Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

raona
25. jún 2010

haloo babule, tak pisnete mi, alebo naozaj neviete?????,,

gabuliik
25. jún 2010

raona,ja netuším.viem,že nastrelujú dole pri jednote v tom zlatníctve,ale či aj deťom neviem...

lenkahrehusova
25. jún 2010

@raona rada by som poradila, ale ani ja netuším 🙂 ja som dala malej ušká prepichnúť 😉

vladkaz1
25. jún 2010

@raona v tetovacom salone robia nastrelenie ... a potom prepichnut u dokiny

raona
25. jún 2010

@vladkaz1 ale robia to aj tak malym detom? nevies?

vladkaz1
25. jún 2010

hmm no nedam ruku do ohna ale v jednote robili nastrelovali ,ale fakt neviem ako sa to pomenilo... otazne je ci by som dala do tet . studia prepichnut dietatu ucho 😒 zvaz si sama 😀

lenkahrehusova
25. jún 2010

baby, nám pri baráku kosia trávu, to je otrasný hukot ☹ 😒 ani okno nemôžem mať poriadne otvorené, drahý má sennú nádchu, tak ho to dráždi na kýchanie..... 😖

vladkaz1
25. jún 2010

@lenkahrehusova no nic prijemne

lenkahrehusova
25. jún 2010

ahoj Vladi, ako sa máte?

marcelkatt
25. jún 2010

@lenkahrehusova tie značkové veci z Maďarska sú druhá trieda, nie sú tak kvalitné. Mala som pár vecí a keď porovnám, tak radšej zaplatím o niečo viac a mám fakt kvalitu a vydržia mi veci dlhšie. My sa tiež chystáme do Pandorfu koncom júla na nákupy, teda chcela by som tam hlavne plienky pre druhé mimi a Erikovi potrebujem ešte čosi na jeseň dokúpiť.

@gabuliik záleží kedy plánuješ cestovať a kam. My sme Erikovi dali spraviť pas ako mesačnému, lebo ako dvojmesačný prvýkrát letel s nami do UK.

lenkahrehusova
25. jún 2010

@marcelkatt súhlasím s tebou, ja som tiež za kvalitné veci 🙂 hlavne detské. 😉
Ideme na dovolenku a ja si dám malú zapísať do pasu.

macka7
25. jún 2010

do 5 rokov sa do pasu zapisuje stoji to 3 eura a od piatich musi mat pas a ten stoji 13 eur a mal by byt do 30 dni tak teraz cakame 🙂 , ale zevraj teraz sa ponahlaju takze moze bt aj do tyzdna

gabuliik
25. jún 2010

@macka7 dakujem za info ...

marcelkatt
25. jún 2010

@lenkahrehusova ja pas nemám, tak preto som malému dala spraviť a platí mu 5 rokov, vtedy nás vyšiel 250SK do 30 dní, no bol vyhotovený za 3 dni 😉

tehulka4
25. jún 2010

zdravim maminecky.. 😉 musim vas nejak docitat..ste sa rozbehli...🙂) chcem sa vas spytat, neviete niektora o tom, ze v HC je asi nejaky obchod kde predavaju znackove tenisky lacnejsie ako v normalnych obchodoch lebo ich dovazaju priamo z UK??? a ak ano, tak kde to tam je? dakovala velmi pekne..

tehulka4
25. jún 2010

@marcelkatt tak a uz sa to pomaly krati..sa vidime v utorok... 😉 uz som pribrala skoro kilo..🙂)) tak som dobra, pri malom som uz v 4. mesiaci mala na sebe omnoho viac...

tehulka4
25. jún 2010

@vladkaz1 pozerala osm fotky maleho, je strasne zlatunky..fakt...drzim aplceky aby vam ten krst dobre dopadol a vsetci boli spokojni..a co sa tyka tej podlozky na kupanie, mame taku istu, len sa mi uz spodok odtrhol a aj vrch uz kazdu chvilu pojde, ale tak zakial ako tak drzi, ju davam malemu do vane,a spon sa mu ritula nesmyka..ale myslim, ez sa mi zacala tak vaic trhat ked som ju zacala davat zmykat do pracky, lebo ked som ju len tak rucne, tak sa mi do dalsieho dna nevyschla..ale aj dalsiemu mrnusovi ju budem urcite kupovat, zatial som nic lepsieho nevidela..

marcelkatt
25. jún 2010

@tehulka4 áno už sa teším na utorok 🙂 dnes ma bolí od poobedia ľavá strana, ale iba na dotyk a príšerne ma bolia prsia. Ani dotknúť. Srdiečko tá aukcia nevyla, sestra 3x prihodila no predbehli ju. Mrzí ma to.

vladkaz1
25. jún 2010

cafte kocky drzim palce na ten utorok a dakujem som unavena jak pes ,teraz som dala vanu dokojila maleho odsala konecne a ideme hajat .. zajtra ma rano caka narocny den vsetko postihat 🙂 no co po pripade budu chvilku hladny hahaha

lucyso
26. jún 2010

Ahojte baby tak o tych lacnych teniskach v Hlohovci by zaujimalo aj mna 😀 😀 😀 ...
dnes vyzera by celkom pekne. u nas sa vo velkom bude o chvilu betonovat, tak sa si radsej vsetko balim a dnesok stravim v trnave.
zatial sa s Vami lucim a prajem krasne stravenu sobotu 🙂 .

gabuliik
26. jún 2010

Čaute.Dnes sme boli celé poobedie u našich.Bolo fajn,až na ten neznesitelný vietor.A to,že ma od rána bolia všetky kosti,klby a svaly a neviem čo ešte.Sa citim ako keby ma mala chytiť nejaká chrípka či čo... ☹

Vladi,ako dopadla oslava ?

marcelkatt
26. jún 2010

Ahoooojte, ja sm dnes zjedla kešu a pistácie a asi mi to podráždilo žalúdok, alebo niečo, lebo som mala strašné také kolikové bolesti ako na slepák, ale po oboch stranách. Dala som si Espumisan, tak hádam sa mi uľaví. Inak nič nové, žiadne zmeny, pohyby stále nemám. Teda neviem o nich ešte.

@vladkaz1 srdiečko tak ako dnes? Určite všetko dopadlo na jednotku 😉 myslela som na vás.... Pozdravujem rodinku a ak budeš mať čas popíš ako bolo 🙂 deťom posielam pusinky.

vladkaz1
26. jún 2010

jaj kocky teraz som sa zastavila co som na kompletku doupratovala aj poumyvala ,ale zajtra mam klud ,v klude si mozem sadnut a spravit kavicku bez toho aby som mala bordel .
Bolo super ,popisem vam.

marcelkatt
26. jún 2010

@vladkaz1 jéééj, tak sa teším na zážitky moja 🙂 🙂 🙂 daj aj foto budem rada...

vladkaz1
26. jún 2010
vladkaz1
26. jún 2010

MIlacik foto nasich nedam ,segra by asi nechcela byt zverejnovana neviem ,potom ti ukazem v podstate som lietala az neskor som si sadla bolo super ale ,uz som si aj vsetko umyla aj zem este perem

marcelkatt
26. jún 2010

@vladkaz1 jasné moja chápem.... Krásne fotočky Vladka naozaj. Iste dobrá nálada a zábava. A to jedlo, mňaaaaam, kráásne až som hladná teraz 😀

marcelkatt
26. jún 2010

@vladkaz1 Lucka je anjelik 🙂

vladkaz1
26. jún 2010

Dakujemeeeeeeee.. ani som nestihala fotit ani steaky som neofotila ved segra vam napise ako chutilo ked tu bude ,ale bola som velmi pochvalena ,steaky piekol otec 🙂

marcelkatt
26. jún 2010

@vladkaz1 no si proste šikovnica 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre