Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
23. jún 2010

cafte, Mon este vystraja... nechce vecer spavat a rano ju dostat z postele.... hruza.... 😠

gabuliik
23. jún 2010

Hm,Stani,tak to neni bohviečo ... Ozaj,ako sú riešené v jasliach prázdniny?

vladkaz1
23. jún 2010

@stankatt no aj nasa mala vystraja maly uz haja to je jeho cas ,sem tam zamrnka ,ale ked ho neboli brusenko je zlaticko 😵
mala je hrozne zla zalepila si zuvacku ,som jej musela odstrihnut pramen 😅 😔 ,je jak opica ....stale som do kola jak papagaj a pocikava sa naschval 😝

gabuliik
23. jún 2010

Vladi,to pocikávanie je asi reakcia na malého.Myslím tým,že žiarli a takto si vydobíja pozornosť.Naša zas vtedy začala byť hrozne zlá a odmeraná.Tá zlosť jej vydržala doteraz 😀 ,ale neboj Lucku to prejde ...

vladkaz1
23. jún 2010

Gabi sme z nej na prasky ,je zla odmerana zacala nam hovorit ze maminka je zla aj tatinko ,je mi do placu s toho ,pritom sa jej venujeme ,ale proste ziarli .. Oliverka lubi boskava .. chce ho mojkat ja nechapem teda ze ziarli

marcelkatt
23. jún 2010

@tehulka4 mne dáva preto, že som riziková Luci. Mám problém s krčkom, nízko nejak a ešte aj nález na ňom.
@vladkaz1 ďakujem Vladka moja, pozdravujem komplet rodinku 🙂 ja mám nový tiež Vladka mobil NOKIU 5530 Expressmusic.

vladkaz1
23. jún 2010

macka ja my vas 🙂 ,super pozerala som peknucky 😵

marcelkatt
23. jún 2010

@vladkaz1 no stačí mi, ja som rada, že sa dovolám a napíšem sms a hotovo....

vladkaz1
23. jún 2010

🙂 jasne ved ty vies co ti vyhovuje 😉 ,ja sa este len ucim ,ale ked moj kupi tu wifinu tak sa pripojim na net a budem ficat cez telefon hihi a nebudeme sa hadat o pc

marcelkatt
23. jún 2010

@vladkaz1 jasné to je dobrá vec, mne keď sa nechce zapnúť PC idem cez mobil doma, aj u ocina. Wifi dobrá vec, my sme spokojní.

vladkaz1
23. jún 2010

kuk moj pupkacik 🙂

lucyso
23. jún 2010

vladi maly je zlaty. ako spokojno sa tvari 🙂 ? inak nad tou podlozkou aj ja uvazujem, ze ju kupim.

marcelkatt
23. jún 2010

@vladkaz1 moije viem, že Ťa Lucka trápi teraz ako sa správa, ale musíš sa vžiť do jej detskej dušičky. 2,5 roka bola sama, pozornosť bola iba jej venovaná a zrazu zlom a už sa delí o rodičov, o lásku a podobne. Ona si časom zvykne Vladka, je rozumná a to čo robí je úmysel, aby ste si ju všimli viac, vyžaduje pozornosť. Uvidíš prejde ju to za chvíľu.

vladkaz1
23. jún 2010

@lucyso je to super vec za par eur tusim 6 som dala .. nemozem si vynachvalit .. len treba vzdy odstranit vodu s toho aby to pekne vyschlo ...
@marcelkatt mas pravdu ,len ma to moc boli v tej danej situacii ,ako sa chova .. sme z nej ohucany a nespoznavame ju .. aj vonku aj doma 😔

marcelkatt
23. jún 2010

@vladkaz1 krááááááááááásny je

marcelkatt
23. jún 2010

@vladkaz1 verím Ti moja, vydržkajte a uvidíš časom to bude pozorná sestrička a usmievavá Lucka ako aj bola. 🙂

vladkaz1
23. jún 2010

no uz ma 4.5 kila jedak je to .. mama bude mat vytahane prsia az po brucho 😀

lucyso
23. jún 2010

ja mam taku umelu podlozku a je to blbost a tvrda... toto take mäkkucke vyzera byt.
aj si skusala tie Linex kapsule?
Pri Lucke to treba asi len vydrzat. inak asi to aj mna caka. tiez by som chcela mat deti tak po sebe. a toto co ty pises ma tusim fakt kazda. kazdys mi hovori, ze aspon sa deti dobre zahraju spolu atd... ale ta ziarlivost ☹ ..

marcelkatt
23. jún 2010

@lucyso presne tak aj môj názor je taký, je leošie nemať veľký vekový rozdiel medzi deťmi... Náš to, čo má Vladka s Luckou, čaká zrejme od decembra....

vladkaz1
23. jún 2010

@lucyso je to taka makka pena super fakt ,aj ja by som take chcela 😀 😀 😀 😀
No musim veru musim byt trpezliva obalit sa ,jak mi kazdy radi .. len u mna je problem ten ze som vybusna jak sopka Etna 😀 😝 noooo a ide ma drbnut .. mala chodi maminka nenadavaj 😀

vladkaz1
23. jún 2010

Macka len ty si ina povaha nez ja ,ja obdivujem borisa mojho MM .. total flegmos salam parky ,je uz na nu aj on tvrdsi .. ale vie hravo zvladnut situaciu .. nie jak ja ☹

marcelkatt
23. jún 2010

@vladkaz1 zlatko neboj, aj ja mávam niekedy nervy na konci....

lucyso
23. jún 2010

joj ani mi nehovor. ja som dobra nervacka... niekedy mi mala tak strasne reve, ze to musim doslova rozdychat... akoze nie je to az take HROZNE, zeby som nieco spravila, bozechran, ale dnes sme boli vonku a ona mi doslova revala pol hodinu v kuse, co sa nevedela ulozit... mna islo pisnut 😀 😠 ... ale je to moje zlato🙂...

vladkaz1
23. jún 2010

😀 😀 😀 tak vidim ze niesom sama ,ale ja lubim krocat to nem dobre moc no ... ale tak kazdy nech mi vyleze na hrb 😀 soma mozem ne?
Neskusala som to este kupit zabudla som na tie tabletky .. zajtra ideme na nozicky tak kupim 😉 dik

marcelkatt
23. jún 2010

@vladkaz1 Erik má dni keď je ako med, a dni keď ma ide poraziť. Aj dnes stal hore riťou, odvrával, jedoval sa. Nebavila som sa s ním, trucoval a hučal doslova dobrých 40 min a potom akoby prepol a bol kľudný.

lucyso
23. jún 2010

nas cakaju nozicky buduci tyzden. inak sa priznam uz ju nebalim.... boli sme u Pruzinca a balili sme na dve plienky. ked sme boli v druhom mesiaci, tak najskor, ze nemusime a potom ze teda preventivne, nakolko je drobnucka....
som sa na to vyprdla 😅 a nebalim.... dokonca mam kamaratky, ktore nebalili vobec i ked kazal a na kontrole sa tvaril, ze ako je vsetko OK.... chapete? som zvedava ako dopadneme my.....

moj muz je tiez UUUUPLNE opacna povaha ako ja... ja som proste nervacka... a co sa zabijem🙂?ale zas pri porode som mala manzela a tak som bola nanho neskutocne mila 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
23. jún 2010

@marcelkatt no teda vidis ,tak aj oni maju svoje dni ved su to decka, ja to chapem .. len nejde to sem tam tak ako by som chcela . 🙂 Som si myslela ze Lucku budem zapajat .. pomaha mi priniest plienku a tak to ju bavi ale stale rev vynucovanie ,neposlucha a pocikanie no ved vies aka bola sikovna na toto .. a teraz takto 😝

vladkaz1
23. jún 2010

@lucyso ja nebalim ,no uvidim co mi zajtra povie 😅

marcelkatt
23. jún 2010

@vladkaz1 srdiečko nič iné neostáva iba trpezlivosť, viem že Ťa to v srdci bolí, miluješ obe detičky, ale ver mi, prejde to. My ešte druhé nemáme a ako vravím máva dni, keď je fakt o 180 stupňov otočený a zlý.

lenkahrehusova
23. jún 2010

ahojte 🙂
Vladi, malý je zlatučký 🙂 a s Luckou to vydrž 🙂 to prejde.
Akurát malá zaspala, tak vás trochu idem pootravovať 🙂 Dnes sme boli doobeda vonku. Konečne sa to počasie umúdrilo. Ale ten vetrisko..... Sme sa prechádzali po tom chodníku za VUC-kou, ako je Sociálka a je tam urobené nové ihrisko. Musíme ho ísť s malou vyskúšať🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre