Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
24. jún 2010

@lucyso no ja moc futbal tiež nemusím, skôr hokej, ale tak dnes som nejako začala pozerať a vydržala som do konca. Mňa dnes mm prekvapil, poumýval mi okná v celom byte. Potešil ma a pomohol mi veru...

lucyso
24. jún 2010

to mas super super muza. to sa velmi cení. ja musim toho mojho do takychto domacich veci doslova kopat. akoze nechcem od neho aby vo velkom upratoval, mne staci ked bude udrzovat co ja upracem..... joj, niekedy ma vie riadne nasrat 😀 😀 , ale zato mi hocikedy kupi napriklad gumene cukriky, a naposledy mi kupil pred tyzdnom kvet LEN TAK......

marcelkatt
24. jún 2010

@lucyso no ja musím mm pochváliť, on mi pomáha fakt, niekedy síce mu poviem, aby čosi porobil, no niekedy sám od seba. U nás okná sa musia často, sme na prvom a pri ceste... Kvetinka nečakane tiež poteší, takže aj Tvoj mm je pozorný 😉 u nás sa priznám kvietok nie je tak často a nečakane už dávno nie, ale zas ma poteší ak mi pomáha, vezme malého a ja mám relax. Zajtra príde, tak sa teším veru.

lucyso
24. jún 2010

veru, je to pomoc velka.
ja mam hlavu v smutku z tyh zaparenin. poraza ma, pretoze som uz hocico vyskusala a nic nezabera. nema sice pupaciky, ale ma ju cervenucku. aj ju necahvam casto bez plienky na holo a nic nepomaha. a v utorok ideme na poradnu a uz vidim, ako sa ta sestricka nasa do nas obuje 😠 😠 ...
co by som este mohla vyskusat? mala som sudokrem, rybaciu mast, imazol, umyvala som ju po kazdom prebaleni, vetrala som.. ja uz neviem co vsetko...

inak zajtra mi rano drz Marcelka päste. budem pri malej robit zakusok, pretoze manzel pride az vecer ked bude mala spat a to uz nebudem miesat mixerom... tak dufam, ze zajtrasok bude aspon taky dobry ako dnesok....

marcelkatt
24. jún 2010

@lucyso uf moja malinká. Skús BEPANTHEN. Liečba zaparenín je niekedy dlhodobá. Budem držať palečky. My mse to nikdy nemali u malého, no on je novembrovec, predsa teraz je teplejšie a miminko sa viac zaparí.

marcelkatt
24. jún 2010

@lucyso a verím, že záusok sa podaríííí 🙂 🙂 🙂 🙂

lucyso
24. jún 2010

ved to. je uz teplejsie, stale pije cajik, alebo vodu, prespi skoro celu noc, takze ju ani neprebalujem, zeby som ju v noci kvoli tomu budila. to mi je strasne luto.chcem aby sa vyspinkala, nakolko mi cez den toho moc nenaspi.
no dufam, ze ten zakusok bude fakt jedly....... 😀 😅

sissik
24. jún 2010

@lucyso skus dat obycajne bavlnene plienky. a tie casto vymienaj, aj kazdu hodinu. mozno to pomoze.
este kaka v noci? ako 3mes by uz nemusela. ked sa v noci pokadila, tak som prebalila vzdy, ci som zobudila alebo nie.
tusim si pisala, ze chodis ku krizanovej - ak ano - sama sa aktivne opytaj, co s tym, povedz, co si skusala. ked budu vidiet, ze sa snazis, nebudu ta zdrbkavat

gabuliik
24. jún 2010

Čaute.Tak dnes som ten futbal pozerala jedným okom aj ja.Musela som dávať pozor aj na decká,behali po záhrade.Ale stačilo mi ako reval MM.Ako keby vyhral milión 😀 😀 😀

No a na tú riťku nám zaberal imazol a raz mala malá vyhádzanú pusu a mala to aj na riťke,sa tomu hovorí žaba v puse ... ona to mala hrozné,aj ritulu celú červenú a vtedy nám dala dr.Nizoral tbl. a do dvoch dní bol pokoj.Fakt.
A inak k tej dr.Mna nikdy za nič nezdrbala a ani nenadávala a to som jej volávala aj domov na mobil.Podla mna si to nemá dr. čo dovolovať.Ja by som sa asi už ohradila ... 😒

lucyso
24. jún 2010

gabuliik ani mi o tej zabe nehovor. mali sme aj mi, ale chvalabohu po Nizorale zmizla, tak super.
Krizanova je super, chodila som k nej ako dieta, ale jej sestricka je hrozna. mala mala lupinky vo vlasoch a normalne zo mna robila kvoli tomu neschopnu matku. no des. a vzdy si nieco najde...
vzdy sa s kazdym problemom obratim na lekarku, ale ta sestricka ma vzdy aspi hlavne slovo....
uz sa "tesim" ked tam teraz pojdeme, ale ked nieco povie, tak sa ozvem uz aj ja. doteraz som bola ticho....
sissik, no neviem. musim nad tymi balvnenymi plienkami porozmyslat 🙂 😅 ... nad touto moznostou som neuvazovala.
mala mi zaspava o siedmej a budi sa o piatej, napapa sa, vykaka a prebalim a potom spime aj do osmej.

gabuliik
24. jún 2010

no naša sestrička je fajn.Nikdy mi za nič nenadávala ,poradí ... nechápem tu tvoju....
a v noci som neprebalovala ani ja.iba ak sa dokakali ,ale to sa tuším stalo iba raz malému a Monike vôbec.takže z toho si velku hlavu nerob.a určite sa ohrad.ja by som ticho nebola.ved aj môj malý mal lupinky a dokonca ešte teraz ich tam má a nikdy mi za to nikto nenadával.ved to má skoro každe dieťa ...

lucyso
24. jún 2010

mamicky koncim, muz ma otravuje, pretoze si musi ist precitat o tom futbale...
tak sa s Vami pre dnesok lucim a prajem peknu nocku.

gabuliik
24. jún 2010

ahooj
našťastie ten môj čumí do telky... 😀

marcelkatt
24. jún 2010

@lucyso papapa...
Ja pozerám Ordináciu, Erik už spí... Takže taký oddych.

gabuliik
24. jún 2010

aj mne už deti spia .... som chcela isť umyť zem,ale nechceeee sa mi 🙂 .Zajtra mám navarené ,tak to umyjem ráno.

marcelkatt
24. jún 2010

@gabuliik jasné, oddýchni si.

sissik
24. jún 2010

@lucyso tak u nas si supinky nevsimla a ja som si na ne spomenula, ked som vysla z orddinacie. tak som sa vracala. ale aj sestricka je ku mne mila. muz mi vravi, ze sa ma boja. netusim preco by sa ma mali bat.
a na ritku skus nejaky krem s nechtikom lekarskym. v lekarni ti poradia, mozes aj cicaderm alebo od weledy, ak mas na bradavky😉

macka7
25. jún 2010

ahojte uz ma vazne stve to pocasie za chvilu je po lete a leto ani nebolo 😠 😠

babenky dajte mi nejaky link na nejake dobre stranky na znackove veci chcela by som nieco detom poobjednavat a neviem odkial 😉

raona
25. jún 2010

Ahojte baby, chcem sa len spytat, neviete mi poradit kde v TT nastreluju nausnice malym detickam rocnym?? Kamoska ma rocnu dcerku, chcela by jej dat nastrelit nausnicky, ale vraj tak malym detom to v TT nerobia, je to mozne??

lucyso
25. jún 2010

Ahojte baby. Sissik dakujem. skusim sa este v lekarni popytat.
No ja vecer uz teda ani nemam co robit. skoncila mi seria Panelaku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a v telke nic nedavaju a ak ano, tak vecer o 22:00. a to ja uz davno spim...
Inak zakusok sa mi podaril, tak som rada 😀 😀 😀 ...
MAcka7, ja niekedy nakupujem cez mimi.

lenkahrehusova
25. jún 2010

@macka7 aké značky oblečenia by si chcela? Ja som toho na nete moc nenašla. My chodíme do Pandorfu alebo SCS. Aspoň mám istotu, že sú to pravé značkové veci. 😉
A s tým letom máš pravdu. Asi sa už toho pekného počasia nedočkáme. Na budúci týždeň síce má byť pekne, ale potom zase ochladenie 😒 😠

lenkahrehusova
25. jún 2010

niektorí obchodníci dovážaju tzv "značkové" veci s Maďarska, Turecka...... sú na nerozoznanie, ale...... ja radšej overené...

lucyso
25. jún 2010

tak to pocasie sa riadne zblaznilo... najskor bolo neskutocne vela snehu a kalamity, teraz su same dazde a povodne a ani leto o chvilu mat nebudeme:(....

lenkahrehusova
25. jún 2010

@lucyso 😒 možno príde trošku slniečka v septembri

lucyso
25. jún 2010

baby, nemali Vase deti zapal stredneho ucha?
asi som paranoidna, vcera som citala o tom na koniku, pretoze Lila strasne slinta, chyta si usi, ale zas neplace nejako inak, place len ked treba dat papat, alebo prebalit a potom je ticho... jedina zmena je v stravani, ze musim byt castejsie pri nej. doteraz dokazala byt sama aj pol hodinu, ale teraz len par minut a po chvilke tak "fnuka" a musim ist k nej a hrat sa s nou, alebo jej rozpravat. potom sa ukludni... teraz neviem, ci to moze byt zo zubkov, choroby? je teplucka, ale neha horucku......

vladkaz1
25. jún 2010

@lucyso podla mna si vyzaduje len troska pozornosti 🙂

lucyso
25. jún 2010

Joj Vladi, bodaj by si mala pravdu 🙂!
ale pre istotu sa v utorok spytam. a to nas este budu ockovat.... no uz teraz mam krce v zaludku....

vladkaz1
25. jún 2010

urcite sa optytaj mala nasa mala s usom nieco a to bol iny plac a bolest ☹

macka7
25. jún 2010

Lenka kamoska mi dala stranku sport direct a ci neviete o niecom podobnom 🙂
do pandorfu sa uz chystame bola som vybavit Natalke pas tak cakam ze kedy bude a Jess mi hned zapisali do mojho.

gabuliik
25. jún 2010

Čaute baby.Moja malá mala nedávno zápal stredného ucha,ale to plakala furt a mala aj teplotu.Ale ked bol Andrejko malý,tak tiež slintal a chytala sa za uši a dr. mi vtedy povedala,že ked sa tlačia zuby,tak tie nervy či čo su nejako prepojene aj s uškami a môže si chytať tie ušká preto ...

ozaj macka,od akého veku musí mať dieťa pas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre