Už toho bolo dosť. Ja tú osobu nepotrebujem, nikdy nám nepomohli.
Moja držím palečky nech sa to Oliverkovi upraví, aby bol spokojnučký. Myslím na vás.

vladkaz1
17. jún 2010

@marcelkatt no teda ,ved ano a co ona na to? ak chces IP 😉

marcelkatt
17. jún 2010

@vladkaz1 jasné moja, nechcem to tu rozoberať, i keď asi každý pochopil o koho ide, a ja mám svedomie čisté, nemám dôvod si vymýšľať, mám e aj iné starosti ako riešiť niekoho, kto o nás nemá záujem a kašle na nás.

marcelkatt
18. jún 2010

@vladkaz1 Ahoj moje, ako Oliverkovi po tých probiotikách? Aspoň trošku lepšie už?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre